Arama sonuçları: *

1. Ozan06

Lazer Yazıcı Tavsiyesi

Arkadaşlar öğrenci olmam ve COVİD-19 sebebi ile derslerimde yardımcı olması açısından yazıcı almak istiyorum. Benim için önemli bir kaç madde var, sizler bu maddeler arasından tavsiye edeceğiniz bir yazıcı yada katılıp katılmadığınız bir durum olursa belirtiniz lütfen. 1.) Sık sık çıktı...
  2. Ozan06

Office365 Almak

Arkadaşlar Merhabalar. Öncelikle ben bir öğrenciyim bu sebeple Microsoftun sunmuş olduğu öğrenci ve öğretmenlere özel ücretsiz Office365 programından yararlanmak istiyorum. Lakin bir sorun var ve sorun tam olarak şu şekilde: Üniversitenin bana atamış olduğu E-postayı(sonu edu.tr ile biten e...
  3. Ozan06

Yardım SSD'den HDD'ye taşıma

okuma yazma olayını biliyorum. 512GB M2SSD var 3200 okuma 2000 küsur yazma ile ve ayrıca 1tb HDD var. doğal olarak çok oyunum var. sık sık oynadıklarımı m2ssd'ye taşımak istiyorum. diğerleri HDD'de olsada olur.
  4. Ozan06

Oyunu Denetim masasından komple bilgisayardan kaldırsam daha sonra tekrar yükleme seçeğine tıklayıp HDD seçsem olurmu ?
  5. Ozan06

512 GB M2SSD var. SSD ve HDD'lerin hız farklarını biliyorum bu okuma, yazma ile ilgili. benim istediğim bazı oyunlarımın hızlı açılmasını istiyorum bazıları bekletsede olur. o sebeple yani :) steamden denedim olmadı. başka yol varmı acaba ?
  6. Ozan06

Arkadaşlar şimdi benim SSD'de steamdan yüklediğim oyunlar var. Bu yüklediğim oyunlar SSD'ye yüklendi. Bazı oyunlarımı HDD'e taşımak istiyorum. Nasıl yapacağım ? NOT: Bundan sonra steamda yükleyeceğim oyunları nasıl direkt HDD'ye taşıyacağımı biliyorum.
  7. Ozan06

Yardım İnternetim Yavaş

Ethernet ağ bağdaştırıcısına takılı Ethernet kablosu yok diyor. ama var. taktım ben ama algılamıyor. kabloyu yeni satın aldım. 3 adet ethernet kablosuyla tek tek denedim ama kabul etmiyor.
  8. Ozan06

Yardım İnternetim Yavaş

wifiyi kapatıyorum ama yinede kablolu olarak bağlanmıyor. kabloyu değiştirdim yenisini aldım. şuan hem modeme hem laptopa bağlı lakin yapmaya çalıştığımda kablo bulunamadı diyor. algılamıyor yani ethernet kablosunu...
  9. Ozan06

Yardım İnternetim Yavaş

aynen takabildim. ama interneti hala wifi'den alıyor benim laptop. tam olarak nasıl yapacaktım. kabloyu modemin LAN1 portuna bağladım sonra kendi gigabit ethernet portuma bağladım. lakin dediğim gibi hala wifiden alıyor interneti. kabloluya geçmem için ne yapmam lazım ?
  10. Ozan06

Yardım İnternetim Yavaş

11. Ozan06

Yardım İnternetim Yavaş

resmini paylaşamıyorum.. lakin modeme giren kablo benim bilgisayara girmiyor. nasıl bağlantı olacak o zaman ?
  12. Ozan06

Yardım İnternetim Yavaş

benim port bu şekilde.. modeme bağlanan internet kablosu var bende aslında.. ama bir ucu modeme giriyor lakin diğer ucu bu porta girmiyor. ama ikiside aynı uç.
  13. Ozan06

Yardım İnternetim Yavaş

bu bana uzatma kablosu gibi geldi ama bununla modemi direkt laptoba bağlayabilir miyim ? yani kablolu intenret kullanmak istiyorum laptobumda da. zaten modem laptobun yanında. yani 1 metre bile fazla aslında
  14. Ozan06

Yardım İnternetim Yavaş

30 Mbps (yada duruma göre 20mbps olanıda tercih edebilirim) Adsl internet hızı + 24 ay boyunca ücretsiz Vodafone TV Limitsiz kotasız kullanım bunu almayı düşünüyorum. bu uyumlumudur acaba dediğiniz ile ?
  15. Ozan06

Yardım İnternetim Yavaş

şuan virüs sebebiye malumunuz internet cafeler kapalı. başka bulabileceğim yerler varmı ? birde ekstra olarak eğer çevremde bulamazsam diye internetten modemi laptopa bağlayacak kabloyu söyleyebilir misiniz alableceğim bağlantıyı paylaşırsanız sevinirim.(gigabit ethernet portuna uyumlu)
  16. Ozan06

Yardım İnternetim Yavaş

birde kablo normalde salona kadardı. benim oda biraz uzakta olduğu için kabloyu uzattık. buda internet hızını etkiler mi ?
  17. Ozan06

Yardım İnternetim Yavaş

modemi laptopa bağlamak için dediğiniz bu kabloyu çevremde nerelerde bulabilirim ? ve gigabit ethernet portuna uyumlu değil mi ?
  18. Ozan06

Yardım İnternetim Yavaş

eğer destekliyorsa hangi fiber modemi almam lazım ? internetten sipariş edebiliyormuyum ? birde son olarak modemi laptopa bağlamak için bana bir kablo söylermisiniz ?(gigabit ethernet portuna sahibim)
  19. Ozan06

Yardım İnternetim Yavaş

vodofone altyapı sorgulama dedim. bana full ADSL interneti önerdi altyapıma uygun. bu Fiber altyapısı yokmu demek ? eğer alırsam 20mbps almayı düşünüyorum. sizce bu yeterlimi ?
  20. Ozan06

Yardım İnternetim Yavaş

model:Vodofone HG531S V1 name: (300 mbps Wirelles ADSL2+Routher)
Top Bottom