Neler Yeni

Tyt matematik kaynak onerisi

bwNN

80+ Silver
Haklisiniz hocam o olay var kitaba karar verdim orjinal alacagim normalde bilgi sarmala kaydi dusuncelerim zor gelir diye ama kitapcida netimin ortalama 18 olmasina ragmen giris orta seviye kaynak onerdiler inat ettim oyuzden orjinal alacagim umarim pisman olmam
Orijinal pembesi zor bence mavide arada sirada zor çıkıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Özgür Kaptam
Orijinal pembesi zor bence mavide arada sirada zor çıkıyor
Hocam sarilari cozerim mavilerede ugrasirim iyi oldugum konularin kirmizisini cozer sonra geri kalan kirmizilari son zamanlarda deneme formatinda cozerim diye dusunuyorum nasil fikir bende araya bilgi sarmalı katmayi dusundum gecis kitabi olarak ama herkes gereksiz diyor

bwNN

80+ Silver
Hocam sarilari cozerim mavilerede ugrasirim iyi oldugum konularin kirmizisini cozer sonra geri kalan kirmizilari son zamanlarda deneme formatinda cozerim diye dusunuyorum nasil fikir bende araya bilgi sarmalı katmayi dusundum gecis kitabi olarak ama herkes gereksiz diyor
matematik netin kaçtı tyt denemesi çözdüğünde

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Özgür Kaptam
matematik netin kaçtı tyt denemesi çözdüğünde
Hocam son 3 hafta ki deneme verilerim var elimde sadece onlari yazmistim ama tekrar yazayim sirasiyla 12 18 ve 24 geldi ilk 2 denemede 18 son denemede 27 soru isaretledim geometri dahil degil sadece mat cozdum son yayin 24 geldi cunku kolaydi yeni nesil ama kolaydi ilki ise hem zordu hem de ilk denememdi sureyi yonetemedim

bwNN

80+ Silver
bilgi sarmala gerek yok direk orijinal çöz. geometri için eyüp b takip et ondan sonra orta seviye çözebilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Özgür Kaptam
bilgi sarmala gerek yok direk orijinal çöz. geometri için eyüp b takip et ondan sonra orta seviye çözebilirsin
Tesekkurler hocam kafam cok karisikti ama bencede yok cunku istedigim yerin mat neti 28 6 geodan yapsan 22 kaliyor sadece 4 soru lazim bana onun icin niye 2 kitap cozeyim geometri olarakta eyup b vdk ve mikroorjinal ile ilerliyecegim

bwNN

80+ Silver
Tesekkurler hocam kafam cok karisikti ama bencede yok cunku istedigim yerin mat neti 28 6 geodan yapsan 22 kaliyor sadece 4 soru lazim bana onun icin niye 2 kitap cozeyim geometri olarakta eyup b vdk ve mikroorjinal ile ilerliyecegim
hocam siz elinizden gelen en iyisini yapın net hesabı yapmayın belki daha iyi sıralama gelecek şurdan bu net ordan bu net hepsine çalışın zaman var daha bende bu yıl tekrardan hazırlanıyorum

Top Bottom