Neler Yeni

Bugün Sevdiğim Kızın Doğum Günü Ne Yapabilirim?

TEŞKİLAT

80+ Silver
Hediyeden sonra açılmayacak mısın? Uzun zamandır hoşlanıyorsan ve böyle bir gün denk geldiyse cesaretini toplayıp açılmazsan bence bir hata olur. Bir insanın en özel günlerinden bir tanesinde güzel bir hediye ile açılırsan insanlara ön yargı ile yaklaşan biri bile bir şans verir. Bence deneyebilirsin.
sağolun ama benim biraz daha zamana ihtiyacım var sanırım ama yine de biraz daha basit cümlelerle çiçeksepetinden bir şey göndereceğim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ona çiçek ver, hanımlar çok hoşlanır.
teşekkürler onun gibi bir şey düşünüyorum

Ona küçük sürprizler yapın. :peepokalp:
diyosuun :love:

Dontaçhi

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,488
İsim
Ümit Can
bu arada aklıma çiçeksepeti geldi oradan güzel bir hediye ile not yazarak bu işi çözebilirim gibi geliyor hem risksiz
Hocam öncelikle kıza en sevdiği şarkıyı sorun.

Daha sonra kafanıza ve bütçenize yeten hediyeyi buradan seçin. Kesinlikle sıra dışı ve beğeneceği bir hediye olacaktır.

Kız kaç yaşında, sigara içiyor mu bilmiyorum ama eğer sigara içiyorsa ve ailesi de sigara içtiğini biliyorsa çakmak güzel bir tercih olabilir

TEŞKİLAT

80+ Silver
Hocam öncelikle kıza en sevdiği şarkıyı sorun.

Daha sonra kafanıza ve bütçenize yeten hediyeyi buradan seçin. Kesinlikle sıra dışı ve beğeneceği bir hediye olacaktır.

Kız kaç yaşında, sigara içiyor mu bilmiyorum ama eğer sigara içiyorsa ve ailesi de sigara içtiğini biliyorsa çakmak güzel bir tercih olabilir
çok teşekkürler araştırdığınız ve yardımcı olduğunuz için dediğin gibi cidden farklı ve güzel sağolun inceleyeceğim :)

Dontaçhi

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,488
İsim
Ümit Can
çok teşekkürler araştırdığınız ve yardımcı olduğunuz için dediğin gibi cidden farklı ve güzel sağolun inceleyeceğim :)
ne demek hocam her zaman yardımcı olurum mesaj atmanız yeterli.

Bu tarz farklı bi hediye onu hem mutlu edecektir hem de 1 adım ilerlemiş olacağız bu hamleyle ;)

''Wolfred!ghT

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,418
İsim
''Wolfred!ghT
Bir sap olarak dikkatli olmanız öneririm.
Bu diyarda iyi olanı üzerler.Demedi deme.

Úrsula Corberó

80+ Bronze
O kıza doğum günün de açılma belki hem sen hem kız üzülürsünüz hadi diyelim kız sana ben seni arkadaşım olarak görüyorum derse ne olucak sen üzülücen kız da seni görüp en mutly günün de üzülücek yapma.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,929
İsim
Sir Alex Ferguson
İlgilendiği Kategoriler
Konsol, Eğitim, Yazılım-Kodlama
İyi o zaman. Neden sadece dm atacaksın ki.
Çağır, bir yerde buluşun bir şeyler için, sinemaya gidin, gezin işte. Sonra akşam ezanı okunmadan eve gelirsin.
Akşam ezanından önce gelmeyen de ne biliyim (!)

TEŞKİLAT

80+ Silver
O kıza doğum günün de açılma belki hem sen hem kız üzülürsünüz hadi diyelim kız sana ben seni arkadaşım olarak görüyorum derse ne olucak sen üzülücen kız da seni görüp en mutly günün de üzülücek yapma.
haklısın

Bir sap olarak dikkatli olmanız öneririm.
Bu diyarda iyi olanı üzerler.Demedi deme.
hayat iyileri sevmiyor :/

Yumurtalı Tavuk

80+ Bronze
Ayna Alabilirsin Ayna hediye etmek bir Osmanlı geleneğidir. Osmanlı zamanında hem erkeklerin hem de bayanların birbirlerine aldığı önemli hediyelerden biri de "ayna" ve "kemik tarak" idi. Erkekler bayanlara, "Ayna" alırdı. Ve bu hediye, “Sana senden daha güzel bir hediye bulamadım” anlamına geliyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Hüseyin Ali Yıldırım
İnstadan atma git evine kapısını çal ve içinde çikolata , çiçek ve kendi yazdığın duygularını içeren bir şiir yazıp koy kapıyı çalıp koyup hemen kaç.
Mutlu olucaktır.
:D
Kızı istiyomu süprizmi yapıyı belli değil

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
977,996
Üyeler
154,687
Son üye
Turkmasterz