Neler Yeni

Tyt matematik kaynak onerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Özgür Kaptam
Oncelikle tyt geometride temelim cok yok mikroorjinal almayi dusunuyorum eyup b nin kampindan gidecegim nasil olur sizce
Tyt mat kisminda ise konu eksigim cok yok eyup b den gittim 3 d tyt vdd deki soru tiplerini taramis oldum lakin kendim cozmedim + olarak 345 cozdum tam nizami cozmedim acikcasi tamemen bitmedi ama yeni bir kaynaga gecmek istiyorum tyt mat netlerim
18 soru 12 net
18 soru 18 net
27 soru 24 net
Geometri haric kac soru isaretledigim ve kac net yaptigim son 3 haftanin denemeleri zaman sıkıntım acikcasi var
Kaynak olarak bs ve acil arasinda kaldim bs de notlar olmasi guzel cunku okulda cozecegim ama 345 e yakin diye cok gelistirirmi emin degilim birde son olarak problem tavsiyesi istiyecegim problemlerde 345 hepsi bitti + bs 32 li problem denemesi de yaz sonuna kadar yarilanmis yada bitmis olur muhtemelen onerilerinizi bekliyorum

C12H16N2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
468
İsim
M.S.C
3d kalitelidir.

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,321
İsim
BenRoboTdeğilİm
İlgilendiği Kategoriler
Bisiklet, Kitaplar Ets2
3d orijinal acil

Masked Sniper

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
550
İsim
Yusuf Arda Çiftçi
Adam temelim yok demiş hala orijinal 3d yazan var. Temelin yoksa geometrinin ilacı alacaksın kardeşim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Özgür Kaptam
Adam temelim yok demiş hala orijinal 3d yazan var. Temelin yoksa geometrinin ilacı alacaksın kardeşim.
Hocam o geometri icin matematik temelimi ve netlerimi orta kisimda bahsettim kotu degil acikscasi ama 3 d orjinal seviyeside beni korkutuyor geoda ise ilactan ziyade mikroorjinal oneriyorlar cozumu de kenan kara yapiyor onun hakkinda bilginiz varmi

Zechion

80+ Silver
Oncelikle tyt geometride temelim cok yok mikroorjinal almayi dusunuyorum eyup b nin kampindan gidecegim nasil olur sizce
Tyt mat kisminda ise konu eksigim cok yok eyup b den gittim 3 d tyt vdd deki soru tiplerini taramis oldum lakin kendim cozmedim + olarak 345 cozdum tam nizami cozmedim acikcasi tamemen bitmedi ama yeni bir kaynaga gecmek istiyorum tyt mat netlerim
18 soru 12 net
18 soru 18 net
27 soru 24 net
Geometri haric kac soru isaretledigim ve kac net yaptigim son 3 haftanin denemeleri zaman sıkıntım acikcasi var
Kaynak olarak bs ve acil arasinda kaldim bs de notlar olmasi guzel cunku okulda cozecegim ama 345 e yakin diye cok gelistirirmi emin degilim birde son olarak problem tavsiyesi istiyecegim problemlerde 345 hepsi bitti + bs 32 li problem denemesi de yaz sonuna kadar yarilanmis yada bitmis olur muhtemelen onerilerinizi bekliyorum
18 Soruda 12 net yaparken
27 soruda 24 net yapmanız çok garip doğrusal bir orantı yok. Yaptığınız netlerle beraber yayınların isimlerini de yazar mısınız ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Özgür Kaptam
18 Soruda 12 net yaparken
27 soruda 24 net yapmanız çok garip doğrusal bir orantı yok. Yaptığınız netlerle beraber yayınların isimlerini de yazar mısınız ?
Tabi
Ilk sinav limitti sure ayarlamasini yapamadim ve ilk tyt denememdi 18 isaretledim 12 geldi
Ikincisi aromatdi ondada 18 isaretledim 18 dogru geldi limitle seviyeleri benzerdi
Ucuncusu ens idi 28 isaretledim 24 geldi ens zaten kolay bir yayin lakin eski nesil degildi hic bir soru basit temelli yeni nesil sorulardi bu sekilde aslinda cok dalgali oldugu icin 4. Ye girip oyle konu accaktim ama sabredemedim

Zechion

80+ Silver
Tabi
Ilk sinav limitti sure ayarlamasini yapamadim ve ilk tyt denememdi 18 isaretledim 12 geldi
Ikincisi aromatdi ondada 18 isaretledim 18 dogru geldi limitle seviyeleri benzerdi
Ucuncusu ens idi 28 isaretledim 24 geldi ens zaten kolay bir yayin lakin eski nesil degildi hic bir soru basit temelli yeni nesil sorulardi bu sekilde aslinda cok dalgali oldugu icin 4. Ye girip oyle konu accaktim ama sabredemedim
Geçen sene Limit AYT'sini çözmüştüm ve matematik zor gelmişti bana. TYT Matematiği hakkında bir fikrim yok fakat kuvvetle muhtemel yine benzer seviyede olup zordur.
Aromat ve ENS hakkında bilgim yok. Hiç denemelerine girmedim.
345'i çözerken zor seviye bir testte rastgele 2-3 teste bak ve kaç sorudan kaç doğru, kaç y, kaç boş yaptığını yazar mısın ? Konularla birlikte.
Ona göre bir kitap önerisi yapayım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
982,613
Üyeler
155,445
Son üye
Mattox
Top Bottom