Neler Yeni

Sizce bu sistem alınır mı ?

dyspaire

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Ege tahmaz
Bütçe
21000
Merhabalar öncelikle bir kasa almayı planlıyorum fakat şu son zamanlarda intel mi amd mi karar veremedim bir adet intelli kasa dizdim linklerini aşşağıya bırakıyorum sizce bundan daha iyi ya da bu fiyata alınabilecek daha iyi bir şey varsa bana yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkür ederim şimdiden.

anakart-
ekran kartı-
ram-16
işlemci-
ssd-
kasa-
psu-

Bunları düşündüm kasayı bi tık daha büyük tuttum ilerde sıvı soğutma alırım diye sizce iyi mi ?

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,138
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Bütçe nedir tam olarak

dyspaire

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Ege tahmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,258
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
Hocam ben bu bilgisayar neden bu kadar ucuz anlayamadım yani ? anakartı falan cacık sanırım ne bu böyle sadece ekran kartı zaten bu fiyatta değil mi ?
Hemen açıklayayım. Bunu al. Mal ceviz.

Can...

80+ Platinum
Merhabalar öncelikle bir kasa almayı planlıyorum fakat şu son zamanlarda intel mi amd mi karar veremedim bir adet intelli kasa dizdim linklerini aşşağıya bırakıyorum sizce bundan daha iyi ya da bu fiyata alınabilecek daha iyi bir şey varsa bana yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkür ederim şimdiden.

anakart-
ekran kartı-
ram-16
işlemci-
ssd-
kasa-
psu-

Bunları düşündüm kasayı bi tık daha büyük tuttum ilerde sıvı soğutma alırım diye sizce iyi mi ?
Leş bir sistem hocam açıkça söyleyeyim
Mesaj otomatik birleştirildi:

anakart-
ekran kartı-
ram-16
işlemci-
ssd-
kasa-
psu-

Psu at çöpe kasa iyi ram kötü diyemem ama iyide diyemem çok alakasız geldi bana daha güzel hazır sistemler var

dyspaire

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Ege tahmaz
Leş bir sistem hocam açıkça söyleyeyim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Psu at çöpe kasa iyi ram kötü diyemem ama iyide diyemem çok alakasız geldi bana daha güzel hazır sistemler var
Hocam ne var her parçası kaliteli olsun istedim işlemcisi ekran kartı hazır sistemlerde ekran kartını uçuruyorlar anakartı kötü yapııyorlar bir şeyden kısıyorlar bende psu kötüyse daha iyisini alabilirim önerebileceğiniz bir şey varsa ? sizin önerebileceğiniz bu sevmediğiniz parçalar yerine varsa başka parça oda olur.

Can...

80+ Platinum
Hocam ne var her parçası kaliteli olsun istedim işlemcisi ekran kartı hazır sistemlerde ekran kartını uçuruyorlar anakartı kötü yapııyorlar bir şeyden kısıyorlar bende psu kötüyse daha iyisini alabilirim önerebileceğiniz bir şey varsa ? sizin önerebileceğiniz bu sevmediğiniz parçalar yerine varsa başka parça oda olur.
Uygun fiyatta hazır sistem bulun örn 25 27 k önü özelleştirin psu da çok iyi sayılmaz kaliteli marka ama bu bütçeye yakıştıramadım parçalar çok alakasız seçilmiş yani

Top Bottom