Neler Yeni

Dededen dolayı vatandaşlık alma

Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Ali
Selamlar sorum şu ;
Dedem ingiltere vatandaşı fakat hayatın son yıllarında kıbrısa gitmiş gittikten sonra vefat etmiş ve babam kıbrısta doğmuş sonrasında türkiyeye gitmiş yaşamaya o zamanlar ingiliz vatandaşlığını almamış ve şimdi günümüze geldik.
Dedem hayatta değil , babamda veya bende ingiliz vatandaşlığı yok fakat , dedemin ingiliz ordusunda çalıştığına dair ve ingilterede yaşadığına dair belgeler var.

Bu belgeler sayesinde ingiliz vatandaşlığına başvurabilir miyim ?

Splixson

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
887
İsim
Furkan ŞENGÜL
vurursun büyük ihtimalle bizimkilerde yunanistan'ın bi yerinden ama anneannemin anneannesi kadar eski bizede bi çıksa aslında yunan vatandaşlıpı fena olur

Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Ali
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
vurursun büyük ihtimalle bizimkilerde yunanistan'ın bi yerinden ama anneannemin anneannesi kadar eski bizede bi çıksa aslında yunan vatandaşlıpı fena olur
Fakat şöyle bir sorun var benim babam 2 yaşındayken dedem vefat ediyo ve üvey bir başkası sahipleniyo "Yozgatlı biri" e devlet soy ağacında yozgat gözüküyorum ama devlet dairesinde asıl dedemin kim olduğu ve ingiliz vatandaşı olduğu belgeli ve benim dedem olduğuda belgeli.

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,255
İsim
Enes kaya
ingiltere vatandaşlığı icin gerekli belgeleri arastir. Dede üzerinden basvuracagin icin farkli belgeler istiyorlar. Kesinlikle vatandasligi alırsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Ali
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ingiltere vatandaşlığı icin gerekli belgeleri arastir. Dede üzerinden basvuracagin icin farkli belgeler istiyorlar. Kesinlikle vatandasligi alırsin
Fakat şöyle bir sorun var benim babam 2 yaşındayken dedem vefat ediyo ve üvey bir başkası sahipleniyo "Yozgatlı biri" e devlet soy ağacında yozgat gözüküyorum ama devlet dairesinde asıl dedemin kim olduğu ve ingiliz vatandaşı olduğu belgeli ve benim dedem olduğuda belgeli.

Tekrar yazıyım .D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
938,239
Üyeler
147,513
Son üye
danzakuduro58
Top Bottom