Neler Yeni

Hangi Kulaklığı almalıyım

Eymen09

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Eymen Aras
Selam dostlar şuanda rampage km r1 pulsar kullanmaktayım ama kulaklığımındaki sorunlar yüzünden yeni bir kulaklığa geçmek istiyorum ve Dolap uygulamasında 2 ilan buldum
1. ilan Artics 5 beyaz 2 sene kullanılmış 700 TL'ye anlaştık
2. ilan Artics 7 wireless beyaz nerdeyse sıfır 1600 TL'ye anlaştık sizce hangisini almalıyım

Dontaçhi

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,493
İsim
Ümit Can
Wireless'in dadını bir kere aldığınızda o oluşan mükemmel rahatlık anlatılamaz..
Aradaki fiyat farkı çok fakat Wireless büyük bir avantaj üstelik neredeyse sıfırmış. Bütçeniz yetiyorsa Artics 7 alın gitsin hocam. 2 sene kullanılmış kulaklığı adam nasıl kullandı bilinmez yola girmiştir belki de..

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,887
İsim
Hacı
2. sini alın.

Eymen09

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Eymen Aras
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Wireless'in dadını bir kere aldığınızda o oluşan mükemmel rahatlık anlatılamaz..
Aradaki fiyat farkı çok fakat Wireless büyük bir avantaj üstelik neredeyse sıfırmış. Bütçeniz yetiyorsa Artics 7 alın gitsin hocam. 2 sene kullanılmış kulaklığı adam nasıl kullandı bilinmez yola girmiştir belki de..
hocam bende zaten kendi kulaklığımdan o yüzden pişmanım rampage km r1 pulsar cidden güzel ses kalitesi olan bi kulaklık nerdeyse bi jbl hoparlör gibi ama pedleri soyuldu sürekli kablosuna takılıyorum ve led ışığı çok parlak herhangi bi driverdan kesilemiyor ışık çok parlak olduğu için geceleri oynayamıyorum ayrıca bana 700tl altı wireless mouse önerebilir misiniz mousemde de sorun yaşıyorum o da rampage clickleri güzel ama kablosu sürekli takılıyor ayrıca bazen kablo takılı olmasına rağmen oyunda falan çıkıyor mesela lol oynuyorum bi anda mouse çıkıyor maçı kaybetmeme bile sebep oluyor

SneeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,543
İsim
Arda Eren Aslan
hocam bende zaten kendi kulaklığımdan o yüzden pişmanım rampage km r1 pulsar cidden güzel ses kalitesi olan bi kulaklık nerdeyse bi jbl hoparlör gibi ama pedleri soyuldu sürekli kablosuna takılıyorum ve led ışığı çok parlak herhangi bi driverdan kesilemiyor ışık çok parlak olduğu için geceleri oynayamıyorum ayrıca bana 700tl altı wireless mouse önerebilir misiniz mousemde de sorun yaşıyorum o da rampage clickleri güzel ama kablosu sürekli takılıyor ayrıca bazen kablo takılı olmasına rağmen oyunda falan çıkıyor mesela lol oynuyorum bi anda mouse çıkıyor maçı kaybetmeme bile sebep oluyor

Dontaçhi

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,493
İsim
Ümit Can
G305 veya Basilisk X hyperspeed alabilirsiniz elinizin boyutuna göre.

Eymen09

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Eymen Aras
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Selam dostlar şuanda rampage km r1 pulsar kullanmaktayım ama kulaklığımındaki sorunlar yüzünden yeni bir kulaklığa geçmek istiyorum ve Dolap uygulamasında 2 ilan buldum
1. ilan Artics 5 beyaz 2 sene kullanılmış 700 TL'ye anlaştık
2. ilan Artics 7 wireless beyaz nerdeyse sıfır 1600 TL'ye anlaştık sizce hangisini almalıyım
Edit:Artics 7 wireless beyaz aldım hem rengi olsun hem sesi olsun hem şarj ömrü olsun gerçekten beni tatmin etti evin heryerinde kulaklıkla dolaşabiliyorum mesela mobil oynuyoruz arklar ile pc basında durmama gerek kalmıyor odamdaki koltuğa oturuyorum mis gibi oynayabiliyorum 3000 tl verilmez ama 1600 e dolap gibi uygulamalardan alabilirsiniz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
982,080
Üyeler
155,355
Son üye
Alerox
Top Bottom