Arama sonuçları: *

1. Mechanist

adamı içine çekecek oyun önerisi?

Disco Elysium ve Alan Wake 2
  2. Mechanist

Son zamanlarda İşlemcim aşırı ısınıyor. Format atmama rağmen düzelmedi.

Hocam ekstrim havalar var şu anda bu havalarda sistemler doğal olarak kışa göre daha çok ısınıyor bir çok kişi şikayetçi bu konudan keza benim laptop da ısınıyor işlemci konusunda 4-5 ay önce iyiyken. 1720658037 Mesela bak hiçbir şey yapmıyorum youtube da takılırken sistemin derecelerine bak...
  3. Mechanist

Obsesif kompulsif bozukluk nasıl geçer?

Hayır dostum saçmalama bak ne diyorum senle aynı durumdayız ama yok benim içimde nasıl son anı bekleyen bir şey varsa senin içinde de olmalı. kafandaki o düşünceyi bırak görmezden gel ben yapıyorsam zor da olsa sen de yapabilirsin.
  4. Mechanist

Kaç defa aklıma geldi ama nedense yapamıyorum bu hayatı sevmiyorum da ilgimi çekmiyor ama yine de içten içe en dipte bir şey tutuyor beni. iman müslümanlık vs... değil çünkü Allaha inanan bir insanım fakat öyle dinle çok çok haşır neşir değilim ondan değil ama en derinlerde bir şey beni hep geri...
  5. Mechanist

Yok ben zaten hiçbir zaman burda anlatmadım yada konu açmadım bunu çünkü diğer insanlar bu gibi durumları dediğin gibi çok ciddiye almıyorlar bu sorunu sadece yaşayan anlar kişinin ne kadar acı çektiğini. ruhen çekilen acı bence fiziksel bir acıdan kat ve kat daha zor ve kötü.
  6. Mechanist

Dershane Kaydı Silinebilir Mi?

Sözleşme imzaladıysanız maalesef ödemek durumundasınız. fakat idare ile konuşun genelde yardımcı oluyorlar fakat %100 silebilirsiniz diyemeyiz tamamen onların insafına kalmış.
  7. Mechanist

Nasıl hesabımı silerim?

Hesap silme özelliği yok bilgilerini kaldır ve kullanma.
  8. Mechanist

Türklerde oyun kültürü neden gelişmemiş?

Kesinlikle hikaye oyunu kültürü eskisine göre artmış olsa da hala çok az ve genel olarak insanlar online takılıp geçiyor. bu kötü demiyorum bu arada ben kendim Valorant oynuyorum GTA Online oynuyorum ama hikayeli oyunlar bana kalırsa çok zevkli. 1720541210 Marifet demiyor kimse. Ayrıca kaliteli...
  9. Mechanist

Benim durum valla çok vahim yani çok kötüyüm ayrıca eskiden olmayıp da yeni ortaya çıkan sorunlar da olmaya başladı acil lazım bana.
  10. Mechanist

Hocam 2 yıl psikiyatri tedavi gördüm biraz düzelme oldu ne yalan söyleyeyim sonra hayat bazı olaylar çıkarttı karşıma hem onlar gene bozdu ve tedaviye gidemedim kesildi. şimdi tekrardan gideceğim inşallah.
  11. Mechanist

3 4 ayda iPhone 12 pil sağlığı %97'ye düştü

Şimdi Apple ücretsiz pil değişimini eper telefonun 500 döngüyü tamamlamadan %80 altına düşerse ücretsiz yapıyor onun dışında garanti kapsamına girmiyor maalesef.
  12. Mechanist

Aynen öyle bunlara dikkat edersen yeterli gerisi artık biraz da teknoloji yani şans işi.
  13. Mechanist

Şimdi eski telefonum iPhone 11 2020 Ağustos ayında almıştım 2024 Mayısta satıp iPhone 15 aldım 4 senede pili %74 oldu. iPhone 15 3 ay olacak nerdeyse ve şarja taktığım döngüyü görüyorsun böyle şeylere dikkat ederek de koruyabilirsin. Üretim şansı vs bunlar işin bizim elimizde olmayan kısımları...
  14. Mechanist

İphone güvenilir nereden alınır

Alınır Gürgençler güvenilir satıcı ayrıca dediğin gibi fiyatları bazen daha uygun oluyor ama sen alacağın modeli Akakçe'den kontrol et en ucuz nerde diye gene.
  15. Mechanist

klima neden çok elektrik yakıyor?

Elektrik şirketine talepte bulunabilirsin inceleme için veya faturana itiraz da bulunabilirsin ama bir klimadan dolayı bu kadar fark gelmez ona eminim.
  16. Mechanist

Yardım İphone 12 almayı düşünüyorum

- Şahin kardeşim zaten çok detaylı bir yazı hazırlamış bize bir şey demeye gerek kalmıyor diye düşünüyorum fakat iPhone'lardaki batarya işletim sistemlerinden dolayı mAh değerlerine pek bakmamak lazım he bataryası iPhone'dan kat ve kat güzel androidler var 10 saat 12 saat vs giden fakat 3500mAh...
  17. Mechanist

Ekonomi Nasıl Düzelir? Dolar Nasıl Düşer?

Yok canım ben sadece basit mantık bir şekilde anlattım :) biz biliyoruz da keşke bunu Yetkisi olan kişiler de bilse yada uygulasa...
  18. Mechanist

Maalesef sevdiğim aktivitelerin hiçbiri artık zevk vermiyor eskiden yapıp da keyif aldığım her şey yok oldu sanki.
  19. Mechanist

İstanbul’da üniversite okunur mu

Pahalı ve Kalabalık olması dışında bir sorunu yok İstanbul'un
Top Bottom