Arama sonuçları: *

1. HÜSEYİNALİ

Samsung galaxy note 5 yalnızca acil aramalar sorunu

ben samsung galaxy note 5 kullanıyorum fakat telefon çekmiyor yalnızca acil aramalar diyor bu sorum telefonu ilk aldığımdada vardı fakat sim kartı çıkarıp birdaha taktığımda düzeldi birdahada ellemedim sonra batarya bozuldu sim kartı çıkarıp telefoncuya verdim geldiğinde sim kartı birdaha taktım...
  2. HÜSEYİNALİ

Yazılım okursam oyun yapabilir miyim?

2 kere yazmışsın ve sadece yazılım bilmek yeterli olmaz oyun motoru tasarım bunları nasıl paketleyip birleştereceğinide bilmen lazım fakat birileri ile grup olup iş bölümü yaparsanız herkes anladığı işi yapsa olabilir discordda sırf bunun için sunucular var
  3. HÜSEYİNALİ

Günlük dosyası C:\WINDOWS\System32\logfiles\Srt\SrtTrail.txt hatası

Sorunu başlıkta verdim kayıt defteriden ağ ayarlarını değiştirip uzun bir süre öyle kullanmıştım fakat sonrada eski kayıt defterini geri yükleyince laptop kafayı yedi huawei yazısından sonra parlaklık artıyo ya gelişmiş seçenekler diye biryere atıyo farklı farklı seçenekler var otomatik kurtarma...
  4. HÜSEYİNALİ

samsung galaxy note 5 samsung yazısında takılıyor açılmıyor

telefonum durduk yere yalnızca acil aramalar hatası veriyordu telefonu kapatıp yeniden açmayı deneyince samsung yazısında takılıp kalmıştı telefonu sıfırlamıştım ozaman şimdi yine aynısı oldu ama zırt pırt verilerimin gitmesini istemiyorum kalıcı bir çözümü varmıdır rom atmayı son çare olarak...
  5. HÜSEYİNALİ

2k monitör önerisi bütçe 2k

Attığım 144 hz
  6. HÜSEYİNALİ

https://www.hepsiburada.com/casper-excalibur-e27qhd-g-27-144hz-1ms-hdmidisplay-freesync--g-sync-2k-qhd-led-monitor-p-HBV00000V0B3U?magaza=EXCALIBUR&url_src=and-product-detail 2000 tlyede vae fakat 60 hz
  7. HÜSEYİNALİ

O fiyata 2k monitör bulamazsınız en az 2500 mümkünse 3000 lira ayırmalısınız
  8. HÜSEYİNALİ

Amd Athlon 3000g performansılı bir işlemci midir?

Sanırım dahili grafik birimiyle kullanacaksınız pek bir beklentiniz olmasın o konuda
  9. HÜSEYİNALİ

Anlam veremediğim ping sorunu

Kimse yokken oluyodu bu
  10. HÜSEYİNALİ

Hayır konuşmadım sağlayıcı türktelekom zyxel
  11. HÜSEYİNALİ

Peki kablo olmadan ping sorunu halletmenin başka bir yolu varmı bende eskiden daha az ping giriyodu
  12. HÜSEYİNALİ

Alt katımda Bilgisayarda ethernet girişi yok olsa bile modem salonda koltuğun arkasında alıcı alsam nekadar etki eder
  13. HÜSEYİNALİ

Oyuna girdiğimde sürekli ping giriyor fakat kuzenime çok daha az ping giriyor fakat ben daha yüksek indirme hızı alıyorum ben ortalama 1.2 mbs alıyorum o 850kbs indirme hızı alıyor bunun sebebi nedir not: kuzenim kablo ile bağlıyor
  14. HÜSEYİNALİ

2.el pc aldim windowsu ssd ye kuracagim anahtari bilmiyorum

Değil Yeni anahtar alabilirsin
  15. HÜSEYİNALİ

Bit pazarı tam olarak nasıl

Mesela bir bozuk bilgisayar buldum bunu 60tl ye alıcam desem alabilirmiyim
  16. HÜSEYİNALİ

Bit pazarı tam olarak nasıl

"Öncelikle konuyu nereye açacağımı bilemedim oyüzden buraya yazıyorum eğer yanlış yere yazdıysam uyarın" Yakın zamanda İstanbul yada kocaeliye gidebilirim eğer gidersem bit pazarı olurmu nerede olur ne zaman olur tam olarak ne satılıyor kaç paraya satılıyor bozuk bir laptop yada telefon alıp...
  17. HÜSEYİNALİ

Bugün Sevdiğim Kızın Doğum Günü Ne Yapabilirim?

Kızı istiyomu süprizmi yapıyı belli değil
  18. HÜSEYİNALİ

GT635M Performans Kaybı

Ona yeteri kadar güç giyor olabilir ama gt635m e gitmiyor olabilir MSI aferbunerden bakabilirniz
Top Bottom