Neler Yeni

Yardım İphone 12 almayı düşünüyorum

şahin doğan

80+ Platinum
sakın alma pişman olursun benim bir tanıdığım almıştı 6aydı pil sağlığı %90 a düştü bataryası aşırı hızlı bitiyor yetkili servisle konuşmuş normal demişler batarya değiştirme ücreti 3k kesinlikle değmez tabi sana kalmış bişey
Batarya sağlığı kullanıma ve biraz üretim şansına bağlı. Ben 2 yıl kullandım 92'ydi. Günde 6 saatten fazla telefona bakıp aşırı hızlı bitiyor demek telefonla alakalı değil kullanıcı ile alakalı sorun. 3K'da bu devirde para değil. 2 yılda bir verilecek bir ücret zaten.

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,125
İsim
Sarp Yılmaz
İOS tarafındaki mAh Android ile karşılaştırılmaz. Farklı işletim sistemleri kullanıyorlar. 12'yi 2 yıl kullanmış biri olarak net bir eksisi olmamakla birlikte en zayıf yönü bataryası. Bataryası kötü değil, sadece en zayıf yönü batarya. Gündelik kullanımda 6 saat civarı ekran süresi veriyor.
Bu konuları ve profilimden yazdığım yazıları inceleyebilirsin.
- Şahin kardeşim zaten çok detaylı bir yazı hazırlamış bize bir şey demeye gerek kalmıyor diye düşünüyorum fakat iPhone'lardaki batarya işletim sistemlerinden dolayı mAh değerlerine pek bakmamak lazım he bataryası iPhone'dan kat ve kat güzel androidler var 10 saat 12 saat vs giden fakat 3500mAh iPhone için çok düşük bir sayı değil demek istiyorum.
- Birde eğer bütçen varsa zorlayıp 13-14 alabilirsin fakat biraz sağlam bütçe gerek yurtdışı de bakılabilir fakat yoksa 12 alabilirsin genel olarak güzel telefondur işini rahat bir şekilde görür.

Mesaj otomatik birleştirildi:

Çok az gibi sizce iphone 13 ne kadar sürüyor acaba
Hocam 6 saat derken 6 saat çalışıyor değil o 6 saat açık ekran süresi o , yani bir gün içerisinde ekranın açık kaldığı süre.

Son düzenleme:

DropX2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Enes
Batarya sağlığı kullanıma ve biraz üretim şansına bağlı. Ben 2 yıl kullandım 92'ydi. Günde 6 saatten fazla telefona bakıp aşırı hızlı bitiyor demek telefonla alakalı değil kullanıcı ile alakalı sorun. 3K'da bu devirde para değil. 2 yılda bir verilecek bir ücret zaten.
haklısın 3k para değil üretim şansına bağlı olduğunu bilmiyordum arkadaş 6 ayda %90 altına indirmiş konuştuğu apple operatörü devir sayısına göre gayet normal demiş pil sağlığı ilk 3-4 ay düşmemiş sonra birden azalmaya başlamış ayrıca diğerlerinin dediği gibi iphone 12 biraz eskide kaldı hala güncelleme geliyo ancak en fazla 1-2 yıl gider

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,290
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
sakın alma pişman olursun benim bir tanıdığım almıştı 6aydı pil sağlığı %90 a düştü bataryası aşırı hızlı bitiyor yetkili servisle konuşmuş normal demişler batarya değiştirme ücreti 3k kesinlikle değmez tabi sana kalmış bişey
Pil sağlığı kullanıma göre değişiyor, bende iphone 11 var bu aya kadar %95'di 1.5 yıl oldu bu ay %93 düştü.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,265
İsim
uwu
haklısın 3k para değil üretim şansına bağlı olduğunu bilmiyordum arkadaş 6 ayda %90 altına indirmiş konuştuğu apple operatörü devir sayısına göre gayet normal demiş pil sağlığı ilk 3-4 ay düşmemiş sonra birden azalmaya başlamış ayrıca diğerlerinin dediği gibi iphone 12 biraz eskide kaldı hala güncelleme geliyo ancak en fazla 1-2 yıl gider
O kullanıma bağlı babam ip13 kullanıyor 7 ay oldu geçen ay pil sağlığı %99 a düştü.

DropX2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Enes
O kullanıma bağlı babam ip13 kullanıyor 7 ay oldu geçen ay pil sağlığı %99 a düştü.
iphone 12 de pil sağlığını yüksek tutmak için şarjı en fazla %80 ayarlayabileceğim bir uygulama veya yazılım varmı telefonun kendi ayarlarından yapılmıyormuş

şahin doğan

80+ Platinum
iphone 12 de pil sağlığını yüksek tutmak için şarjı en fazla %80 ayarlayabileceğim bir uygulama veya yazılım varmı telefonun kendi ayarlarından yapılmıyormuş
Kestirmelerden pil 80 olunca uyarı ver diye ayarlayabilirsin. 80'de tutan bir özellik yok şu an.

Top Bottom