Neler Yeni

#ElraenÖzürDile Olayı Nedir?

usper

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Anladım. Ama Elraenn'i az çok biliyorum. Öyle ırkçılık yapacak tip yok onda.
ırkçılık yapmadı aslında sadece fikrini biraz kaba bi şekilde belirtti cinsel organıma benzer de demezsin yani hele tr de bu kadar kore fanı varken.

edd123

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,987
İsim
Mehmet Emin Kılıç
Beyler sürekli karşıma çıkıyor. Olayıda hiç bilmiyorum. Ne için özür dilemesi gerekiyor. Yanlış yapıtığını da düşünmüyorum o konu hakkında sonuçta Elraen bu. KRALL. Twiterda bi toxic kitle sürekli böyle tag atıyor.
birkaç ay önceki bi yayınında dünysnın en güzel 100 kadınını yorumlarken birkaç tanesine çirkin diyor ve holmesle konuşurkan ettiği küfrü sanki karşısındakine etmiş gibi gösterip yarım saatlik incelemeden 30 saniyelik kesit alıp bunu # altında paylaşılıyor ve korecanlarda onu linçliyor.
çirkin demesi de sanki ırkçılıkmış gibi.

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
ırkçılık yapmadı aslında sadece fikrini biraz kaba bi şekilde belirtti cinsel organıma benzer de demezsin yani hele tr de bu kadar kore fanı varken.
Hocam işte o çok zor. Gerçekten hani ortaokul'da sıra arkadaşım deli gibi o malum grubu dinliyor, sürekli bahsediyordu. Laf atsam ayrı dert atmasam ayrı dert. Gerçekten çok sinir oluyordum.

usper

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Hocam işte o çok zor. Gerçekten hani ortaokul'da sıra arkadaşım deli gibi o malum grubu dinliyor, sürekli bahsediyordu. Laf atsam ayrı dert atmasam ayrı dert. Gerçekten çok sinir oluyordum.
Bts olmasa bile adını bilmediğim bazı korece şarkılar kulağa hoş geliyor bence ( he klipteki ablaları izlemekte hoş geliyo olabilir emin değilim :D)
Edit: Klip olmadan dinledim kulağa hoş geliyormuş ablalar ile alakası yok.

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Bts olmasa bile adını bilmediğim bazı korece şarkılar kulağa hoş geliyor bence ( he klipteki ablaları izlemekte hoş geliyo olabilir emin değilim :D)
Blackpink mi ney vardı habire karşıma çıkıyordu hayyılaykdet deyip duruyodum evde :p Neyse çıkmıyor artık :D

Erik

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
345
İsim
Ahmet Karpat
Kore insanı ile Çin insanının birbirinden farkı ne biliyor musunuz...

Birinin Kore'de birininde Çin'de yaşaması arada çok fark var yaklaşık 2.121 km

Doğukan[Neixtro]

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
Doğukan Muçe
Videoyu montajlamışlar işte kadına küfür ediyormuş gibi göstermeye çalışıyor hater kitle, videonun aslında öyle bir şey yok zaten.

melih abuaf

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Korelilerin hepsi birbirine benziyor dediği için BTS Army linçliyor kendisini.

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Ensar
Sırf bu kafa yüzünden çok şey kaybedersiniz. Birisi iyi bir insan diye yanlış bir şey yaparsa üstü örtülmemeli. Şuan yaşanan olay hakkında değil, genel olarak konuşuyorum.
Birader Adamın yanlış bir şey yapmayacağına ben kefilim o yüzden yazdım. Yanlış bir şey yapıp Elraen bu yanlış yaptıysa bi bildiğivardır demiyorum ELRAEN BU YANLIŞ YAPMAZ DİYORUM. iyi anla

39731

80+ Platinum
En İyi Cevap
22
Sen niye bu kadar agresifsin sadece bu konuda değil genel olarak
Yoo agresif değilim. Sadece bu kadar dikine yürüyen insanlara gıcığım. Yoksa gayet sıcak kanlı olarak görürüm kendimi. Profil mesajlarımda ufak bir gezintiye çıkarsanız görürsünüz.

usper

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Top Bottom