Arama sonuçları: *

1. shqiptar3

Max 30 bin TL Laptop Önerisi

Merhaba, Hepsiburada hemen al sonra öde ile satın alacağım yani nakit kullanmıyacağım, Lenovo IdeaPad Gaming 3 alınabilir mi CS:GO filen oynatır mı alternatif alabileceğim 2 modelide alta bırakıyorum 3'ü arasında bir tercih yapmak zorundayım önerilerinizi bekliyorum. (Gigabyte için çok ısındığı...
  2. shqiptar3

Televizyona 2 adet (airpods) Bluetooth kulaklık bağlamak için aparat var mıdır?

Avantree'yede yazdım şöyle bir problem var taotronics dede sanırım aynı transmitterlere 2 adet bluetooth hoparlör bağlanıyor ama 2 adet airpods bağlanmıyor çok saçma bir şey bu
  3. shqiptar3

Televizyona 2 adet (airpods) Bluetooth kulaklık bağlamak için aparat var mıdır?

Merhabalar, Samsung televizyonum var 1 adet optik çıkışı ve 1 adet Bluetooth çıkışı var şöyle söyleyeyim ben televizyona 2 adet kulaklık bağlayamıyorum. Bunun için ekstra bir aparat filen var mıdır? Tavsiye edebileceğiniz aynı anda 2 adet airpods kulaklığı Bluetooth olarak bağlayabileceğim...
  4. shqiptar3

UEFA Konferans Ligi Grupları Belli Oldu

Fener 1.olacağı kesin beşiktaşın zor görünsede bence 1.olur diye düşünüyorum. Eğer 2 temsilcimizde 1.olarak bitirirseler sonraki turda 2.lerle oynuyorlar gruplara baktığında her grupta 1 favori var o yüzden final görme ihtimalimiz yüksek
  5. shqiptar3

Ryzen 5 5600x İçi̇n Si̇stem

Bende 5600x ile rx6600xt ekran kartı var kesinlikle tavsiye ederim uyguna bulabiliyorsan ekran kartlarının ikinci elleri çok ucuz rx6600xt yada rx6700xt bakabilirsin geri kalan herşeyi sıfır almanı öneririm, rx6600xt işini fazlasıyla görebilcek bir kart bütceni ona göre ayarlamanı tavsiye ederim.
  6. shqiptar3

E sim hakkinda bilgi

Hayır tek numara sadece maximum 4 ay kullanılıyor ama onuda kısaltabilirler garantisi yok her an herşeyi yapabilirler yol yakınken kaydet ben 2700 e kaydettim 1 sene oldu neredeyse şimdi 20000 tl
  7. shqiptar3

monitör ne ile temizlenir?

Monitöre özel solüsyon ve bez ile ama solüsyonu beze sıkarak temizliceksin arkadaşın dediği gibi sıvı köşelere sızmasın diye aşırı bastırmadan sileceksin.
  8. shqiptar3

E sim hakkinda bilgi

Telefonu mecbur kaydetmek zorundasın kaydetmeden max 4 ay gidiyor eskiden e-sim ile normal sim arasında değişim işe yarıyordu ama o kalkalı çok oldu artık öyle bir şey yok
  9. shqiptar3

E sim hakkinda bilgi

Fiziksel sim ile e-sim aynı anda kullanamazsın, Fiziksel sim'den e-sim'e geçmek için yeni e-sim kartı alıcağın için ücret ödeyeceksin sonra geri fiziksel sim'e geçmek istersen yeni sim kartı alıp onun içinde sim kartı ücreti ödeyeceksin bu döngü bu şekilde, E-sim'e geçtiğinde önceki fiziksel...
  10. shqiptar3

Öneri F/P Oyuncu Mouse Önerisi

Bloody w90 max önerebilirim internet cafelerde kullanılan maus bende bayağı kullandım birde sanırım bloody r90 plus kablosuzu var onun hakkında bir bilgim yok ama fiyatı uygun onada bakabilirsin bloody marka ne kullandıysam memnum kaldım iyi bir marka.
  11. shqiptar3

KABLOSUZ %60 - MİNİ KLAVYE ÖNERİSİ

1-2k arası olsa beni zorlamaz 3.2k yerine 5 verir apex alırım uyguna güzel bir tane arıyorum
  12. shqiptar3

Doğrudur bende çinden ve amazondan buluyorum ama hiç bilmediğim markalar kullanmadımda, söylediğin fiyat aralığında çok klavye var ama hangisi daha kaliteli hangisi uzun ömürlü olur bilmediğimden kullanan arkadaşlardan tavsiye bekliyorum 1 kere aliyim en güzelini aliyim.
  13. shqiptar3

Merhabalar, csgo oynuyorum ve masamı küçülteceğim için mini bir klavye arıyorum logitech'lere baktığımda çok uçuk fiyatlar var wireless klavyede apex mini'de 5000 tl gibi bir fiyatı var. Csgo için yanlış bilmiyorsam red switch kullanılıyor sanırım bana mini kablosuz hızlı bir klavye...
Top Bottom