Arama sonuçları: *

1. Sıfır PS5 CD'li çift kollu

İstanbul Sıfır PS5 CD'li çift kollu

Ürünü İtalya'dan kendim satın aldım. Kullanılmamış üründür. Çift kol olduğu için fiyat 18.000 TL olarak belirlenmiştir.
  2. Y

🔥İndirim Tropicana Amasya Elmalı İçecek Tetrapak 1 L 6.63 TL

Ülker çikolatalı gofreti alıp e-ticaret sitesinde sat diyen sayfalar olur gibi. :)
  3. Y

Hype Duo 3070 Ti̇ Tekrar Stokta !!!!!!!

Ryzenli olana geç bence, inteldeki ölü soket olayı vs. her türlü Ryzen. i5 11600K / R5 5600X diyoruz zaten kafa kafayalar ama Ryzen işlemcinin anakartı vs. daha rahat satarsın ileride hem.
  4. Y

Acer Nitro 5 AN515-45 RTX3060 Alınır mı?

2.5 saat olur taş çatlasın bence ama Asus Rog Strix ve Monster A7 V13.2 kullandım, batarya performansı onlara nazaran gerçekten belli ediyor. Bi %30 fark var yani.
  5. Y

Acer Nitro 5 AN515-45 RTX3060 Alınır mı?

Acer Nitro laptoplarda batarya hariç bir sorun göremedim, bataryası 1-1.5 saat anca gidiyor onun haricinde memnun kaldığım bir seri gelen olarak. (AN515-55 ile yazılmıştır.)
  6. Y

Ekteki laptoplardan hangisini önerirsiniz ?

Ne var ki boyunda? :( (!)
  7. Y

pc toplarken termal macunu sürmeyi unutmak

Hayır bir sorun olmaz.
  8. Y

Kaçırmayın Bu Fiyatı

O nerede acaba?
  9. Y

Game Garaj Champion 5T-12 Nasıldır? Alan varsa deneyimlerini paylaşabilir mi?

https://pckolik.com/pbwp-customization-default/?pid=25589 bu iki sistem arasındayım ben de
  10. Y

Gamegaraj Champion 5T-12 nasıl sizce

https://pckolik.com/urun/isis-oyun-bilgisayari/ bu iki sistem arasındayım ben de.
  11. Y

Md 3 alırsam 3a oyunlari kac sene oynatir?(düşük ayarlarda da oynabilirim)

F/P için sistem güzel ama bana pek uygun değil. Sağlık olsun önümüzdeki sistemlere bakarız artık. :)
  12. Y

Md 3 alırsam 3a oyunlari kac sene oynatir?(düşük ayarlarda da oynabilirim)

İlk duyuru buradan mı yoksa İnstagramdan mı yapılacak acaba?
  13. Y

Dolar düştü fiyatlar niye düşmüyor

Satıcının aynı olduğunu yazmayı unutmuşum, üstelik satıcı da aynı hala. :)
  14. Y

Dolar düştü fiyatlar niye düşmüyor

Bir tanıdığa aldığımız ürün de benden gelsin, daha 1 hafta önce dolar 14.5-15 civarlarındayken 7100TL verip almıştık. Şu an dolar 12.78 ama fiyat 9200TL. SATICI DA AYNI ÜSTELİK.
  15. Y

Doların laptop fiyatlarına etkisi

Monster müşteri hizmetlerine sorabilirsin fakat doların stabilitesini koruması gerekiyor fiyat düşüşleri için. 1-2 hafta dolar böyle kalırsa fiyatlar ancak düşer. 10K civarlarına gelir diyebilirim dolara göre ama bütün ürünlerin fiyatı düşmesi gerekiyor ki bunun olacağını pek zannetmiyorum...
  16. Y

Yurt Dışından Türkiyeye para transferi nasıl oluyor acaba?

En rahatı bence binance hesabına atıp direkt bankaya çekmek, 5 dakikada para hesabına gelir.
  17. Y

İlandaki araç nasıldır

Bütçe konusunda bir şey diyemem tabii, ama biraz daha çevreyi arttırırsan daha rahat bulman açısından da kolaylık olur, sonuçta alacağın ürün 500.000TL'lik bir ürün yakın çevreden bakmana çok da gerek yok bence, tabii denk gelirsen yakından alınır.
  18. Y

İlandaki araç nasıldır

Hocam bolu ve düzce istanbula aşırı uzak değil. O kadar para vereceksin zaten sana masrafı 1500TL olur en fazla, pazarlıkla kapatırsın o farkı. Hem de aracı uzun yolda test etmek iyi olacaktır.
  19. Y

İlandaki araç nasıldır

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-2017-cikis-hayalet-ekr.cam-tvn-isitmali-masajli-koltuk-53000de-972594304/detay Hocam o fiyat bandında manuel araç bana mantıklı gelmiyor. Bütçe varsa otomatik daha iyi olmaz mı?
  20. Y

Mavi Ekran Yeni laptopta mavi ekran hatası

Aldığım hata bu şekilde, yardımcı olabilirseniz sevinirim. Memtest ile dün RAM'leri upgrade yaptığımdan dolayı (2.el 2x8GB kit satın aldım) test etmiştim bunu da belirtmek isterim. 121321-9390-01.rar
Top Bottom