Arama sonuçları: *

1. A

345 ayt matematik şimdi çözülürmü

Kolay olarak ne tavsiye edersiniz hocam
  2. A

Hocam peki araya kolay kaynak sıkıstirsam sence faydasi hic olmazmi cunku ayt gozumu cok korkutuyor tyt mat netim suan ortalama geosuz 18 ama ayt de sıfırim
  3. A

Elimde 2025 ayt matematik var ama cozsemmi ondan once araya kolay bir kaynakmı sıkıştırsam emin olamadim seviyesi nedir ilk kaynak olarak cozulurmu emin olamadim
  4. A

Tyt Paragraf İçin Öneri

Tablet meselesinde bence kaliteli bir ekrana sahip bir tablet ve kaliteli bir kalem ile tablet icerisinde dikkat dagitacak bir unsur yoksa cok ciddi bir fark olmuyor kucuk kalitesiz bir ekrana bakip kalemsiz cozmede elbette size katiliyorum ama harici birinci durumda bence cok ciddi bir fark...
  5. A

Tyt Paragraf İçin Öneri

Haklısınız diger tarafta ise kagit elbet daha iyi lakin aman aman bir fark yok bence tablette dikkatimi dagitabilicek hicbir unsur yok zaten
  6. A

Tyt Paragraf İçin Öneri

Neden birsey katmaz anlamadim ipad uzerinden kaliteli bir tablet kalemi ile cozuyorum ben cok bir fark hissetmedim açıkcasi
  7. A

Tyt Paragraf İçin Öneri

ilk kaynak olarak hiz ve renk cozdum Suan 0 risk cozuyorum ve okul acilacak pdf formatinda cozdugum icin ya sabahin korunde kalkip tabletten cozup oyle okula gidecegim ya da bilgi sarmal paragraf alip hafta ici onu hafta sonu digerini cozecegim 0 riski birakmak mantikli gelmiyor cunku cozulmesi...
  8. A

Tyt matematik kaynak onerisi

Tesekkurler hocam kafam cok karisikti ama bencede yok cunku istedigim yerin mat neti 28 6 geodan yapsan 22 kaliyor sadece 4 soru lazim bana onun icin niye 2 kitap cozeyim geometri olarakta eyup b vdk ve mikroorjinal ile ilerliyecegim
  9. A

Hocam son 3 hafta ki deneme verilerim var elimde sadece onlari yazmistim ama tekrar yazayim sirasiyla 12 18 ve 24 geldi ilk 2 denemede 18 son denemede 27 soru isaretledim geometri dahil degil sadece mat cozdum son yayin 24 geldi cunku kolaydi yeni nesil ama kolaydi ilki ise hem zordu hem de ilk...
  10. A

Hocam sarilari cozerim mavilerede ugrasirim iyi oldugum konularin kirmizisini cozer sonra geri kalan kirmizilari son zamanlarda deneme formatinda cozerim diye dusunuyorum nasil fikir bende araya bilgi sarmalı katmayi dusundum gecis kitabi olarak ama herkes gereksiz diyor
  11. A

Haklisiniz hocam o olay var kitaba karar verdim orjinal alacagim normalde bilgi sarmala kaydi dusuncelerim zor gelir diye ama kitapcida netimin ortalama 18 olmasina ragmen giris orta seviye kaynak onerdiler inat ettim oyuzden orjinal alacagim umarim pisman olmam
  12. A

Tesekkur ediyorum eyup b nin vdk ve mikroorjinal ile basliyip umuyorum ki netlerimi sabitlerim 1724495043 Hocam sizi cok mesgul ettim kusura bakmayin ama son olarak bilgi sarmal hakkinda ne dusunuyorsunuz ordan cozup zor sorulari orjinal 3 d brans denemelerinde gorsem cunku hedefledigim...
  13. A

Hedefim ankara vet 70 k yeterli acikcasi benim niyetimde deneme cozmekti ama 1 kitabi dahi tam bitirmeden deneme erken degilmi orjinalide anlamadim gitti zaten cok zor degil diyende var cok zor diyende var 1724494646 Evet hocam tek bir kitap cozecegim muhtemelen orjinal alacagim seviyemin ustu...
  14. A

1 aylık köpeğimi nasıl besleyebilirim

Rica ederim süt tozunu zaten veterinerde bulabilirsiniz arayin sorun uygunmudur diye cunku genelde daha kucuk hayvanlar icin uygulaniyor uygunsa gider alirsiniz harici kedi mamasi vermesi ilginc geldi bizim veterinerde odul mamasi olarak her asida veriyor ve daha proteinli oldugunu soyledigi...
  15. A

Sut ve peynir grubunu az olmak kaidesi ile veriyorum ben hicbirsıkıntu yok ama 40 gunluk oldugu icin bilemiyorum ayrica normal sut bence anne sutu yerine gecmez onun icin veterinerlerde ozel sut tozu ve turevi urunler var oda suan icin gereklimi urunu kedi mamasi vermeseniz cok guzel olurmus...
  16. A

Hocam en dogrusu veterinere danismak ama kedi mamasi vermeniz cok dogru degil kedi mamasi protein olarak kopek mamasindan daha yuksek olmasina karsin kopekler kedi mamasi yer ve severler ama cild vb sorunlar ortaya cikarabilir bu tavsiyem veteriner hekime danismaniz olur ancak o olmassa bile en...
  17. A

Oncelikle tavsiyeler icin cok tesekkuler 345 bitirmem elbetteki daha dogru olur haklisiniz ama sorun su ki ben tyt calismasini okulda yapacagim ve 345 tablette pdf seklinde okulada goturemiyecegim icin kitap lazim 3d nin vdd deki bts sorularinda yer yer anlasilmasi zor sorular gordugum icin...
  18. A

Hocam problemler ornek veriyorum 20 soruda 2 bos 1 yanlis cikiyordu sonlara dogru 3 4 bos 1 yanlis olsun max osym tarzinda sonlara dogru boslar biraz artsada genel istatistik bu yonde ama problemleri oturup cozene kadar kalkmiyordum iyi sure harciyordum diger konularda iste temel kavramlar...
  19. A

Tabi Ilk sinav limitti sure ayarlamasini yapamadim ve ilk tyt denememdi 18 isaretledim 12 geldi Ikincisi aromatdi ondada 18 isaretledim 18 dogru geldi limitle seviyeleri benzerdi Ucuncusu ens idi 28 isaretledim 24 geldi ens zaten kolay bir yayin lakin eski nesil degildi hic bir soru basit...
  20. A

Hocam o geometri icin matematik temelimi ve netlerimi orta kisimda bahsettim kotu degil acikscasi ama 3 d orjinal seviyeside beni korkutuyor geoda ise ilactan ziyade mikroorjinal oneriyorlar cozumu de kenan kara yapiyor onun hakkinda bilginiz varmi
Top Bottom