Neler Yeni

Saçlarımı uzattığım için saçlarım döküldü ne yapabilirim

kaplanharun

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Arkadaşlar saçlarınızın uzadıkça daha fazla dökülmesinin 2 nedeni var.
1-zamanla yıpranması
2-aslında her zamanki kadar dökülüyordur ama saç uzun olduğu için daha belirgindir.

Tavsiyem onarıcı bakım şampuanlarını kullanın.
Çok yağlanmasına izin vermeyin

RİGBY11

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Semih Günay
Normalde saçlarım hiç dökülmezdi fakat uzattığım için fazla döküldü. Dökülenlerin geri çıkması için neler yapabilirim? (Dökülen saçlar çıkmaz diyorlar ama ben uzattığım için döküldü, durduk yere dökülmedi)
kanka yapmak istemeyeceksin ama yinede söyleyim jilete vur gitsin ve bunu haftada 1 tekrarla. Berberde çalıştığım için söylüyorum cidden işe yarıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

kanka yapmak istemeyeceksin ama yinede söyleyim jilete vur gitsin ve bunu haftada 1 tekrarla. Berberde çalıştığım için söylüyorum cidden işe yarıyor.
şunu da söyleyim bu yöntem sadece saç dökülmesini geçiktirir

usper

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Şu virüs muhabetti çıktığından beri hiç ellemedim saçları, uzattım. Bende de saç dökülmesi artmaya başladı. Şu saç dökülme önleyici şampuanlardan kullandım, azaldı bayağı.
knk hangi şampuanı kullanıyorsun benimde baya dökülmeye başladı

Prof ESL

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Normalde saçlarım hiç dökülmezdi fakat uzattığım için fazla döküldü. Dökülenlerin geri çıkması için neler yapabilirim? (Dökülen saçlar çıkmaz diyorlar ama ben uzattığım için döküldü, durduk yere dökülmedi)
Kankam şöyle bir formül var Uzunluk artarsa dayanıklılık azalır fizikten böyle biliriz.Neden kadın saçı daha çok dökülüyor ??? İşte bu yüzden bende dağınık saç modeli yapmıştım uzayınca kestirdim cidden dökülüyordu.Bu problem değil 3 numara saçın uzadığını gördün mü ?

Gl0ve

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
963
İsim
Yusuf Kadir ORAL
Kanka benimde baya dökülüyordu sonra arkadaşımın tavsiyesi ile clear'ın bir şampuanını aldım gayet iyi geldi fakat bu kişiden kişiye göre değişebilir

Prof ESL

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Kanka benimde baya dökülüyordu sonra arkadaşımın tavsiyesi ile clean master'ın bir şampuanını aldım gayet iyi geldi fakat bu kişiden kişiye göre değişebilir
Clean master virüslü temizlik uygulaması değil mi la :D asşflasıfhafgas o master clean olmasın

Gl0ve

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
963
İsim
Yusuf Kadir ORAL
Clean master virüslü temizlik uygulaması değil mi la :D asşflasıfhafgas o master clean olmasın
Hocam hiç sormayın Clear'ı clean master ile nasıl karıştırdım bilmiyorum

Uyku vakti gelmiş :D

Prof ESL

80+ Gold
En İyi Cevap
2

WicHar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
Atilla Sert
Bende sacimi uzatmistim toplaniyodu baya cok dokuldugu icin 1 ay once falan 3 e vurdum.

isikt11

80+ Gold
En İyi Cevap
11
knk hangi şampuanı kullanıyorsun benimde baya dökülmeye başladı
Yukarda da demiştim tam hatırlamıyorum diye. Ama şuan o saç dökülme önleyiciyi kullanmıyorum zaten. Başka bir marka var yine hatırlamıyorum onu da :D Hiç dikkat etmedim.

COMANDANTE

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,282
İsim
Muhammed Talha Kuruçimen
Bende saçlarımı uzatmaya başladım pandemiden dolayı bende de çok dökülüyor ama dökülenlerin ucunda beyaz şeyler yoksa o kırılanlardır. Böyle ufak ufaksa sorun yok bence.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,247
Üyeler
156,751
Son üye
arahimm
Top Bottom