Neler Yeni

Tyt Paragraf İçin Öneri

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Özgür Kaptam
ilk kaynak olarak hiz ve renk cozdum
Suan 0 risk cozuyorum ve okul acilacak pdf formatinda cozdugum icin ya sabahin korunde kalkip tabletten cozup oyle okula gidecegim ya da bilgi sarmal paragraf alip hafta ici onu hafta sonu digerini cozecegim 0 riski birakmak mantikli gelmiyor cunku cozulmesi gereken bir kaynak 2. secenegi uygularsam seviyeleri ve tarzlari biraz farkli kaynaklar oldugu icin karisiklik olurmu diye dusunuyorum sizce hangisi daha mantikli

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
60,010
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Tabletten bilgi soruları harici çözdüğün sorular sana bir şey katmaz aksine yorar. Gereği yok. Kitaptan çöz, tabletten edebiyat tarih gibi direkt bilgi soruları çözebilirsin alanındaysa. Bilgi sarmal paragraf iyidir limitte iyidir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Özgür Kaptam
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tabletten bilgi soruları harici çözdüğün sorular sana bir şey katmaz aksine yorar. Gereği yok. Kitaptan çöz, tabletten edebiyat tarih gibi direkt bilgi soruları çözebilirsin alanındaysa. Bilgi sarmal paragraf iyidir limitte iyidir.
Neden birsey katmaz anlamadim ipad uzerinden kaliteli bir tablet kalemi ile cozuyorum ben cok bir fark hissetmedim açıkcasi

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,282
İsim
Ahmet Sevinç
Neden birsey katmaz anlamadim ipad uzerinden kaliteli bir tablet kalemi ile cozuyorum ben cok bir fark hissetmedim açıkcasi
paragraf çözerken kağıtda çözeceksin eğer ben odaklanmada sorun yaşamam diyorsan devam et böyle
bence seviye farkının olmaaı iyi olur çünkü paragrafda tüm sorular basitten ortaya gitmiyor tabii ki tek bir kaynaktan gitmek her zaman daha iyi ama bu durumda iş görür bence

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Özgür Kaptam
paragraf çözerken kağıtda çözeceksin eğer ben odaklanmada sorun yaşamam diyorsan devam et böyle
bence seviye farkının olmaaı iyi olur çünkü paragrafda tüm sorular basitten ortaya gitmiyor tabii ki tek bir kaynaktan gitmek her zaman daha iyi ama bu durumda iş görür bence
Haklısınız diger tarafta ise kagit elbet daha iyi lakin aman aman bir fark yok bence tablette dikkatimi dagitabilicek hicbir unsur yok zaten

gbaleft

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Tamamen katılıyorum.
Ek olarak sonlara doğru 345 paragraf ve türkçe denemelerini şiddetle öneririm. Bahsettiğim kitap sayesinde 38/2 yaptım türkçeden.

Marshal

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Nedeni tyt'de soruyu çözebilmenden çok hızlı ve pratik cevaplayabilmek önemli. Hız ve pratik alıştırmasını kitaptan yapman daha gerçekçi ve etkili olur. Soruları hızlıca anlayıp hızlıca cevaplaman ve hızlıca sonraki soruya geçebilmen gerekiyor. Tyt'de süre aşırı kısıtlı çünkü.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Özgür Kaptam
Tamamen katılıyorum.
Ek olarak sonlara doğru 345 paragraf ve türkçe denemelerini şiddetle öneririm. Bahsettiğim kitap sayesinde 38/2 yaptım türkçeden.
Tablet meselesinde bence kaliteli bir ekrana sahip bir tablet ve kaliteli bir kalem ile tablet icerisinde dikkat dagitacak bir unsur yoksa cok ciddi bir fark olmuyor kucuk kalitesiz bir ekrana bakip kalemsiz cozmede elbette size katiliyorum ama harici birinci durumda bence cok ciddi bir fark yaratmiyor diger durumda ise degerli gorusleriniz icin tesekkur ediyorum mutlaka degerlendirecegim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
982,613
Üyeler
155,445
Son üye
Mattox
Top Bottom