Neler Yeni

E sim hakkinda bilgi

BALLarDOES

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
185
İsim
Ali bey
Bu yurt disi cihazda fiziksel sim ve e sim in nasil dönüşümlü kullanılacağıni bilen bir arkadaş anlatabilir mi acaba? Her sene yenileniyor galiba nasil kullanicaz bu sekilde

donanimci98

80+ Bronze
Dönüşümlü kullanamazsın. Sim karta geçip sonra e-sim e geçersin.Sonra yine sim kart alacaksın. Çift e-simli cihaz al. Tabi cihazda hem sim hem esim beraber aynı imei kullanıyorsa olur

BALLarDOES

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
185
İsim
Ali bey
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
iraktan zamaninda 13 pro almistim bunu kullanicam, bunu aktif edersem fiziksel ve e sim kullanirsam daha sonra tekrar fiziksel sim cikartmak mi gerekiyor? Bu sekilde surekli e sim ve fizikse sim ucreti mi oduyoruz? Ne kadar tutuyor bu ucretleri biliyor musun hocam

shqiptar3

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
MyDai
Fiziksel sim ile e-sim aynı anda kullanamazsın,
Fiziksel sim'den e-sim'e geçmek için yeni e-sim kartı alıcağın için ücret ödeyeceksin sonra geri fiziksel sim'e geçmek istersen yeni sim kartı alıp onun içinde sim kartı ücreti ödeyeceksin bu döngü bu şekilde,
E-sim'e geçtiğinde önceki fiziksel sim'e geçemiyorsun ekstra ücret verip yeni sim kartı çıkartıcaksın aynı şey fiziksel sim'den e-sim'e geçerkende öyle (yine ücret, sim kart ve qr kod)

BALLarDOES

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
185
İsim
Ali bey
Fiziksel sim ile e-sim aynı anda kullanamazsın,
Fiziksel sim'den e-sim'e geçmek için yeni e-sim kartı alıcağın için ücret ödeyeceksin sonra geri fiziksel sim'e geçmek istersen yeni sim kartı alıp onun içinde sim kartı ücreti ödeyeceksin bu döngü bu şekilde,
E-sim'e geçtiğinde önceki fiziksel sim'e geçemiyorsun ekstra ücret verip yeni sim kartı çıkartıcaksın aynı şey fiziksel sim'den e-sim'e geçerkende öyle (yine ücret, sim kart ve qr kod)
Simdi daha iyi anladim hocam, internetten baktigimda 80 tl gibi bir ucrete sim kart yenilendigini öğrendim, o ucret onemli degil, bir de yil basinda felan e sim ve normal sim gibi surelerin tekrar yenilenmeyecegine iliskin bir duzenleme olmaz degil mi? Yillardir bu sekilde sene basinda yenileniyor, ona guvenerek telefonu kaydettirmeden kullanmak istiyorum

shqiptar3

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
MyDai
Simdi daha iyi anladim hocam, internetten baktigimda 80 TL gibi bir ucrete sim kart yenilendigini öğrendim, o ucret onemli degil, bir de yil basinda felan e sim ve normal sim gibi surelerin tekrar yenilenmeyecegine iliskin bir duzenleme olmaz degil mi? Yillardir bu sekilde sene basinda yenileniyor, ona guvenerek telefonu kaydettirmeden kullanmak istiyorum
Telefonu mecbur kaydetmek zorundasın kaydetmeden max 4 ay gidiyor eskiden e-sim ile normal sim arasında değişim işe yarıyordu ama o kalkalı çok oldu artık öyle bir şey yok

BALLarDOES

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
185
İsim
Ali bey
Telefonu mecbur kaydetmek zorundasın kaydetmeden max 4 ay gidiyor eskiden e-sim ile normal sim arasında değişim işe yarıyordu ama o kalkalı çok oldu artık öyle bir şey yok
Fiziki sim ve e sim 4 er ay kullanilmiyor mu?

shqiptar3

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
MyDai
Fiziki sim ve e sim 4 er ay kullanilmiyor mu?
Hayır tek numara sadece maximum 4 ay kullanılıyor ama onuda kısaltabilirler garantisi yok her an herşeyi yapabilirler yol yakınken kaydet ben 2700 e kaydettim 1 sene oldu neredeyse şimdi 20000 tl

şahin doğan

80+ Platinum
Hayır tek numara sadece maximum 4 ay kullanılıyor ama onuda kısaltabilirler garantisi yok her an herşeyi yapabilirler yol yakınken kaydet ben 2700 e kaydettim 1 sene oldu neredeyse şimdi 20000 TL
Tek numara 8 ay kullanılıyor. Şuan öyle kullanıyorum.

BALLarDOES

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
185
İsim
Ali bey
Tek numara 8 ay kullanılıyor. Şuan öyle kullanıyorum.
Hayır tek numara sadece maximum 4 ay kullanılıyor ama onuda kısaltabilirler garantisi yok her an herşeyi yapabilirler yol yakınken kaydet ben 2700 e kaydettim 1 sene oldu neredeyse şimdi 20000 TL
onuda kisitlasinlar o zaman bakariz, 15 pro max- ultra her neyse ondan alip onu kaydettircem. 13 pro var onu aktif edip etmemekte kararsizdim, acip kullanmaya baslayacam

Top Bottom