Arama sonuçları: *

1. Samealk

Yardım Neden NVIDIA Ekran kartı Alalım?

AMD kartlarında stabilite hatalarının en büyük sorumlusu kartların kullanılacağı sistemlerin hepsinde üst düzey parça varmış gibi OC ayarlarıyla gelmesi. Kartların donanımında bir sıkıntı yok ama çok fazla kalite kontrol testi yapmadan piyasaya çıkıyor diye düşünüyorum. "Ben ekran kartı kontrol...
  2. Samealk

Rx 5600xt oyunda çöküyor

RX 7600 Asus model kartta benzer bir sorun yaşıyordum ilk aldığım dönem, DDU ile her şeyi kaldırdım daha sonra güncel sürüm driver yükledim tekrar ama minimal install seçeneğiyle yükledim. Böyle yapınca adrenalin yazılımındaki gelişmiş ayarlar gidiyor (fan hızı, güç tüketimi, undervolt vb...
  3. Samealk

Rx 5600xt oyunda çöküyor

PC mi kitlenip kapanıyor sadece oyun mu?
  4. Samealk

Amd Adrenalin Sürümü 23.12.1 yayınlandı

Mhz azaltınca sorun yaşamıyorsan kartın varsayılan ayarları gereksiz bir OC ile geldiği içindir. RX 7600 bende kullanıyorum 2655mhz amd'nin referans tasarımındaki max saat hızı. Asus ROG Strix modeli bunu 2754mhz olarak ayarlamış, ben 2700mhz yaptım uzun bir süredir stabil kullanıyorum ama sorun...
  5. Samealk

Rx 6800 Gta 6 Yı sorunsuz oynatırmı?

Konsollar AMD'nin özel tasarım donanımını kullanıyor, PS5 dengi olan bir PC 3700x + RX 6700 ayarında bir şey. Optimizasyonu felaket ötesi yapmadıkları sürece rahatlıkla oynarsın, onu da Rockstar'ın yapacağını zannetmiyorum. PC'ye PS5 Pro grafikleriyle gelirse biraz ayar kısman gerekebilir o...
  6. Samealk

Asrock Challenger 6700 xt mi Sapphire Pulse mi?

TR'de ucuz olduğundan önerilme ihtimali yüksek ama global piyasada amd için amd bazlı üreticiler ve nvidia için yeni nesilde yok ama eskiden EVGA özellikle üst modelleri gerçekten kaliteli oldukları için önerilirdi.
  7. Samealk

Hangi ekran kartı alınmalı?

RX 7600 Pulse ve RTX 4060 XLR8 ekran kartlarını kullanıyorum, ikisinde de bir sorun yaşamadım, AMD'deki problemlerin %99'unun ekran kartı üzerindeki donanımdan kaynaklandığını düşünmüyorum. Sadece NVIDIA'ya oranla özellikle PSU ve ram uyumu konusunda çok daha hassaslar, bir de çoğu AMD kart...
  8. Samealk

Çözüldü✓ Rtx 4060 mı 3060ti mi alınır?

Bu iki ekran kartında da DLSS var, 3000 serisinde yok gibi bir algı oluşmasın sadece frame generation özelliği yok. Kalite-dengeli-performans vb. seçenekleriyle normal DLSS'i yine kullanabiliyorsun. Diğer anti-aliasing ayarlarından gözüne daha mı güzel görünür kötü mü görünür o kişiye kalmış...
  9. Samealk

Yardım Coil whinesiz ekran kartı var mı?

Bireysel tecrübe olarak söyleyebileceğim RX 7600 Pulse ve RTX 4060 PNY XLR8 modellerinde coil whine yaşamadım, varsa bile fan sesini bastıracak kadar olmadığından duymamış olabilirim, ama bunlar çok güçlü kartlar değil zaten genelde belirli bir gücün üstündekilerde oluyor
  10. Samealk

🔥İndirim KAÇIRMAYIN! Ready or Not ₺99,00

Aldım ben de eyv Herhalde sitede bir şeyleri yanlış girmişler supporter edition 29 bin lira :ROFLMAO:
  11. Samealk

RX5700XT Nitro Mu XFX Rx 7600 Alınır

A750 de alabilirsin, 7600 ile 10-15fps fark ediyor ama sıfır fiyatı uygun https://www.incehesap.com/intel-arc-a750-8gb-gddr6-256-bit-ekran-karti-fiyati-67311/ 5700 XT artık 2023 yılında alınmasını çok tavsiye etmem çünkü AMD de bazı teknolojileri eski kartlara getirmiyor, Fluid motion frames...
  12. Samealk

Öneri Hangi RTX 4060 Tİ 16GB ı almalıyım ?

İyi bir model ama Kasım indirimlerine özel fiyat değil, Ekim'de birkaç hafta boyunca 14k'ya satmıştı yine hepsiburada Bunu da değerlendirebilirsin https://www.incehesap.com/colorful-rtx-4060-ti-16gb-gddr6-128bit-nb-ex-oc-16gb-v-dx12-gaming-oyuncu-ekran-karti-fiyati-67578/
  13. Samealk

Yardım Ekran kartı seçimi yapamadım iki tqnesi arasında kaldım

6700 XT çok daha güçlü, AMDye yönelik sıkıntın yoksa alınır
  14. Samealk

öneriniz nedir

4060ti tabii ki, MSI olmasına çok kapılmamak lazım ventus en giriş seviyesi modeli zaten, bir de üstüne geçmiş nesilden bir kart
  15. Samealk

Gigabyte 6800XT Furmark 8x 4K testi sonuçlarım normal mi ?

%100 fan hızında test ve hotspot (sıcak nokta) sıcaklığı 110 derece hocam, AMD'nin maksimum olarak belirttiği değer 110 zaten, çoğu kişi sınıra dayanmasını istemez biraz daha boşluk payı olsun ister Gpu sıcaklığı ve hotspot arasında 40 derece fark olması da çok normal değil genelde 20-25 olur...
  16. Samealk

Ekran kartı yükseltme önerisi

2. el piyasasını bilmiyorum, sıfır kartlar arasında gerçekten fark yaratacak bir yükseltme için 4070 bence. 4060 Ti da olabilir ama 2080 Super'e göre saf güç avantajı çok az, sadece frame generation üzerinden farkı açıyor.
  17. Samealk

Çözüldü✓ Sinerji.com REZİLLİĞİ!

Technpatda geçen ay açılan bir konusu var hocam onun dışında şahsen yaşayanı da tanıyorum, web sitesinde "hijyen açısından sınırlandırılan kulaklık vb ürünler" diye belirtmişler, hadi kulaklığı yazmışlar madem onu bir miktar anladık ama böyle bir genelleme olabilir mi "vb" nedir :D
  18. Samealk

Anayasada kulak üstü kulaklıkların hijyenik ürün kategorisine dahil olduğunu belirten bir madde yok, bu firmaların yasal dayanağı olmadan kendi kendine belirlediği bir durum, google'da aratırsanız zaten farklı forumlarda birçok konu var buna benzer, kulak içi olsaydı durum biraz daha farklı Ben...
  19. Samealk

thh bu tarz harcamalarda genellikle tüketiciyi haklı çıkartır ama sürecin uzaması ve 1-2 ayda anca sonuçlanması ihtimali var
  20. Samealk

Twitter Twitterda dönen itopya.com kavgası

Büyük kurumsal firmaların kendi sattığı ürünler en sağlamı zaten, yasayı umursamayıp kafalarına göre hareket etme ihtimalleri daha az. Sorun yaşayanlar olmuştur ama ben incehesap'tan genel olarak memnunum diyebilirim, toplama sistem aldım sağlam bir şekilde elime ulaştı, daha sonra gaming...
Top Bottom