Neler Yeni

Kuran'ı Kerimde hata buldum

Sebastian Szymanski

80+ Silver
Mesajı neden böyle dolaylı yoldan veriyor.Herkes belkide farklı bir mesaj çıkarıcak sende bu mesajı çıkarmıssın.İlk başta okuduğun zaman neden iman edenlerin tekrar iman etmesi gibi saçma bir anlam çıkıyor.Senin dediğin gibi böyle uzun uzun yazsa ne güzel olurdu bak gayet anlaşılır ve mantıklı bir cevap verdin.Sen ayeti allahın anlatmak istediğinden daha güzel anlattın şuan ve aklımda soru kalmadı.Tesekkür ederim
Muhtemelen inançsızsın ve şirk koşuyorsun. Konuyu neden açtığını son yazdığın cümleden anlayabiliyoruz. Allah hidayete erdirsin iyi forumlar .

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,491
İsim
MehmedVII
'' Ey iman edenler. Allah’a, peygamberine, peygamberine indirdiği kitaba iman edin'' (Nisa suresi 136.)

Adam zaten iman etmiş tekrar nasıl etsin.İman etmiş adama diyorki iman et ?
Sen fazla zekisin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bana bir hastanın yan çarı gibi geldin ammma

Splixson

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,135
İsim
Furkan ŞENGÜL
yaw buda ayrı bi şey tamam kardeşim islamı çökerttin 1500 yıldır çökmedi teknoloji forumunda bitti aferim la havle lahve

Dahası  
Reaksiyon skoru
176
İsim
hazarcoban
Boş konu raporluyorum diamond temayi gorunce onu ozenmeye başladiniz bi kendiniz olun kuranda yada başka bir yerde hata bulman ve buraya konu açman kimsenin umrunda değil
Ne özenmesi 6 yıldır ben gönderi paylaşıyorum.Sen ilk defa görünce diamond özentisi mi oluyor.Ayrıca konu dışı bir konu bu senin umrunda değilse niye gelip burda yorum yapıyorsun.Çok komiksin gerçekten

yaw buda ayrı bi şey tamam kardeşim islamı çökerttin 1500 yıldır çökmedi teknoloji forumunda bitti aferim la havle lahve
tabii ki çökerttim.Teknoloji formu olsa ne farkeder olmasa ne farkeder.Bir hata buldum diyorum güzelce.Mantıklı bir şekilde cevap vermek yerine diğer tatlı su müslümanları gibi laf ebeliği yapıyorsunuz.Güzelce cevap verip tartışsak ya.?

uzun yazmayıp eksik yazınca doğru mu oluyo bro ?
Uzununu yazınca sanki sorun çözülüyor.Devamını yazınca benim sorduğum soruya verilen cevap mı değişecek

Method

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
404
İsim
Alperen Eymen Altunoğlu
Ne özenmesi 6 yıldır ben gönderi paylaşıyorum.Sen ilk defa görünce diamond özentisi mi oluyor.Ayrıca konu dışı bir konu bu senin umrunda değilse niye gelip burda yorum yapıyorsun.Çok komiksin gerçekten

tabii ki çökerttim.Teknoloji formu olsa ne farkeder olmasa ne farkeder.Bir hata buldum diyorum güzelce.Mantıklı bir şekilde cevap vermek yerine diğer tatlı su müslümanları gibi laf ebeliği yapıyorsunuz.Güzelce cevap verip tartışsak ya.?

Uzununu yazınca sanki sorun çözülüyor.Devamını yazınca benim sorduğum soruya verilen cevap mı değişecek
sorun çözülse de çözülmese de tamamen yazmadan yanlış bilgiler vermiş olursun.

Splixson

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,135
İsim
Furkan ŞENGÜL

HAHAHAHAH BİDE TABİİ ÇÖKERTTİM DİYOR ÇILDIRMALIK

NedoxBey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
418
İsim
Nedox Bey
zaten zamaninda sorulmus biz de cevabi attik sen begenmiyon biz napalim

Top Bottom