Neler Yeni

Pc sıcaklığı iyi mi ?

Uğur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
707
İsim
Uğur Duran
Instagram
ugurdurann_
Steam
zehnX
ultra ayarlarda deneyın fps zaten çok dusuk olmaz 3060 ustunden gelır
1080p ultra ve gelişmiş ayarlar falan da açtım orayı da ultra yaptım fps 50-60 bazen 70 di ilk karlı bölümü oynadım eve gidiyoruz ya başta evin orda ss aldım böyle sonuç kullanımlar nasıl peki normal mi bide

Ekler

• Ekran görüntüsü 2024-04-08 030431.png
    Ekran görüntüsü 2024-04-08 030431.png
    142.6 KB · Hit: 22

SECTOSS

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,105
İsim
Halit Efe Kaplan
1080p ultra ve gelişmiş ayarlar falan da açtım orayı da ultra yaptım fps 50-60 bazen 70 di ilk karlı bölümü oynadım eve gidiyoruz ya başta evin orda ss aldım böyle sonuç kullanımlar nasıl peki normal mi bide
gayet basarılı sonuclar ama ben ıslemcıyı dahada sogutmak ıstıyorum dersenız kesınlıkle undervolt yapın her zaman onerırım 2-3fps hatta bazen hıc fps farkı olmadan 10-20 derece arası sıcaklıkları dusurebılıyorsunuz ınternetten bakın 12400f ıcın en ıyı undervolt ayarları ne onu uygulayın zaten genelde cs oynuyorsanız 2-3fps koymaz sıze kı dedıgım gıbı genelde fps degısıklıgı yok

Uğur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
707
İsim
Uğur Duran
Instagram
ugurdurann_
Steam
zehnX
gayet basarılı sonuclar ama ben ıslemcıyı dahada sogutmak ıstıyorum dersenız kesınlıkle undervolt yapın her zaman onerırım 2-3fps hatta bazen hıc fps farkı olmadan 10-20 derece arası sıcaklıkları dusurebılıyorsunuz ınternetten bakın 12400f ıcın en ıyı undervolt ayarları ne onu uygulayın zaten genelde cs oynuyorsanız 2-3fps koymaz sıze kı dedıgım gıbı genelde fps degısıklıgı yok
Korkarım hocam ya onu yapmaya ama belki düşünürüm ama sıcaklıklar iyi dimi şimdi macun yenilemeye gerek yok herhalde. Şimdiden alıp kenara atsam mı ilerde zam gelir diye bozulma falan olmaz dimi şimdi alıp kullanmasam

SECTOSS

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,105
İsim
Halit Efe Kaplan
Korkarım hocam ya onu yapmaya ama belki düşünürüm ama sıcaklıklar iyi dimi şimdi macun yenilemeye gerek yok herhalde. Şimdiden alıp kenara atsam mı ilerde zam gelir diye bozulma falan olmaz dimi şimdi alıp kullanmasam
bozulmaz mx4 alıp yedek tutabılırsınız bu arada korkmayın ınternettekı degerın aynısını yaparsanız hıc bırsey olmaz zaten zor bırsey degıl undervolt yapmak bıostan voltaj ı ayarlıyorsun ve bı 2 tane sey açıyorsun o kadar 5 dakıkalık ıs

Uğur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
707
İsim
Uğur Duran
Instagram
ugurdurann_
Steam
zehnX
bozulmaz mx4 alıp yedek tutabılırsınız bu arada korkmayın ınternettekı degerın aynısını yaparsanız hıc bırsey olmaz zaten zor bırsey degıl undervolt yapmak bıostan voltaj ı ayarlıyorsun ve bı 2 tane sey açıyorsun o kadar 5 dakıkalık ıs
Tamamdır teşekkür ederim yardımlarınız için son olarak amazonun teknobiyotik satıcısından veya hepsiburadadan alsam olur mu ? Kupon falan gelirse diye diyom. Yoksa direkt kendi sayfalarından mı alayım ?

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,689
İsim
Hacı
Güzel.

SECTOSS

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,105
İsim
Halit Efe Kaplan
Tamamdır teşekkür ederim yardımlarınız için son olarak amazonun teknobiyotik satıcısından veya hepsiburadadan alsam olur mu ? Kupon falan gelirse diye diyom.
alıcagınız satıcının yorumlarına bakın orıjınal urunmu gonderıyor dıye eger ıyı satıcıysa tabıkı alabılırsınız baska sorunuz olursa dc den ekleyın benı nıckım aynı

zod1641

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Halit Berkutay Aydin
hwinfo64 ü indirin kur oyuna girmeden aç yanlızca sensörler olarak aç sonra oyuna girip deneyin oyunu kapatıp ekran kartının ve işlemcinin olduğu yerleri ss alıp at bakalım nedir değerler öyle alt tap atarak olmaz o iş değerler anlık olarak düşer her zaman en sağlıklısı hwinfo64

Uğur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
707
İsim
Uğur Duran
Instagram
ugurdurann_
Steam
zehnX
hwinfo64 ü indirin kur oyuna girmeden aç yanlızca sensörler olarak aç sonra oyuna girip deneyin oyunu kapatıp ekran kartının ve işlemcinin olduğu yerleri ss alıp at bakalım nedir değerler öyle alt tap atarak olmaz o iş değerler anlık olarak düşer her zaman en sağlıklısı hwinfo64
Alt tab atmıyorum çift ekran kullanıyorum oyun içindeyken windows+shift+s yapıp yan ekrandan ss aldım ki ss alırken zaten ekran donmuş oluyor hiçbir sayı hareket etmiyor.

SECTOSS

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,105
İsim
Halit Efe Kaplan
Alt tab atmadığımı söylemiştim çift ekran kullanıyorum oyun içindeyken windows+shift+s yapıp yan ekrandan ss aldım ki ss alırken zaten ekran donmuş oluyor hiçbir sayı hareket etmiyor.
hocam kısacası içinize sinmiyorsa undervolt yapın bedava mınımum 10 derece dusuruyor

Uğur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
707
İsim
Uğur Duran
Instagram
ugurdurann_
Steam
zehnX
hocam kısacası içinize sinmiyorsa undervolt yapın bedava mınımum 10 derece dusuruyor
Yok sadece bilgi almak için konu açtım hani iyi mi macun alıp yenilemeli miyim hemen diye. Çünkü zaten detaylı temizlik yapıcam pcye sıcaklıklar da kötüyse hani sökmüşken macun da süreyim diye düşünmüştüm.

SECTOSS

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,105
İsim
Halit Efe Kaplan
Yok sadece bilgi almak için konu açtım hani iyi mi macun alıp yenilemeli miyim hemen diye. Çünkü zaten detaylı temizlik yapıcam pcye sıcaklıklar da kötüyse hani sökmüşken macun da süreyim diye düşünmüştüm.
ama undervoltada goz atın kesınlıkle

Uğur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
707
İsim
Uğur Duran
Instagram
ugurdurann_
Steam
zehnX
@SECTOSS Hocam selamlar az önce mx4 macun sipariş ettim hepsiburada teknobiyotik satıcısından ekstra olarak undervoltdan bahsetmiştiniz rica etsem video veya anlatım olarak bi link atabilir misiniz yapmayı düşünüyorum da. Şimdi gidip kendi bulduğum video ne kadar doğrudur bilemem ondan size sorayım dedim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
962,321
Üyeler
151,881
Son üye
BluntLofty
Top Bottom