Arama sonuçları: *

1. D

Yardım Rekabetçi oyunlar için hangi ayarları açmalıyım?

Overdrive ı ne yapmam gerekiyor ?
  2. D

Yardım Rekabetçi oyunlar için hangi ayarları açmalıyım?

Merhaba bu gün yeni bir monitör aldım ayarlarını yapmaya çalışıyordum fakat bilmediğim bir kaç şey var https://www.itopya.com/gamebooster-27-gb-2721ff-180hz-05ms-hdmi-dp-type-c-freesync-g-sync-ss-ips-fhd-gaming-monitor_u25422 aldığım monitör bu fakat ayarlarını bilemedim yardımcı olursanız...
  3. D

Çözüldü✓ Ram tavsiyesi verebilir misiniz ?

ddr4 kusura bakma yazmamışım 1716600726 maalesef 2 slotum var
  4. D

Çözüldü✓ Ram tavsiyesi verebilir misiniz ?

Merhabalar 3060ti 12400f 16gb ram var fakat 32 ye yükseltmek istiyorum güzel 16x2 32gb ram önerisi olan var mı acaba ? uygun fiyat performansı böyle iyi
  5. D

Yardım Farklı marka ram sorun yaratır mı ?

işte acaba bu kesin bilgi mi ?
  6. D

Yardım Farklı marka ram sorun yaratır mı ?

Merhaba halihazırda şu an kasamda 8x2 16 gb ram var corsair ' ın fakat ben 2x8 'lik ram daha almak istiyorum farklı marka alsam sorun yaratır mı ?
  7. D

İntel i5 12400f işlemciye OC yapılır mı?

Merhaba arkadaşlar i5 12400f işlemciye sahibim, işlemcime overclock yapmak istiyorum anakartımda Prime B660M-K D4 internette yapılmıyor tarzı şeyler yazmışlar fakat bir sormak istedim.
  8. D

Sizce bu sistem alınır mı ?

Teşekkür ederim yardımın için iyi geceler
  9. D

Vallaha bu sistem iyiymiş benim yaptıgığımdan baya bi fiyat farkı var nedenki
  10. D

Vallaha bu iyiymiş hemde ucuz işlemci aynı benim attıgım ekran kartı ile bu sistemdeki ekran kartının farkı nedir ?
  11. D

Peki bu 2 fanlı ekran kartları ile 3 fanlı ekran kartları arasındaki tek fark fanı 3 olması mı ? 1678142933 Hocam psu ve rami hallederiz diğerleri iyi ise amd işlemci almak istemiyorum benim derdim orda.
  12. D

Tamamdır peki bir şey sorucam benim bu attığım sistem dizdiğim yani ne kadar kötü olabilir ki meraktan soruyorum yani berbat performans mı alırım ?
  13. D

Ne bileyim işlemcisi falan sıkıntı sıvı soğutucu olmadan o işlemci zor ısınma sorununu çözerim gibi geldi birde bütçemi çok az daha aşıyor gibi ama bakıcam bu sistemi düşünücem sonradan sıkıntı çekmek istemiyorum anakartı toyota ekran kartı mercedes yani anlamadımki
  14. D

Yani çok güzel duruyor zaten de çok garip bu kadar ucuz olması bi hinlik var gibi geldi ondan şaşırdım.
  15. D

Hocam iyi dedin hoş dedinde fiyat uçuyor bütçem 21 22 maximum benim
  16. D

Hocam alakasız derken mesela nedir alakasız olan bilgisiz olduğum için soruyorum ?
  17. D

Hocam ne var her parçası kaliteli olsun istedim işlemcisi ekran kartı hazır sistemlerde ekran kartını uçuruyorlar anakartı kötü yapııyorlar bir şeyden kısıyorlar bende psu kötüyse daha iyisini alabilirim önerebileceğiniz bir şey varsa ? sizin önerebileceğiniz bu sevmediğiniz parçalar yerine...
  18. D

Vallaha bende öyle düşündüm ama bakalım
  19. D

Hocam gerçekten soruyorum bunun mevzusu nedir anakartı kötü bi sanırım ama.
  20. D

Hocam ben bu bilgisayar neden bu kadar ucuz anlayamadım yani ? anakartı falan cacık sanırım ne bu böyle sadece ekran kartı zaten bu fiyatta değil mi ?
Top Bottom