Neler Yeni

Anlam veremediğim ping sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Hüseyin Ali Yıldırım
Oyuna girdiğimde sürekli ping giriyor fakat kuzenime çok daha az ping giriyor fakat ben daha yüksek indirme hızı alıyorum ben ortalama 1.2 mbs alıyorum o 850kbs indirme hızı alıyor bunun sebebi nedir not: kuzenim kablo ile bağlıyor

G.O.A.T.

80+ Platinum
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,248
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
NBA
Oyuna girdiğimde sürekli ping giriyor fakat kuzenime çok daha az ping giriyor fakat ben daha yüksek indirme hızı alıyorum ben ortalama 1.2 mbs alıyorum o 850kbs indirme hızı alıyor bunun sebebi nedir not: kuzenim kablo ile bağlıyor
Kuzeniniz kablo ile, siz kablosuz bağlanıyorsanız olabilir. Çünkü pinge internet kablosu, indirme hızından daha çok etki eder.

Elexra23

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
211
İsim
Elexra23
kuzeninizle aynı semttemisiniz ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Hüseyin Ali Yıldırım
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

shiinacim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Akın Cenikli
Peki kablo olmadan ping sorunu halletmenin başka bir yolu varmı bende eskiden daha az ping giriyodu
müşteri hizmetleri ile konuştunuzmu hangi internet sağlayıcısını veya paketini kullanıyorsunuz superbox redbox gibi servisleri kullanıyorsanız onlarda ping artışı çok

Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Hüseyin Ali Yıldırım
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
müşteri hizmetleri ile konuştunuzmu hangi internet sağlayıcısını veya paketini kullanıyorsunuz superbox redbox gibi servisleri kullanıyorsanız onlarda ping artışı çok
Hayır konuşmadım sağlayıcı türktelekom zyxel

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
977,996
Üyeler
154,687
Son üye
Turkmasterz
Top Bottom