• Rexion
      Rexion, Bilgisayara Virüs Girdi başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Format atarken kullandığım flashı kullanırsam bir sorun olur mu? 1710099625 Kaspersky Rescue Disk için
    • Rexion
      Yani siteyi aslında çok fazla aramadım direkt 3. sırada duruyordu Emin degilim ama site bu olabilir:
      • 20240310_190641.jpg
    • Rexion
      Kesin olarak bulaştığına emin misiniz hocam. Fotoğraflara ulaşmak istiyorum ki eğer format attığım flasha virüs bulaştıysa format bir işe yaramamış mı...
    • Rexion
      Format atmadan önce fotoğrafları kaydetmek için kullandığım flasha ve format atarken kullandığım flasha virüs bulaşmış olma olasılığı nedir?
    • Rexion
      Hocam yazdığınız ilk iki ve son satırı açar mısınız? Pek anlayamadım
    • Rexion
      Rexion, PC Teknik Sorunlar kategorisinde Bilgisayara Virüs Girdi başlıklı bir konu açtı.
      Bilgisayarıma virüs girdi. F1 Türkçe Yama kurarken girdiğini tahmin ediyorum. Epic, Ea Play, Riot hesaplarım çalınıp maillerini değiştirmişler. Steam...
    • Rexion
      Rexion, PALWORD 5 KİŞİ CO-OP OYNANIYOR MU başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Açmıştık zaten
    • Rexion
      Rexion, Online Oyunlar kategorisinde PALWORD 5 KİŞİ CO-OP OYNANIYOR MU başlıklı bir konu açtı.
      Bugün 5 kişi Palword aldık, kapalı bir lobide sadece beşimiz oynamaya çalıştık ama bulamadık. Bu oyun 5 kişi Co-op oynanmıyor mu?
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,284
Üyeler
140,799
Son üye