Arama sonuçları: *

1. Eymen09

Valve complete pack içinde oyun önerisi

bugün valve complete pack aldım da ne oynasam bilmiyorum önerir misiniz
  2. Eymen09

3k bütçe klavye tavsiyesi

orijinal ayakkabı ticareti yapıyorum dostum aylık 10 20 kazanca kadar ulaşıyorum bundan dolayı üst düzey beyaz temalı bir sistem topluyorum
  3. Eymen09

3k bütçe klavye tavsiyesi

selam dostlar yeni bi klavyeye ihtiyacım var şuanki kullandığım klavye rampage kb r96 ultimate modeli kendisini çok seviyorum fakat masamda çok yer kaplıyor bundan dolayı tkl bir klavye arıyorum olmasını istediğim özellikleri yazarım beyaz renk kırmızı veya kahverengi switch türkçe tuş dizilimi...
  4. Eymen09

Hangi Kulaklığı almalıyım

Edit:Artics 7 wireless beyaz aldım hem rengi olsun hem sesi olsun hem şarj ömrü olsun gerçekten beni tatmin etti evin heryerinde kulaklıkla dolaşabiliyorum mesela mobil oynuyoruz arklar ile pc basında durmama gerek kalmıyor odamdaki koltuğa oturuyorum mis gibi oynayabiliyorum 3000 tl verilmez...
  5. Eymen09

hocam bende zaten kendi kulaklığımdan o yüzden pişmanım rampage km r1 pulsar cidden güzel ses kalitesi olan bi kulaklık nerdeyse bi jbl hoparlör gibi ama pedleri soyuldu sürekli kablosuna takılıyorum ve led ışığı çok parlak herhangi bi driverdan kesilemiyor ışık çok parlak olduğu için geceleri...
  6. Eymen09

Selam dostlar şuanda rampage km r1 pulsar kullanmaktayım ama kulaklığımındaki sorunlar yüzünden yeni bir kulaklığa geçmek istiyorum ve Dolap uygulamasında 2 ilan buldum 1. ilan Artics 5 beyaz 2 sene kullanılmış 700 TL'ye anlaştık 2. ilan Artics 7 wireless beyaz nerdeyse sıfır 1600 TL'ye anlaştık...
  7. Eymen09

Yatırımsız Oturduğunuz Yerden Para Kazanma

Merhaba dostlar size Trax Al den bahsedeciğim son zamanlarda adını duymuşsunuzdur zaten size çalışma mantığını anlatacağım. Şimdi Trax size öncelikle 10 dolar değerinde ücretsiz bir bot veriyor size bu botu ücretsiz olarak alıp aktifleştiriyorsunuz aktifleştirdiğinizde Trax botu kendi...
  8. Eymen09

StockX den alışveriş yapan birisi var mı?

StockX Marketplace'den hiç alışveriş yapan oldu mu alıcağım bi ayakkabı var da ne kadar vergi çıkarır bilmiyorum
  9. Eymen09

Fatura Ödemezsem Ne Olur?

sağol 1648725871 sağol
  10. Eymen09

zamı zaten çok dert etmiyorum da internetin parasını ödemezsem ne olur
  11. Eymen09

İnternet faturasını ödemezsem ne olur? Türk telekom kullanıcısıyım yakın bir zamanda ücrete %67'lik bir zam geliceğini öğrendim internet faturamı ödemezsem ne olur evime haciz memuru vb gelir mi yoksa sadece aboneliğim iptal mi edilir
  12. Eymen09

Pazar günleri kargo şirketleri taşıma yapıyor mu?

sağol 1648377219 sağol
  13. Eymen09

Pazar günleri kargo şirketleri taşıma yapıyor mu?

Pazar günü kargo şirketleri taşıma yapıyor mu? Eve Teslimat değil sadece taşıma
  14. Eymen09

Custom okul forması yapılabilir mi?

bilgilerin için teşekkürler
  15. Eymen09

benim aklımda da o kadar çeşit yok kısa kollu rengi beyaz mesela onun siyahını çıkartmak istiyorum sweat olarak da aklımda 3 4 renk var
  16. Eymen09

bizimkiler de kontrol yapıcaz diyip yapmıyo hiç bir zaman
  17. Eymen09

daha detaylı anlatabilir misin?
  18. Eymen09

Merhaba dostlar aklımda okulum için okul forması yapmak var. Çünkü herkesde aynı rengi görmek sıkıcı oluyor bi süre sonra, kısa kollu formamız beyaz uzun kollu formamız siyah, altına da siyah pantolon giymek zorundayız. Farklı renklerde yapabilir miyim sizce? okul müdürü vs. izin verir mi?
  19. Eymen09

League of Legends Support ve Jungle şampiyon önerisi

volibear al takım taşırsın
  20. Eymen09

Rampage fury wireless kulaklık alınır mı?

Selam bayramdan sonra bu https://www.epey.com/kulaklik/rampage-rm-w1-fury.html kulaklığı almak istiyorum kullanan varmı önerir misiniz not: bütçem 700 tl (neden bunu alıyorsun diyenlere yönelik kablolu kulaklık kullanırken kablosu ethernet kablosuna çarpıp duruyor ve internet sürekli kesiliyor)
Top Bottom