Arama sonuçları: *

1. N

Yardım Aldığım Ekran kartı daha önceden Asus hesabına kaydettirilmiş!!

Gaminggeni cidden çok güvenli bulurdum. Hatta yaklaşık 1 yıl önce Donanım Arşivi ile oluşturduğu sistemi satın almıştım ben de. Herhangi bir sorun yaşamamıştım. Son dönemde artan şikayetler cidden çok kötü seviyede.
  2. N

Öneri Gigabyte g27q alinir mi?

2060 için mantıklı mıdır uzun vade düşünüldüğünde ?
  3. N

Milenicom vs GIBIRNet? Hangisi

Hocam herhangi bir çelişkim yok. Diğerleri sorun yaşıyor olabilir. Ben kendi deneyimimden bahsettim. Müşteri hizmetlerini aramamı gerektirecek bir durum dahi yaşamadım. 11. ayım bitti şu an 12. ayın içerisindeyim millenicom internetimle. Ayriyeten de merkezi bir yerde yaşadığımı belirttim...
  4. N

Valorant champions kelebek almaya değermi ?

Benim de hoşuma gitmedi kelebeği.
  5. N

Milleni.com Alınır mı?

Millenicom kullanıcısıyım 11 aydır. Herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Taahhütsüz paketlerini kullanıyorum. Vaad edilen internet hızının altına düşüş sağlanmadı şimdiye kadar.
  6. N

Excalibur E24FHD-G Nasil monitor

Tn panel kullanılan bir ürün. Tn panel kullanılması sizin için bir sorun teşkil etmiyorsa alınabilir.
  7. N

AOC 24G2U vs ASUS Tuf Gamıng VG24VQE

https://www.epey.com/monitor/karsilastir/345336-660293/aoc-24g2u_asus-tuf-gaming-vg24vqe/ Hocam burdan özelliklerini karşılaştırıp seçebilirsiniz.
  8. N

İtopya Monitor İade Prosedürü Nedir?

Ben de aynı monitörü sabah sipariş edeceğim hocam. Umarım dediğin gibi bir sorun yaşamayız
  9. N

Asus VG249Q1R mi yoksa Asus VG248QG

Bu model tn panel içeriyor. İps bakması onun adına çok daha iyi olabilir aynı bütçede.
  10. N

Valorant Aktif Oyuncu Arıyorum.

Mantıklı olabilir. Yücelik elo oyuncular olursa ben de katılabilirim.
  11. N

3500 TL Bütçeye Monitör Tavsiyesi?

Sanırım ips olması pivot olmasından daha önemli benim için de. Teşekkür ederim. Muhtemelen birkaç saat içerisinde G24F-2 sipariş veririm gibi duruyor.
  12. N

https://www.akakce.com/monitor/en-ucuz-aoc-c27g2u-27-1ms-full-hd-freesync-curved-pivot-oyuncu-u-fiyati,890515629.html Bu modelin pivot özelliği ilgimi çekmeye başladı yazılımcı olduğumdan dolayı. Bu monitör hakkında bir fikriniz var mıdır ? Bütçe yükseltebilirim bir tık daha.
  13. N

3 monitörü de cidden çok beğendim. İlginiz için teşekkür ederim. Siz olsanız bireysel olarak tercihinizi hangisinden yana kullanırdınız önerdiğiniz monitörler arasında ?
  14. N

Milenicom vs GIBIRNet? Hangisi

Yaklaşık 1 yıldır millenicom kullanıcısıyım. Merkezi bir yerde yaşıyorum. En ufak bir sorun yaşamadım. Taahhüt ettikleri hızın altına düşmedim şimdiye kadar.
  15. N

Teşekkürler hocam görüşlerin için
  16. N

Teşekkür ederim bilgilendirmeler için. 1661795317 Bireysel olarak kendi fikrinle hangisini tercih ederdin ? 1661795351 Teşekkür ederim.
  17. N

Ölü pixel muhabbeti çok mide bulandırıcı. Mağazadan teslim alma şansım da var. Deneme şansımız oluyor mu acaba?
  18. N

Tavsiye eder misin? Uzun süreli kullanım deneyimlerini açıklarsan artısı eksisi olarak çok makbule geçer. 1661794482 Beklentinizden dolayı mı seni tatmin etmedi acaba? Kriterlerine göre özelliklerine göre renkleri cidden kötü müydü? 1661794542 Ondan daha önemli şeylere takılıyorum şu an için...
  19. N

Başka bir görüşü olan var mı acaba? Ya da bu monitörü satın alan birini tanıyan ?
  20. N

Arkadaşlar merhaba , 3500 tl bandında bir bütçem var. Bu sıralar çok fazla monitör araştırmaya başladım. Bir monitöre ihtiyacım var. Tercihen 165 hz , ips ekran olmasını istiyorum. Aşağıdaki iki monitör arasında gidip geliyorum. İkinci monitör hakkında pek bir kullanıcı yorumu bulamadım ve bu...
Top Bottom