Neler Yeni

Çözüldü✓ Efsane Bi Fiyata Efsane Bİr Bir Bilgisayar

Alan Varsa Yada Alacak Olan Varsa İnstagram:semihgunayyy bana ulaşsın Oyun performansını merak Ediym

• Oy kullanan toplam üye
    10
  • Anket kapatıldı .

RİGBY11

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Semih Günay
Bu nesnel bir şeydir. Bencesi sencesi yoktur. Kötü ise kötüdür ve sistem fiyatına göre kötü!
Bişe sorucam yanlış anlama laf sokuşturma amaçlı söylemiyorum Bilgisayar Mühendisi felanmısın?

marilyn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,645
İsim
marilyn
güzel değil 1650 super bile değil rx570 den kötü

morocco

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,462
İsim
enes
Bişe sorucam yanlış anlama laf sokuşturma amaçlı söylemiyorum Bilgisayar Mühendisi felanmısın?
Bunu anlamak için bilgisayar mühendisi olmaya gerek yok. 1650'li sistem alınmaz. 1650, RX570'ten bile kötü bir kart.

Ayrıca bu fiyata 1650Super'li sistem toplanabiliyor. 1650Super ise RX580 ile başa baş hatta bazen geçen bir karttır.

OdinSonThoR

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,321
İsim
Cemal Faruk Koçak
Hemen başlıyorum
3100 a320 ile alınmaz o.c olmuyor 10100f daha mantıklı olur
1650 alınmaz
Ramleri önermiyorum
Ssd hakkında bilgim yok
Kasada az fan var

RİGBY11

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Semih Günay
Bunu anlamak için bilgisayar mühendisi olmaya gerek yok. 1650'li sistem alınmaz. 1650, RX570'ten bile kötü bir kart.

Ayrıca bu fiyata 1650Super'li sistem toplanabiliyor. 1650Super ise RX580 ile başa baş hatta bazen geçen bir karttır.
bence var, ben zaten başından beri söylüyorum Fiyatına Göre iyi diye bu arada 1650 olan bir ekran kartı alınmaz diyosun ama bunu içinde o kartı denemiş ve test etmiş olman lazım bir de ben fiyatı gidipte 6000 tl olsa zaten gelip burda bu bilgisayarı kimseye önermezdim bide bence bilgisayar mühendisi olman gerek yada bilgisayarlarla uzun süre uğraşmış olman lazım

morocco

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,462
İsim
enes
bence var, ben zaten başından beri söylüyorum Fiyatına Göre iyi diye bu arada 1650 olan bir ekran kartı alınmaz diyosun ama bunu içinde o kartı denemiş ve test etmiş olman lazım bir de ben fiyatı gidipte 6000 TL olsa zaten gelip burda bu bilgisayarı kimseye önermezdim bide bence bilgisayar mühendisi olman gerek yada bilgisayarlarla uzun süre uğraşmış olman lazım
Şaka mısın?

RİGBY11

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Semih Günay
Hemen başlıyorum
3100 a320 ile alınmaz o.c olmuyor 10100f daha mantıklı olur
1650 alınmaz
Ramleri önermiyorum
Ssd hakkında bilgim yok
Kasada az fan var
dostum Allah razı olsun sabahtan beri herkes kendini bilgisayar mühendisi sanarak cevaplar veriyor sen adam akıllı vermişsin teşekkür ederim

morocco

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,462
İsim
enes
dostum Allah razı olsun sabahtan beri herkes kendini bilgisayar mühendisi sanarak cevaplar veriyor sen adam akıllı vermişsin teşekkür ederim
Uzun uzun yazardım da.. Bu arada o konuyla ilgilenen bilgisayar mühendisi değil donanım mühendisidir.

RİGBY11

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Semih Günay

morocco

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,462
İsim
enes
aynen knk sürpriz kutudan felan çıktım tartışmak istemiyorum sitenin kurallarını tam okumadım o yüzden daha fazla tartışmayalım
Kendi dilini yazamayan birisi ile tartışmaya girmem zaten. İyi forumlar.

RİGBY11

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Semih Günay
Uzun uzun yazardım da.. Bu arada o konuyla ilgilenen bilgisayar mühendisi değil donanım mühendisidir.
Bilgisayar mühendisi çip, analog sensör, devre kartı, klavye, modem ve yazıcılar dahil olmak üzere bilgisayar donanım ve ekipmanlarının araştırılması, tasarlanması, geliştirilmesi ve test edilmesinden sorumludur
bunuda bilmiyordum seninde öğrenmeni isterim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kendi dilini yazamayan birisi ile tartışmaya girmem zaten. İyi forumlar.
aynen dostum ben zaten oraya arapça yazdım

morocco

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,462
İsim
enes
Bilgisayar mühendisi çip, analog sensör, devre kartı, klavye, modem ve yazıcılar dahil olmak üzere bilgisayar donanım ve ekipmanlarının araştırılması, tasarlanması, geliştirilmesi ve test edilmesinden sorumludur
bunuda bilmiyordum seninde öğrenmeni isterim

aynen dostum ben zaten oraya arapça yazdım
Neyse ki Google'den aldığım ilk yazıyı buraya atıp dolaşmıyorum. İyi forumlar. Donanım mühendisliğini de araştırmanızı öneririm. Ama gördüğünüz ilk yeri okumayın lütfen.

RİGBY11

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Semih Günay
Neyse ki Google'den aldığım ilk yazıyı buraya atıp dolaşmıyorum. İyi forumlar. Donanım mühendisliğini de araştırmanızı öneririm. Ama gördüğünüz ilk yeri okumayın lütfen.
belli oluyor

sizede iyi forumlar :))

Top Bottom