Neler Yeni

Sarı siteden ürün alirken nelere dikkat etmeli?

Geralt777

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
yunus emre
Arkadaşlar sahibindende 9000tlye xbox series s buldum,param güvende ile satılıyor ancak yalnızca 2 fotoğraf koyulmuş,param güvende özelliği ile bi sıkıntı çıkma ihtimali varmı?

Zyon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Serkan
Dostum dolandırıcıların yeni taktiği bir ürün değerinden ucuzsa alma param güvendenin sayfasını kopyalıyorlar ilk ödeme alıyorlar işte kargoyu alınca satıcıya geçicek diye yalan sakın alma parana çökerler aynısı arkadaşım yaşadı siteyi birebir kopyalamışlar gitti para 1-2lira fazla ver elden al para kolay kazanılmıyor mağdur olmanı istemem

Geralt777

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
yunus emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostum dolandırıcıların yeni taktiği bir ürün değerinden ucuzsa alma param güvendenin sayfasını kopyalıyorlar ilk ödeme alıyorlar işte kargoyu alınca satıcıya geçicek diye yalan sakın alma parana çökerler aynısı arkadaşım yaşadı siteyi birebir kopyalamışlar gitti para 1-2lira fazla ver elden al para kolay kazanılmıyor mağdur olmanı istemem
Kanka elden alamıyorum malesef ilanların hepsi şehir dışında,direk sahibinden sitesinden girip filtrelerden param güvendeyi seçtim,ayni sorun olurmu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Peki Trendyol veya çiçek Sepetinden falan alırsam ayni sorunlar olurmu

Zyon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Serkan
Kanka elden alamıyorum malesef ilanların hepsi şehir dışında,direk sahibinden sitesinden girip filtrelerden param güvendeyi seçtim,ayni sorun olurmu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Peki Trendyol veya çiçek Sepetinden falan alırsam ayni sorunlar olurmu
Bu sitelerde dahil ek olara pttavm

NedoxBey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
418
İsim
Nedox Bey
Arkadaşlar sahibindende 9000tlye xbox series s buldum,param güvende ile satılıyor ancak yalnızca 2 fotoğraf koyulmuş,param güvende özelliği ile bi sıkıntı çıkma ihtimali varmı?
ben aldim sorun cikmadi.

NedoxBey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
418
İsim
Nedox Bey
Yani alayım mı sahibinden üzerinden,ne dersiniz param guvende kesin bı güvence veriyormu
param guvende ile alinca ekstra ucret aliyor sizden bu arada (oyle hatirliom). Bunun disinda siz onaylamadan para gecmiyor, evde denersiniz ve oyle onaylarsiniz.

Geralt777

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
yunus emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
param guvende ile alinca ekstra ucret aliyor sizden bu arada (oyle hatirliom). Bunun disinda siz onaylamadan para gecmiyor, evde denersiniz ve oyle onaylarsiniz.
İyi hadi bakalım, alınca hep birlikte görürüz ise yarayip yaramadığını:)

NedoxBey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
418
İsim
Nedox Bey

qesq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
cinar.12
arkadasım 2 hafta once 5 k ya sattı xbox series s i

Top Bottom