Arama sonuçları: *

1. E

350 BİN TL YE 4x4 JİP ALMAK.

Hayirli olsun. Yakıtı ocağını söndürür. Önceden motor da ya da alt takimda tamir revize vs olmadıysa sende illa ki masraf cikarir. Yani tamam 350-400k ya cok secenek araba yok ama bu araba bi masraf cikarsa ucu cok acık. Biraz kumar oynamissin hocam. Yoksa guzel araba bende seviyorum bunları
  2. E

Öglen 1 den beri davul zurna düğün nereye şikayet edebilirim

Öglen 1 den beri davullu zurnalı düğün eglencesi yapiyorlar. Allah carpsin mahallece cildirdik. 5 saattir ne eğlencesi olabilir. Nereye sikayet edebilirim polis dışında 1719760862 Sonra niye laf ediyor diyorlar. Baska hangi ırk bunu boyle yapiyor allahim
  3. E

Dededen dolayı vatandaşlık alma

ingiltere vatandaşlığı icin gerekli belgeleri arastir. Dede üzerinden basvuracagin icin farkli belgeler istiyorlar. Kesinlikle vatandasligi alırsin
  4. E

Sosyal taciz ve zorbalik ile suçlandım

Herkese atarsan öyle yyy boyle yedirirler yyyy
  5. E

🔥İndirim APEC 125 cc Benzinli Motosiklet Gümüş Gri 2024 39,990TL

Plaka 200₺ ruhsat 1100ya da 1300tl. Sigorta 6-7k olmali
  6. E

iPhone 16 çıkınca 15 fiyatı düşer mi

normalde 4-5k düşer ama eylül ayına kadar dovizden zamda yıyebilirler
  7. E

💰 BAKAN ve MİLLETVEKİLİ MAAŞINA ZAM! 🔥

290,320 TL / 17.002 tl / 10.000 tl başka bişey demeye gerek yok
  8. E

50cc motor ile bunu yapacak biri sürmesin zaten. bırakın birine carpmayı düşecek gibi olmadım daha bisikletten biraz hızlı.
  9. E

1.18 ölçek model araba önerisi

bunlara ben hastayım herkes sevmez ama koleksıyonluk cok güzel
  10. E

Bu tarz motorlar genelde fix arizalar cikariyor motor parcalarından dolayi. Onlarda 2-3k ya çözülüyor. Şöyle bi motor 5bin masraf cikardi mi agir hasarli gibi düşünebilirisn. 1719657082 50cc de düşünülebilir sebebi sigorta zorunlu değil. Sokak mahalle arası kullanacaklar varsa biraz daha bütce...
  11. E

Ağzı olan akil vermis yine. 40k ya 125 cc motor esi benzeri yok. O paraya 50cc var sadece sıfır. Es değer markaları 70-80k dan basliyor alinmazmiss yok ya. Ekle ustune 1 motor parası daha o zaman diyerek yardimci falan olduklarını saniyorlar galiba. Bu paraya 125cc bal gibi alınır. Sorun cikarir...
  12. E

Eray ın discord dan ban yedim

Bence öyle bir sunucudan ban yediğin icin sevinmelisin
  13. E

BİM/ŞOK/A101/MİGROS - HANGİSİNİ TERCİH EDİYORSUNUZ?

400₺lik cikolatayi 200e aldim diye seviniyorsun. Pepsileri 28tl ye aldim diye seviniyorsun. Ben bunları indirim olmasına rağmen almadım simdi sen mi kazanmış oldun ben mi :) ? İste adamı böyle indirim ayağına s..... +50 yaştan sonra bu indirimlerin yanına insülin hediye mi
  14. E

BİM/ŞOK/A101/MİGROS - HANGİSİNİ TERCİH EDİYORSUNUZ?

İndirim kuponu kullaninca erkekler
  15. E

1 pasaporta iki telefon kadı yapan bilen var mı

İmei sorgulayınca esim ya da fiziksel sim olduğu belirli olmuyor. Telefonun modeli ve model numarası cikiyor o yüzden sorun olmuyor. Esime baksanda atiyom iphone 15 2095 yazacak fiziksel sime baksanda
  16. E

İphone 14 hangi renk tercih etmeliyim

Siyah. İlerde satarken daha rahat satarsiniz ama bence 5k ekleyip 15 almak daha mantıklı.
  17. E

Her iphone'un model numarasi var ayarlarda ya da kutusunda yaziyor. Atiyorum İphone 14 128 gb siyah model no A3570 İphone 14 256gb siyah model no A3530 İphone 14 128gb beyaz model no 3460 Boyle kapasiteye renge göre model numarası değişiyor. İnternetten görüp yapiyorlar ama ayri renk ya da ayri...
  18. E

İki telefonunda fiziksel imei numaralarını yazın daha sağlıklı olur. Ben kendi telefonuma yapmadim ama bu islerle uğrastigim icin zaman zaman cevremdekileri yaptım.
  19. E

İki tane ayni model telefonu tek pasaporta kayit yapabilirsiniz. Şöyle telefonların renkleri bile aynı olmalı. Pasaporta kayit yaparken sistem sizden 3 tane imei istiyor ama 2 tane giriliyor. 1-) imei kullandiginiz telefonun 1. İmei numarasini 2-) sisteme gireceginiz diger imei numarasini da...
Top Bottom