Neler Yeni

1 pasaporta iki telefon kadı yapan bilen var mı

Tek pasaport iki telefon kaydı yapan veya çevresinde yapan bilen bilgi verebilir mi

eneskaya6

80+ Silver
Ben de bu şekilde yapmak istiyorum. Yaptınız mı acaba?
İki tane ayni model telefonu tek pasaporta kayit yapabilirsiniz.
Şöyle telefonların renkleri bile aynı olmalı.
Pasaporta kayit yaparken sistem sizden 3 tane imei istiyor ama 2 tane giriliyor.
1-) imei kullandiginiz telefonun 1. İmei numarasini
2-) sisteme gireceginiz diger imei numarasini da diger 2. Olarak bahsettiğiniz telefonun bir tane imei numarasini giriyorsunuz.

İki tane ayni model telefonu tek pasaporta kayit yapabilirsiniz.
Şöyle telefonların renkleri bile aynı olmalı.
Pasaporta kayit yaparken sistem sizden 3 tane imei istiyor ama 2 tane giriliyor.
1-) imei kullandiginiz telefonun 1. İmei numarasini
2-) sisteme gireceginiz diger imei numarasini da diger 2. Olarak bahsettiğiniz telefonun bir tane imei numarasini giriyorsunuz.
Teşekkürler bilgi için ama cihazların biri fiziki biri esim oluyor ya onu nasıl yapacağım ikisinin de fiziksel simi yazsam olur mu? Bide siz yaptınız mı bu şekilde ?

eneskaya6

80+ Silver
Teşekkürler bilgi için ama cihazların biri fiziki biri esim oluyor ya onu nasıl yapacağım ikisinin de fiziksel simi yazsam olur mu? Bide siz yaptınız mı bu şekilde ?
İki telefonunda fiziksel imei numaralarını yazın daha sağlıklı olur. Ben kendi telefonuma yapmadim ama bu islerle uğrastigim icin zaman zaman cevremdekileri yaptım.

eneskaya6

80+ Silver
Fark ediliyor telefonlar kapanıyor diyenleri de gördüm. Sizce riske değer mi? Kapanan duydunuz mu hiç ?
Her iphone'un model numarasi var ayarlarda ya da kutusunda yaziyor. Atiyorum
İphone 14 128 gb siyah model no A3570
İphone 14 256gb siyah model no A3530
İphone 14 128gb beyaz model no 3460
Boyle kapasiteye renge göre model numarası değişiyor. İnternetten görüp yapiyorlar ama ayri renk ya da ayri kapasite olunca iş patliyor.
Ayni renk ayni model aynı kapasite olunca sorun yasamazsiniz

Her iphone'un model numarasi var ayarlarda ya da kutusunda yaziyor. Atiyorum
İphone 14 128 gb siyah model no A3570
İphone 14 256gb siyah model no A3530
İphone 14 128gb beyaz model no 3460
Boyle kapasiteye renge göre model numarası değişiyor. İnternetten görüp yapiyorlar ama ayri renk ya da ayri kapasite olunca iş patliyor.
Ayni renk ayni model aynı kapasite olunca sorun yasamazsiniz
Peki atıyorum model numarasına göre telefonun 1 fiziksel 1 esimi var ama ben kayıtta ikisine de fiziksel yazdım o anlaşılır mı ?

eneskaya6

80+ Silver
Peki atıyorum model numarasına göre telefonun 1 fiziksel 1 esimi var ama ben kayıtta ikisine de fiziksel yazdım o anlaşılır mı ?
İmei sorgulayınca esim ya da fiziksel sim olduğu belirli olmuyor. Telefonun modeli ve model numarası cikiyor o yüzden sorun olmuyor.
Esime baksanda atiyom iphone 15 2095 yazacak fiziksel sime baksanda

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,452
Üyeler
156,492
Son üye
merababenberat
Top Bottom