Neler Yeni

Custom okul forması yapılabilir mi?

Eymen09

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Eymen Aras
Merhaba dostlar aklımda okulum için okul forması yapmak var. Çünkü herkesde aynı rengi görmek sıkıcı oluyor bi süre sonra, kısa kollu formamız beyaz uzun kollu formamız siyah, altına da siyah pantolon giymek zorundayız. Farklı renklerde yapabilir miyim sizce? okul müdürü vs. izin verir mi?

Gorfo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
740
İsim
Gorfo gorfo

MertAliT

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
MertAli Turna
Pek vericeğini sanmıyorum ama deneyebilirsin.

Lowe

80+ Bronze
Merhaba dostlar aklımda okulum için okul forması yapmak var. Çünkü herkesde aynı rengi görmek sıkıcı oluyor bi süre sonra, kısa kollu formamız beyaz uzun kollu formamız siyah, altına da siyah pantolon giymek zorundayız. Farklı renklerde yapabilir miyim sizce? okul müdürü vs. izin verir mi?
bu deli mi

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Sanmam

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Bizim okulun formasında logo yok, normalde kırmızı ama ben mor giyiyorum. erkek rengi. sizde de öyle bir şey varsa ona benzer tonlarda bir şey giyebilirsin.

erny

80+ Bronze
Bizim okulda her dönem kendin dönemlerine özel bir t shirt tasarlıyor. Bunu okul forması yerine de giyebiliyorsun. Müdüre detaylı şekilde açıklarsan belki izin verir.

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,109
İsim
Taha Efe
Bizim okulun formasında logo yok, normalde kırmızı ama ben mor giyiyorum. erkek rengi. sizde de öyle bir şey varsa ona benzer tonlarda bir şey giyebilirsin.
He bende arada bir Pembe gömlek giriyorum :D Güzel oluyo

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
Müdüre sormak lazım. Bizim müdür her sabah, bak her sabah tüm öğrencileri bahçeye toplayıp kıyafet kontrolü yapıyor. Kıyafeti olmayanları direkt disipline gönderiyor.

Eymen09

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Eymen Aras
Bizim okulda her dönem kendin dönemlerine özel bir t shirt tasarlıyor. Bunu okul forması yerine de giyebiliyorsun. Müdüre detaylı şekilde açıklarsan belki izin verir.
daha detaylı anlatabilir misin?

vettunivezzeytuni

80+ Bronze
Bizim okuldada aynı ilk defa bu seneye özel olarak sweat yaptırdılar. ( bundan sonra okulun bitki örtüsü tamamen değişti) Olayı bence herkesin aynı olması o yüzden izin verileceğini sanmıyorum

Top Bottom