Arama sonuçları: *

1. A

4 mevsim lastikler nasıldır

Hocam bu sene kar don yoktu takmadik ama 2022 de zorunlu takmıştık. İlçe dışına da pek çıkmıyoruz çıksak da ana yollarda oluyoruz diye gerek duymadık
  2. A

4 mevsim lastikler nasıldır

Hocam ben de Ankara da ikamet ediyorum. Bu sene mesela hiç kışlık takmadık. Lassa almani önermem kaliteli değildir pek( sadece kullandığım lastik için diyorum )Hankook Pirelli vs alabilirsin
  3. A

Yardım Ets2 gameped ile oynanır mı?

Şu başlığı görür görmez denedim zevkli mi zevkli ama o hissiyatı alamadım . Xbox 9. Nesil kol ile oynadım
  4. A

Ehliyet Alırken Ehliyetsiz Yakalanırsal Ne Olur?

Adam daha ehliyeti almak için randevu almış
  5. A

Asus uefi password unutuldu

Dönüş yapamadım ksuura bkamyiniz inceliyorum hemen
  6. A

Asus uefi password unutuldu

Kuzenimin laptopu daha dün aldı böyle oldu . Nasıl yapacağımı bulamadım Asus laptop
  7. A

Öneri Oyuncu koltuğu önerisi

Max bütçe 6k 1724936357 Hawk fab v5 buldum önerir misiniz
  8. A

Microsoft Etkinleştirecem Yardım

Bilgisayarının performansını kısmaya başlayınca anlarsın dostum 1724731107 Hocam ayarlardan key giriyorsunuz 1 dakikanızı almıyor hesabınıza işleniyor
  9. A

Microsoft Etkinleştirecem Yardım

Dijital key al ayarlardan direk aktifleştir ve ucuzlar. Bedavadan sakın yapma. Format atmana gerek kalmaz 1 dakikalık işlem
  10. A

400.000₺ İlk araba önerisi?

Bende Megane 2 var gayet hoş araba tavsiye ederim. Ama 1.5 dizel al . 1.6 benzinlilier sanayiye girerse ustayla evlenirsin
  11. A

Yazılım için hangisi?

C# dan ibaret olduğunu söylemedim zaten ? Sadece vs de sorun yaşarsın diye belirttim
  12. A

Yazılım için hangisi?

Hocam Mac kullanıyorum yazılım için her şeyde sıkıntısız ve zaten evinde masaüstü var oyun derdin yok, macbook alınır. Ama aklında bulunsun eğer visial studio 2022 kullanacaksan açmıyor, MVC yapamazsin
  13. A

Yardım PTT Kargom Ülke Turu Yapıyor?

Evet PTT kötü bir firma ama benim bulunduğum bölge de hizmeti çok iyi çoğu zaman yurtiçi gibi firmalardan hızlı geliyor.
  14. A

🔥İndirim XFX Radeon RX 6700 Speedster SWFT 309 8999tl omg

Şöyle baktığımda 10k dan başlıyor 7600. Değerlendirip duruma göre alacağım çok teşekkürler iyi forumlar
  15. A

Bir de 4060 mi daha iyi olur 6700 mu? 7600 ile de sıralama yapabilir misiniz
  16. A

5600xt den gecmeye değer mi
  17. A

Playstation 5 Digital 1 TB 12.500₺, Philips EP5543/80 Espresso Makinesi 12.500₺

Ben gerekeni başvuruları yaptım ss i özelden atıyorum sana . 1723915497 Bu arada n11 ile de şikayet talebi oluşturdum canlı destekten kvkk olayı vs dedim ahahaha bakalım geri arayacaklarmis
  18. A

Mala uatar gibi dinledim IBAN vs attı küfür ettim kapattım sonra mesaj yazdı hesabınız kalıcı kapanacak diye ahahahaha
  19. A

Aksiyon olsun diye aldım bakalım
  20. A

🔥İndirim Off sinek ilaçlarında indirim

biçer kimya k-othrine vb ürünler kalitelidir
Top Bottom