Arama sonuçları: *

1. C

3-4 ay miningte kullanılmış 6700 xt alınır mı

o zaman dediğim gibi youtubedan aynı modelin furmark testlerine bak o değerlere yakınsa fan devri sıcaklık vs yüksek değilse alınır gibi modeline göre fiyat güzel
  2. C

3-4 ay miningte kullanılmış 6700 xt alınır mı

O fiyata miningsiz bulursun gibime geliyor sarı site piyasaya göre bi tık daha pahalı oluyor facebook ekran kartı grupları modart facebook grubuna falan bak bu fiyata daha temiz bulursun illa bu konuda bahsettiğini istiyorsan bakımı yapılmış çok yıpranmamış ise sıcaklık ve fan devri en düşük...
  3. C

Çözüldü✓ 5800x için bios versiyonu

değil internetten videolara bakabilirsin usbye biosu indirip atıyorsun anakart üzerinden seçiyorsun otomatik yapıyor
  4. C

Çözüldü✓ 5800x için bios versiyonu

Anakartının sayfasından bakman lazım güncelle gitsin kafan rahat olur
  5. C

Anakart islemci önerisi

rx 570 alabilirsin nvidia bulasma fiyatları daha pahalı oluyor kısıtlı bütçede amd almak şart 1728117051 İkinci el anakartlar pahalı 0 1600 liraya anakart alıp 500 liraya falan da 1300x falan alabilirsin bir de rx 570 alırsan bu bütçeye en iyisi böyle olur sanırım
  6. C

pc için oyun önerisi

God of War / Gow Ragnarok / Cyberpunk / Last Of Us / Detroit / Seversen GTA Definitive Editionları üstüne 4-5 / Spider man oyunları
  7. C

Oyunda ekran kartımın tamamını kullanamıyorum

İşlemcin güçsüz kalıyordur. Bu tarz kalabalık mmorpglerde işlemci çok önemli oluyor. 5700x-6700xt sistemim var ben de drop yiyorum.
  8. C

Çözüldü✓ PC ilk açılışta yüksek fan sesi

Bilgim yok garantisi falan varsa garantiye gönderebilirsin
  9. C

Çözüldü✓ PC ilk açılışta yüksek fan sesi

PSU fanından geliyor olabilir mi acaba
  10. C

Çözüldü✓ AMD Radeon 24.9.1 güncellemesi ayrıntılar yok AMD sitesinde

Çerçeve zamanı 7ms, framegen lag 9ms diyor. Özellikle fareyi sağ sola çevirdiğinde aşırı bir kasma hissiyatı oluyor. GoW Ragnaroktaki framegende böyle olmuyor oyuna entegre olduğu için.
  11. C

Bir kaç kere denemişitim aktif oluyor mu olmuyor mu bilmiyorum ama AFMF'de input lag çok belli oluyordu. Şimdi denedim tekrar Warhammer 40k'da ultra ayarlarda 50-60 fps arası alıyorum. Açtım AFMF'yi 130 lara kadar çıktı fps ama bana hala input laglı geliyor akıcılık hissedemiyorum.
  12. C

AFMF2 falan gelmiş. GoW Ragnarokta denedim sıkıntı yok aynı performans gibi. Şimdi warhammerda AFMF2'yi deneyeceğim.
  13. C

Çözüldü✓ ATK Blazing Sky X1 Pro güzel mi?

f1 modelini aldım çok güzel kaliteli duruyor elde 2-3 aydır kullanıyorum çok memnunum
  14. C

hocam bu 3 pc den hangisi daha iyi

İlki aralarından en f/p olanı ama bu bütçeye 4060 5600 tarzı bulunabilir bence
  15. C

Oyun Önerisine İhtiyacım Var

Direkt populer oyunları deneyebilirsin Detroit Gow Last of Us Gta definitive vs
  16. C

Bu sistem alınır mı hiç bir şey bilmiyorum pc hakkında

Güncel sistem fiyatı aşırı değilse alınır
  17. C

3000 TL civarında klavye önerisi

https://www.gaming.gen.tr/urun/424783/asus-rog-strix-scope-ii-rog-nx-snow-switch-rgb-kablolu-turkce-mekanik-gaming-klavye/?ref=akakce&v=1.47 Bu klavyeyi almak istiyorum geri ödemeyle 2900 civarına geliyor 3kya kadar önerebileceğiniz klavye var mı tam boy olsun istiyorum
  18. C

Pc yükseltme önerisi

Bütçeni bilmiyorum ama 5600x fiyat farkına değmez 5600 alıp 8gb ram alıp ikinci elden rx6600 seviyesi bi ekran kartı alınabilir
  19. C

2024'te ekteki sistem alınır mı?

Bu bütçeyle çok daha iyi hazır sistemler var diye biliyorum
  20. C

Bu sistem hakkında düşünceleriniz nedir? 1080p için alınır mı?

Alınır bu fiyata ikinci elden buna denk pc bulursun bu sıfır al geç
Top Bottom