Arama sonuçları: *

• Users: Uğur
  • Order by date
  1. Uğur

55k ya hazır sistem önerir misiniz ?

daha bilindik site var mı acaba ? 1722458173 monitörü ayrı alıcaz bide gereksiz pahalı gibi bu sistem
  2. Uğur

monitör dahil değil nvidia ekran kartı olursa daha iyi olur bide hazır sistem falan varsa atarsanız seviniriz 1722456881 hem yayın açılcak hem oyun için
  3. Uğur

Bütçe max 55k arkadaşa sistem topluyoruz önerileriniz bekliyoruz. AMD işlemci Nvidia ekran kartı olursa güzel olur.
  4. Uğur

Çözüldü: Win10 arama çubuğunda garip arama yazıları neden çıkar..? Foto ekte.

Rica ederim hocam size de iyi forumlar.
  5. Uğur

Çözüldü: Win10 arama çubuğunda garip arama yazıları neden çıkar..? Foto ekte.

Arama kutusuna tıklayınca sağ üstte üç nokta var ona tıkla sonra arama ayarlarına tıkla orda altta geçmiş var onu kapatınca bi daha arattığın şeyler orda çıkmıyor. Onun yerine önerilen uygulamalar falan çıkıyor.
  6. Uğur

Cs2 de Dikey eşitleme ayarı açmak açmak mantıklı mı?

İnput lag yapıyor diye biliyorum kapalı kalması daha iyi olur. Daha çok hikayeli oyunlarda açılabilir bence.
  7. Uğur

12400f için soğutucu önerir misiniz?

ID-Cooling SE-214-XT ARGB kullanıyorum memnunum.
  8. Uğur

Pc sıcaklığı iyi mi ?

Arkadaşlar konuyu güncelliyorum yardım ederseniz sevinirim. Mx4 alıp sürdüm değerler nasıl ? İkinci fotoğraf cs ölüm maçında çektim cpu ve gpu kullanım değerleri normal mi ? (Yan ekranım var alt tab atıp çekmedim fotoğrafları. Altta da Spotify discord mouse klavye uygulaması açık yine)
  9. Uğur

Windows 10 mu Windows 11 Mi Daha İyi ?

O zaman windows 11 kurabilirsin istersen bende imzadaki sistemi kullanıyorum 1 yıldır sıkıntı yaşamadım windows 11 ile tavsiye ederim yani.
  10. Uğur

Windows 10 mu Windows 11 Mi Daha İyi ?

Şahsen sistemine göre win10 daha iyi olur gibi.
  11. Uğur

Pc sıcaklığı iyi mi ?

Benimde başta yapasım yoktu zaten de aklıma geldi sorayım bi dedim. Yükte de 75i geçmiyor ki genelde cs oynuyorum zaten o zaman gerek yok kalsın undervolt işi teşekkürler yardımlarınız için.
  12. Uğur

Pc sıcaklığı iyi mi ?

Havalar ısındığı için 40-45 arası geziniyor boşta şimdi 1-2 güne pc full söküp fanları falan silcem bide işlemci soğutucunun içinden çıkan macunu sürmüştüm onu silip mx4 aldım onu sürmeyi planlıyorum.
  13. Uğur

Pc sıcaklığı iyi mi ?

OC sekmesi altında böyle ayarlar var.
  14. Uğur

Pc sıcaklığı iyi mi ?

İşlemci: Intel Core i5-12400F • Anakart: MSI PRO H610M-E 1716239157 Bide işte ID-Cooling SE-214-XT ARGB kullanıyorum diğer parçalarda imza kısmında var.
  15. Uğur

Pc sıcaklığı iyi mi ?

@SECTOSS Hocam selamlar az önce mx4 macun sipariş ettim hepsiburada teknobiyotik satıcısından ekstra olarak undervoltdan bahsetmiştiniz rica etsem video veya anlatım olarak bi link atabilir misiniz yapmayı düşünüyorum da. Şimdi gidip kendi bulduğum video ne kadar doğrudur bilemem ondan size...
  16. Uğur

Klavye için type c kablo önerisi

https://www.amazon.com.tr/dp/B082JQ3JR8?psc=1&ref=ppx_yo2ov_dt_b_product_details bunu aldım çalışır herhalde dimi ?
  17. Uğur

Format Ve Bios Güncellemesi Sonrası Ses Yok

rica ederim bende işte arada kaldım jaklar benim için önemli değil pek ama son sürüm bios kurunca ses driver harici başka sorun var mı acaba diye düşünüyorum şuan
  18. Uğur

yok yeni bios kurar gibi kurarsan bi sıkıntı olmaz formata da gerek yok bildiğim kadarıyla sadece bios güncelledikten sonra ses driverını silip yüklersin belki olmazsa ama bu sürümde net çalışıyor üsteki sürümlerde çalışmıyor ses driverı
  19. Uğur

eğer dediğim gibi aynı model ise anakart şu version çalşıyor sadece 7D48vAC hatta bende konu açmıştım bununla ilgili ama çözüm bulamadım son sürüm bios mu kullansam yoksa jak için bu sürümde mi kalsam bilemedim yani benim konu da bu hatta...
  20. Uğur

anakart msi pro h610m-e modelimi acaba bios son sürüm mü bide bende de aynı sorun var son sürüm bioslarda jak girişlerini kullanamıyorum.
Top Bottom