Neler Yeni

#ElraenÖzürDile Olayı Nedir?

Hamit Altıntop

80+ Gold
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,863
İsim
Kemallettin Kubat
"Birader" gibi iğrenç söylemlerini kendine sakla fanboy.
Dediğin örnek ile benim dediklerimin arasında gram benzerlik yok. Önüne gelene hırlayan toxic tipin tekisin. Birini sevmek ile fanboyu olmak arasındaki şeyi karıştıran bomboş bir insansın. Hadi git öteki yerde kimin köpekliğini yapıyorsan yap.
Ah be doğiş keşke biraz daha yumuşak olaydın.

kolonya

80+ Gold
En İyi Cevap
2
ırkçılık yapmadı aslında sadece fikrini biraz kaba bi şekilde belirtti cinsel organıma benzer de demezsin yani hele tr de bu kadar kore fanı varken.
onu yanında ki arkadaşına dedi diye biliyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Ensar
Elraenn yanlış yapmaz diye bir şey yok.
O da bir insan hatasız kul olmaz.
Sen büyük ihtimal toxic bir plebsin.
resmen şuan 3iq bebeler etrafımı sarmış durumda. Hiç bir hatasını görmediğim adamı neden bilip bilmeden linçleyim? Size ne kadar laf anlatsam boş Duvara konuşuyorum.

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
resmen şuan 3iq bebeler etrafımı sarmış durumda. Hiç bir hatasını görmediğim adamı neden bilip bilmeden linçleyim? Size ne kadar laf anlatsam boş Duvara konuşuyorum.
Ben 3 iq bebe ? Anladım.
2 Yıllık takipçisi ve 5 aylık abonesi ben 3 iq bebe anladım hocam.

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Ensar
Uygunsuz davranış
Dediğin örnek ile benim dediklerimin arasında gram benzerlik yok. Önüne gelene hırlayan toxic tipin tekisin. Birini sevmek ile fanboyu olmak arasındaki şeyi karıştıran bomboş bir insansın. Hadi git öteki yerde kimin köpekliğini yapıyorsan yap.
Sen bana yazarken Beynini çıkarıp masaya koyuyorsun anlaşılan. Reaksiyonlarından anladığım kadarıyla tek eğlencen sabahtan akşama kadar forumda dolaşıp Millete mualefet olmak. Rezil seviyesiz bir insansın. Yazıklarımı anlamak istemiyorsun. Tamda cehil 15 yaşında veletlerden beklenecek hareket. Burda millete flameler yapıp mualif olamya devam et. Seninle daha da muhatap olmam. Seviyene iyice düştüm zaten. Dediklerim bir taraftan giriyor bir taraftan çıkıyor. Hayatta başarılar kardeşim. Senin gibi buram buram cehalet kokan tipler bu hayatta çok zorlanıyor çünkü. Daha da yazmam zaten sana

kolonya

80+ Gold
En İyi Cevap
2
a-abi sakin ol ben korktum 😳

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Ensar
Ben 3 iq bebe ? Anladım.
2 Yıllık takipçisi ve 5 aylık abonesi ben 3 iq bebe anladım hocam.
vayy demek 2 yıllık takipçi ve 5 aylık abonesisin. O zaman kesinlikle kusursuz 300iq mükemmel birisin. Zeka seviyesini abonelik süresi ile ölçüyorsan seni ciddiye alamayacak kadar aşağımdasın.

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Anlıyorum tm 😂
vayy demek 2 yıllık takipçi ve 5 aylık abonesisin. O zaman kesinlikle kusursuz 300iq mükemmel birisin. Zeka seviyesini abonelik süresi ile ölçüyorsan seni ciddiye alamayacak kadar aşağımdasın.

kolonya

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Sen bana yazarken Beynini çıkarıp masaya koyuyorsun anlaşılan. Reaksiyonlarından anladığım kadarıyla tek eğlencen sabahtan akşama kadar forumda dolaşıp Millete mualefet olmak. Rezil seviyesiz bir insansın. Yazıklarımı anlamak istemiyorsun. Tamda cehil 15 yaşında veletlerden beklenecek hareket. Burda millete flameler yapıp mualif olamya devam et. Seninle daha da muhatap olmam. Seviyene iyice düştüm zaten. Dediklerim bir taraftan giriyor bir taraftan çıkıyor. Hayatta başarılar kardeşim. Senin gibi buram buram cehalet kokan tipler bu hayatta çok zorlanıyor çünkü. Daha da yazmam zaten sana
iş iş ow orada dur kanka. birine 15 yaşında diyebilmek için onu araştırmak lazım. doğuğan ab ı ben tanırım iyi adamdır. reaksiyon konusuna gelicek olursak hepsini hakederek kazanıyor. sesini adını bilirim doğuğan ab'ın.

Hepra

80+ Silver
En İyi Cevap
13
Elraenn takipçisi olmama rağmen senin gibi tapan birisini ilk defa görüyorum.

Top Bottom