Arama sonuçları: *

1. T

2. el iPhone 12 cihazım tahminen kaç tl eder?

bence 17-18 K
  2. T

BU SİSTEMİ ALDIM NASIL

Rica Ederim
  3. T

BU SİSTEMİ ALDIM NASIL

Monitör güzel (daha iyisi olabilirdi) bu fiyata arc750li kasalar var Ram değiştireceğin zaman ya anakart değiştireceksin çünkü 2 slotun var ve ya elindeki ramleri çıkartıp yerine yenisini takman gerekecek SSD nin okuma performansı gayet güzel yazmaya bir şey diyemem ama 2024 yılında 500gb SSD ne...
  4. T

BU termal macun alınır mı ?

Termal Macuna 500 kağıt vermek için çok sağlam bir işlemcin olması ve hali hazırda soğutucun olması lazım onun dışında 300 kağıta termal macun alsan bişey olmaz 3 derece fark olğur sadece gereksiz.
  5. T

BU termal macun alınır mı ?

WQEPOQJWPIEJQWJEOUIPQWHE8UYQWWQE
  6. T

Bütçem 2000 Telefon için Kablosuz Kulaküstü kulaklık önerisi (Çok az aşabilirim)

kanka Q45 fazla aşıyor ama Q10 güzel gibi 1725553912 kulağımı sararmı peki veya dışarıda bırakırmı
  7. T

🔥İndirim Anker Soundcore H30i 999₺

Ben almayı düşünüyorum ama Ses kalitesi nasıldır uzun ömürlü bi kulaklıkmıdır bilmiyorum kullanan varsa bilgilendirebilirmi?
  8. T

Bütçem 2000 Telefon için Kablosuz Kulaküstü kulaklık önerisi (Çok az aşabilirim)

ya ben bunu gördümde hiç anker kullanmadım iyi midir? kötümüdür nasıl gider bilmiyorum ondan emin olamadım
  9. T

400w psu + ekran kartı

Overclocka gerek yok
  10. T

Bütçem 2000TL okula gidip gelirken toplam 2 saatlik yolum var yolda müzik dinlemek için kulaküstü Kablosuz kulaklık arıyorum.
  11. T

400w psu + ekran kartı

Rx6600 Rtx3060 üzmez seni
  12. T

Arc a750 valorant için alınır mı

Sparkle Isınma sorunu var 4060 alıcam diye işlemcini çok düşürmene gerek yok bu işlemciyle 4070 super bile çalıştırabilirsin benim önerim bidaki seneye i7 12700K veya İ7 12700KF olacaktır başka model bir arc 750 li sistem bakabilirsin şimdiden hayırlı olsun... :)
  13. T

Hangi fareyi almalıyım

Claw S
  14. T

Çözüldü✓ Sistemimdeki PSU yeterli mi ?

Rica Ederim 4060 GDDR6 Dır bu arada :) istersen 600W bi psu alabilirsin ama masrafa gerek yok diyorsan bence yeterli olacaktır Birde 4060 ın almak istediğin modelini atarsan yardımcı olurum :)
  15. T

Çözüldü✓ Sistemimdeki PSU yeterli mi ?

İşlemcin Zaten 1050 Ti a göre çok güçlü 500W oldukça yeterlidir düz 4060 a göre ama Birde Ramler GDDR4 değil DDR4 :)
Top Bottom