Arama sonuçları: *

1. NedoxBey

YURT DIŞINDAN LAPTOP Alınır mı?

birinin iraktan aldigi iphone toplama cikmis yani cikabilir.
  2. NedoxBey

Hayalinizdeki kız modeli nedir?

Reis dana seciyon gibi yazmissin biraz...
  3. NedoxBey

15 Yaş 174 boy uzarmı

boyun uzayabilir ama spor fln yapmana bagli onun disinda gene genlerden uzayabilirsin. 175 kisa bir boy dedgil bu arada.
  4. NedoxBey

virüslü bir uygulamayı virüsten arındırıp nasıl kullanabilirim

kodlama bilgin yoksa yapamazsin. Hangi dilse o dili bilen biri onu ayristirip keylogger kismini trojan kismini fln ayiklamasi lazim zor is yani. Bazilari ayiklanmiyor bile. Debug edilmiyor.
  5. NedoxBey

Macbook air 2024 m3 ssd değiştirilir mi

internette AIR maclerde upgrade edilemiyor yaziyor. Yani mumkun degil galiba. (kaynak: https://discussions.apple.com/thread/255299891?sortBy=rank)
  6. NedoxBey

Kuranı Kerimde bir hata daha buldum

Hocam kusura bakma ama senin bu sorulari sorman gereken kisi bir hoca, alim vb kisiler. Burasi uygun bir yer degil. Tabii sorarsin ancak cevap alamayinca millete sallaman cok sacma. Kelam ilmi gibi ilimlere sahip olan biri zaten bu forumda isi olmaz. Her Musluman kisi her ayeti tam olarak...
  7. NedoxBey

Kuran'ı Kerimde hata buldum

zaten zamaninda sorulmus biz de cevabi attik sen begenmiyon biz napalim
  8. NedoxBey

Sigortam yok, gözüm ağrıyor muayeneye ne kadar vereceğim?

bizim buralarda 1-2k ama doktor indirimli.
  9. NedoxBey

Evde B12 İğne yapmak

igneyi rastgele mi vuruyorlar
  10. NedoxBey

Evde B12 İğne yapmak

tutturman zor olur bir hemsireye yaptirmalisin.
  11. NedoxBey

❌ ROBLOX YASAKLANDI ! ❌ DİSCORD POTADA !

bence bu olabilir
  12. NedoxBey

Hangi macbooku tavsiye edersiniz?

ikinci el M2 Pro alin (40k civarinda) 1722990346 cok az ssd 1722990370 bir de ne icin kullanacaksiniz maci
  13. NedoxBey

Kabe, Allah tarafindan yapilmasi emredilmis kutsal bir yapidir ve Kabe'den medet umulmaz, dilek dilenmez vb. Insanlar icin ibadet yonu ve kutsal bir mekandir.
  14. NedoxBey

Evime sürekli osuruk böceği giriyor.

Bizim eve bir bocek 4 kere attik girdi attik girdi.
  15. NedoxBey

iyi geceler reis. Yani zaten ugrasmaya degmeyecek ama benim gene iki cift kelamim var su arkadasa. 1722981614 (Nahl suresinin 44.ayeti. Yani “sana da bu zikri indirdik, kendilerine indirilenin ne olduğunu o insanlara tebyin edesin -tebyin edesin diyoruz şu an, o tebyinin ne olduğunu anlamaya...
  16. NedoxBey

Putlar Kabe'de idi haberin var mi? (Muslumanlarin ibadet yeri)
  17. NedoxBey

Sarı siteden ürün alirken nelere dikkat etmeli?

aldiktan sonra iyice kontrol edin hocam
  18. NedoxBey

Forum Reklamları Hakkında

vay vay
  19. NedoxBey

RTX 4090 lı sistem önerebilir misiniz?

kendin toplarsan daha iyi olur gibi 1722978091 https://www.gamegaraj.com/urun/asus-elite-9a-rtx4090/ 1722978099 bu da olabilir 1722978116 veya istersen TUF yap ekran kartini 6k dusuyor
  20. NedoxBey

İnananlardan inanmalarını istemek ilk başta garip görünebilir. Ancak gerçek şu ki, burada kullanılan imanın iki anlamı vardır. Birincisi, iman, bir insanın doğru hidayetin sağlamlığını kabul etmeyi, kendisini inkar edenlerin katından uzaklaştırmayı ve inananların kampına katılmayı tercih...
Top Bottom