Neler Yeni

Sizce bu sistem alınır mı ?

dyspaire

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Ege tahmaz
Uygun fiyatta hazır sistem bulun örn 25 27 k önü özelleştirin psu da çok iyi sayılmaz kaliteli marka ama bu bütçeye yakıştıramadım parçalar çok alakasız seçilmiş yani
Hocam alakasız derken mesela nedir alakasız olan bilgisiz olduğum için soruyorum ?

Wlmcn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Berke Can Yılmaz
Hocam ne var her parçası kaliteli olsun istedim işlemcisi ekran kartı hazır sistemlerde ekran kartını uçuruyorlar anakartı kötü yapııyorlar bir şeyden kısıyorlar bende psu kötüyse daha iyisini alabilirim önerebileceğiniz bir şey varsa ? sizin önerebileceğiniz bu sevmediğiniz parçalar yerine varsa başka parça oda olur.
bence sen https://pckolik.com/urun/tron-pch-oyun-bilgisayari-geforce-rtx-3070ti/ bu sistemi anakartını b550m yapıp al ekran kartı 18k ztn sistem 21 k baya karlı sistem

Can...

80+ Platinum
Hocam ne var her parçası kaliteli olsun istedim işlemcisi ekran kartı hazır sistemlerde ekran kartını uçuruyorlar anakartı kötü yapııyorlar bir şeyden kısıyorlar bende psu kötüyse daha iyisini alabilirim önerebileceğiniz bir şey varsa ? sizin önerebileceğiniz bu sevmediğiniz parçalar yerine varsa başka parça oda olur.

Mesela bu gir özelleştirme ye tak i9 12900kf tak z690 var en alta anakartlsrin miss gibi sistem
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam alakasız derken mesela nedir alakasız olan bilgisiz olduğum için soruyorum ?
Hocam parçalar biri kaliteli biri kalitesiz onu demeye çalışıyorum

dyspaire

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Ege tahmaz

Mesela bu gir özelleştirme ye tak i9 12900kf tak z690 var en alta anakartlsrin miss gibi sistem

Hocam parçalar biri kaliteli biri kalitesiz onu demeye çalışıyorum
Hocam iyi dedin hoş dedinde fiyat uçuyor bütçem 21 22 maximum benim

Can...

80+ Platinum

Veya bu hocam al tak i7 13700kf yi koy üst model asus z690 anakarti veya onun yerine koy i9 zaten anakarti güzel

Can...

80+ Platinum

dyspaire

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Ege tahmaz
Pardon diğer arkadaşa atacaktım

Ne hinliği knk al geç miss gibi sistem
Ne bileyim işlemcisi falan sıkıntı sıvı soğutucu olmadan o işlemci zor ısınma sorununu çözerim gibi geldi birde bütçemi çok az daha aşıyor gibi ama bakıcam bu sistemi düşünücem sonradan sıkıntı çekmek istemiyorum anakartı toyota ekran kartı mercedes yani anlamadımki

Can...

80+ Platinum
Ne bileyim işlemcisi falan sıkıntı sıvı soğutucu olmadan o işlemci zor ısınma sorununu çözerim gibi geldi birde bütçemi çok az daha aşıyor gibi ama bakıcam bu sistemi düşünücem sonradan sıkıntı çekmek istemiyorum anakartı toyota ekran kartı mercedes yani anlamadımki
Yo hocam gayet güzel sistem tekçe anakarti b550 ye özelleştirme yapcan o kadar

Yani çok güzel duruyor zaten de çok garip bu kadar ucuz olması bi hinlik var gibi geldi ondan şaşırdım.

Buyur bu da var

dyspaire

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Ege tahmaz
Yo hocam gayet güzel sistem tekçe anakarti b550 ye özelleştirme yapcan o kadar
Tamamdır peki bir şey sorucam benim bu attığım sistem dizdiğim yani ne kadar kötü olabilir ki meraktan soruyorum yani berbat performans mı alırım ?

Can...

80+ Platinum

Kafana göre buda var

Tamamdır peki bir şey sorucam benim bu attığım sistem dizdiğim yani ne kadar kötü olabilir ki meraktan soruyorum yani berbat performans mı alırım ?
Psu baştan berbat ramde çok iyi değil bu bütçede diğer parçalar fena değil psu da fsp highpower vs bakmak lazım r

dyspaire

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Ege tahmaz

Kafana göre buda var
Peki bu 2 fanlı ekran kartları ile 3 fanlı ekran kartları arasındaki tek fark fanı 3 olması mı ?

Kafana göre buda var

Psu baştan berbat ramde çok iyi değil bu bütçede diğer parçalar fena değil psu da fsp highpower vs bakmak lazım r
Hocam psu ve rami hallederiz diğerleri iyi ise amd işlemci almak istemiyorum benim derdim orda.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
973,854
Üyeler
153,953
Son üye
BrandonCrosby
Top Bottom