Arama sonuçları: *

1. R

CSGO Garip Bir Şey Oldu.

kapatıp tekrar açtın mı? 1612779330 bilgisayarıda bi kapatıp aç
  2. R

Abdullah abi'nin çıkaracağı pc

t 1612778187 tşk 1612778201 nereye?
  3. R

anladım teşekkürler :))
  4. R

Arkadaşlar bi sorum olacaktı abdullah abi'nin 1 ay önce çıkarmış olduğu monitör dahil sistem videosunda 1 haftada 50 bin like gelirse 1 tane çıkaracağını söylemişti sizce çıkaracakmı bilgisi olan yazabilirmi Not: [İnstagram kullanmıyorum onun için instagram'dan haber veriyor felan demeyin.]
  5. R

Python Bilenler Gelebilirmi?

Çok teşekkür ederim iyi geceler
  6. R

kanka biliyosan, sence nasıl ilerleyim felan, işte nasıl daha iyi öğrenebilirim nasıl daha çok şey kaparım öyle şeyler
  7. R

600 TL Bütçe İle Ekran Kartı Önerisi

bulabilirsen 2.elden 1030ti felan alabilirsin sadece öneri
  8. R

Herkese selam dostlar 1 aydır python ile uğraşıyorum kitap felan sipariş ettim bana tüyo yada yardım edebilecek olan varmı
  9. R

Saçlarımı uzattığım için saçlarım döküldü ne yapabilirim

kanka yapmak istemeyeceksin ama yinede söyleyim jilete vur gitsin ve bunu haftada 1 tekrarla. Berberde çalıştığım için söylüyorum cidden işe yarıyor. 1609275264 şunu da söyleyim bu yöntem sadece saç dökülmesini geçiktirir
  10. R

Çözüldü✓ Monitör no signal hatası ?

dostum bi ara bende de olmuştu eski bilgisayarımda bilgisayarcıya götürdüğümde güç kabloları sıkıntılı olduğunu söylemişti yeni kablo aldım taktım düzeldi ama tam emin değilim
  11. R

Çözüldü✓ Efsane Bi Fiyata Efsane Bİr Bir Bilgisayar

belli oluyor 1609274202 sizede iyi forumlar :))
  12. R

Bilgisayar mühendisi çip, analog sensör, devre kartı, klavye, modem ve yazıcılar dahil olmak üzere bilgisayar donanım ve ekipmanlarının araştırılması, tasarlanması, geliştirilmesi ve test edilmesinden sorumludur bunuda bilmiyordum seninde öğrenmeni isterim 1609274006 aynen dostum ben zaten...
  13. R

aynen knk sürpriz kutudan felan çıktım tartışmak istemiyorum sitenin kurallarını tam okumadım o yüzden daha fazla tartışmayalım 1609273880 her neyse
  14. R

dostum Allah razı olsun sabahtan beri herkes kendini bilgisayar mühendisi sanarak cevaplar veriyor sen adam akıllı vermişsin teşekkür ederim
  15. R

bence var, ben zaten başından beri söylüyorum Fiyatına Göre iyi diye bu arada 1650 olan bir ekran kartı alınmaz diyosun ama bunu içinde o kartı denemiş ve test etmiş olman lazım bir de ben fiyatı gidipte 6000 tl olsa zaten gelip burda bu bilgisayarı kimseye önermezdim bide bence bilgisayar...
  16. R

Bişe sorucam yanlış anlama laf sokuşturma amaçlı söylemiyorum Bilgisayar Mühendisi felanmısın?
  17. R

pişmanlık nerde zaten burda 4500 TL'ye bilgisayar önderdim aklı olan araştırır zaten ayrıca bilgisayarda kötü bir bilgisayar değil (fiyatına göre)
  18. R

ya dostum Allah rızası için yazdığıma pişman etmeyin beni ya adam akıllı geldim 4.500tl si olanlara bilgisayar önderdim gelipte benim morelimi gece gece bozmayın lütfen
  19. R

kanka kopyala yapıştır 1609272303 Anladım abi :)) 1609272445 valla d dostum bilmiyorum orasını ben sadece gördüm dediğim gibi 1609272608 kankam parası az olupta almak isteyen arkadaşlara önerdim zaten 1609272693 dostum sadece linki kopyala ve google'a yapıştır bende oluyor ve başka kişilerde...
Top Bottom