Neler Yeni

Yardım Ets2 gameped ile oynanır mı?

~helloworld

80+ Bronze
Ets2 gameped ile oynanılır mı dostlar leptoba bağlayacağım eğer oynanırsa ucuz ama sağlam iş görür gameped öneriniz var mı
Bende de 8bitdo var 2 adet gayet mis gibi oynanıyor tam uyumlu neredeyse.

y.emre.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Yunus Emre Acar

thErenSK

80+ Gold
En İyi Cevap
2
mouse ile oynamak daha zevkli

KasapBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
840
İsim
Kasap Bey
İlgilendiği Kategoriler
Grafik tasarım.
Ets2 gameped ile oynanılır mı dostlar leptoba bağlayacağım eğer oynanırsa ucuz ama sağlam iş görür gameped öneriniz var mı
Oynanır ama klavyeden farkı olmazz. fare ile oyna

~helloworld

80+ Bronze

y.emre.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Yunus Emre Acar
gamepad ile oynamak klavyeden farksız mı lşaskdşlaskdşlkasşldkaskd oynadınız mı hiç? Kullanmadan konuşmayın bence.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hayır buna bakma sen
Çok fark ediyor mu hocam. Söyle açıklayayım leptop olduğu için direksiyon seti kuram gamaped ile gaz hassasiyeti falan olduğunu duydum alma niyetim vardı ama hangi modeli almalıyım gerçekten almalimiyim arasında kararsız kaldim

KasapBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
840
İsim
Kasap Bey
İlgilendiği Kategoriler
Grafik tasarım.
gamepad ile oynamak klavyeden farksız mı lşaskdşlaskdşlkasşldkaskd oynadınız mı hiç? Kullanmadan konuşmayın bence.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hayır buna bakma sen
Oynadım hocam oynuyorum. Virajı alamaz dönemezsin. Klavyeden farkı nedir. Fareyle oyna 100 150 ile yine virajı alırsın. Yolda düz gidemezsin şerit oralayamazzsın.

~helloworld

80+ Bronze
Oynadım hocam oynuyorum. Virajı alamaz dönemezsin. Klavyeden farkı nedir. Fareyle oyna 100 150 ile yine virajı alırsın. Yolda düz gidemezsin şerit oralayamazzsın.
Kalitesiz gamepad ile mi oynuyosun kardeşim. Şerit ortalayamıyorsan ölü bölgen vardır ben tek elimle içecek içerken gamepadi tek elimle kullanıyorum duis calais arası birine sürtmüyorum bile. İkincisi viraj da rahatlıkla dönüyorum 150 de viraj dönüyorsan o senin sorunun. Multide 110 la viraja giriyorsan ismin de büyük ihtimalle jettir babadır senin. Oyunu neredeyse bırakıyordum azaltmıştım gamepad alınca daha fazla oynamaya başladım.

alperener

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Alperen
Şu başlığı görür görmez denedim zevkli mi zevkli ama o hissiyatı alamadım . Xbox 9. Nesil kol ile oynadım

KasapBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
840
İsim
Kasap Bey
İlgilendiği Kategoriler
Grafik tasarım.
Kalitesiz gamepad ile mi oynuyosun kardeşim. Şerit ortalayamıyorsan ölü bölgen vardır ben tek elimle içecek içerken gamepadi tek elimle kullanıyorum duis calais arası birine sürtmüyorum bile. İkincisi viraj da rahatlıkla dönüyorum 150 de viraj dönüyorsan o senin sorunun. Multide 110 la viraja giriyorsan ismin de büyük ihtimalle jettir babadır senin. Oyunu neredeyse bırakıyordum azaltmıştım gamepad alınca daha fazla oynamaya başladım.
Gamepadim kalite değil ama ölü bölge denilen olay yok. 150 ile tmp girdiğimi kim söyledi. 110u zaten geçemiyorsun. Emin ol fare daha rahat ve kullanışlı. Oyuna geçen gün başlamadım.

~helloworld

80+ Bronze
bir direksiyon hissiyatı beklemeyin zaten ama klavye mouseden çok daha iyi hissiyatı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
995,821
Üyeler
157,428
Son üye
geratal
Top Bottom