Arama sonuçları: *

1. C

#ElraenÖzürDile Olayı Nedir?

vayy demek 2 yıllık takipçi ve 5 aylık abonesisin. O zaman kesinlikle kusursuz 300iq mükemmel birisin. Zeka seviyesini abonelik süresi ile ölçüyorsan seni ciddiye alamayacak kadar aşağımdasın.
  2. C

Sen bana yazarken Beynini çıkarıp masaya koyuyorsun anlaşılan. Reaksiyonlarından anladığım kadarıyla tek eğlencen sabahtan akşama kadar forumda dolaşıp Millete mualefet olmak. Rezil seviyesiz bir insansın. Yazıklarımı anlamak istemiyorsun. Tamda cehil 15 yaşında veletlerden beklenecek hareket...
  3. C

resmen şuan 3iq bebeler etrafımı sarmış durumda. Hiç bir hatasını görmediğim adamı neden bilip bilmeden linçleyim? Size ne kadar laf anlatsam boş Duvara konuşuyorum.
  4. C

birader senin ciddi problemlerin var herhalde. O zaman ben bir iş veren olarak işe alacağım adamlara diyeyim ki; ''bu adamın hiç adli cezası yok. Şimdiye kadar hiç sorun çıkarmamış. Ama olsun ben yine de bunu işe almayım. Ne olur ne olmaz.'' diyeyim. Nasıl iğrenç bir zihniyete sahipsin.. Yazık...
  5. C

Zaten foruma ayda yılda bir giriyorum onda da buram buram cehalet kokan insanlarla polemiğe girip çıkıyorum. Hatası yoska dürüst bir insandır. Bu kadar basit. Neden anlamamakta ısrar ediyorsun?
  6. C

birader ne alakası var? Şimdiye kadar kaç defa Elraen'nin holmesin yanlışını gördünüz? Siz bu Elraeni Holmesi Hergün haberlere manşet olan Tiktok fenomenleriyle falan karıştırdınız herhalde.
  7. C

Ryzen 5 3600+GTX 1650 PC Nasıl?

kanka sen sistem toplama
  8. C

Birader Adamın yanlış bir şey yapmayacağına ben kefilim o yüzden yazdım. Yanlış bir şey yapıp Elraen bu yanlış yaptıysa bi bildiğivardır demiyorum ELRAEN BU YANLIŞ YAPMAZ DİYORUM. iyi anla
  9. C

discord ta ekran paylaşımı yaparken pingim çıkıyor.

aynı 2 hafta öncede mi aynı upload alıyordun
  10. C

Altyapısız internetim var?

alt yapıyı göstermediği zaman :D
  11. C

discord ta ekran paylaşımı yaparken pingim çıkıyor.

malüm Türkiye de yaşıyoruz 1 upload ile ping yapması gayet doğal. 8 upload alıyorum Yine de yüksek bitli yayın açamıyorum.
  12. C

rtx nimetlerinden yararlanılabilecek oyunlar

BF5 CONTROL
  13. C

Bedava Witcher 3 nasıl alınır ?

ee nerden geliyor bu kuyruk acın o zaman
  14. C

tamam o zaman kardeşim sırf 15 lira vermemek için şekilden şekle girip hesabınızı yol geçen hanına çevirin.
  15. C

Hayır. 2 liraya satılan dandik bağımsız yapıumcı oyunlarında başarım hilesi yapsan bile VAC'ı yersin.
  16. C

Cracklamesini bilene artık o da. biz de eski crackçiyiz. Şimdi işim olmaz ama eskiden bir tane orjinal oyunum olmazdı. Gidip neydü belirsiz sitelerden de indirmiyordum oyunlarımı.
  17. C

Steam Valve'nin olduğu için olabilir mi acaba?
  18. C

Klavye mouse önerisi

aynı model sensör olabilir ama güncellemiş olabilir. 2015te ki cs go ile 2021 deki cs go aynı oyun ama aynı kalitede değil. Ya da 2008 volkswagen jetta ile 2018 volkswagen jetta aynı kalitede mi
  19. C

Hepsiburada garanti süreci nasıl işliyor?

evet öyle olucak maalesef. kargo da biraz bekliyeceksin.
Top Bottom