Arama sonuçları: *

1. Bulkyapanobez

Kullandığım kreatin kan değerlerimde çıkarmı çıkıyorsa etkisi nezaman biter

Kreatin zaten vücutta var olan bir şey çokluğu veya azlığı absürt karşılanmaz brom
  2. Bulkyapanobez

Bu beslenme planı uygun mu

Brom ben hiç diyet yapmadım bu tarz ama sabah pirinç yemek mantıksız bence. Yulaf veya mısır gevreğine neden yönelmiyorsun ?
  3. Bulkyapanobez

Vücut geliştirme ve Steroid

https://peptidturkiye.com/forum/
  4. Bulkyapanobez

Hangi konuları linki vs var mı. İnternette adam akıllı paylaşan bir yazıya fakan denk gelmedim. 19
  5. Bulkyapanobez

Hocam başlarda enjeksiyon istemedim belki bırakmak isterim diye. Enjeksiyon istemeyince geriye çok bir tercih kalmıyor. O yüzden bu şekilde ilerledik ve tecrübem yok bir şey diyemiyorum
  6. Bulkyapanobez

Aynen öyle tuhaf ve riskli bir konu gerginlik var o yüzden temkinli ilerlemek istedim açıkçası ama ne kadar böyle devam eder fikrim yok 1694585752 Dayandığınız içerik nedir hocam?
  7. Bulkyapanobez

Enjeksiyon olarak olanların etkisi haplara göre daha iyi fakat yan etkileri de öyle. Vücudumun dışarıdan testesterona nasıl bir tepki vereceğini bilmediğim için ve dönüşü daha rahat olması açısından bu yolu tercih ettim. Enjeksiyon hakkında tecrübem yok diyebilirim
  8. Bulkyapanobez

Yavaş yavaş duvara toslamaya başlıyordum artık. Vücut kütleyi aldı Adeleler dolmaya başlamıştı, gelişim aşırı yavaşladığı için can sıkıcı bir hâl aldı. Hem de junior kategorisinde yarışmayla başlamak istediğimden dolayı bu zamanı tercih ettim
  9. Bulkyapanobez

Yani buna başlayan her kişi bu gibi durumları göze almak zorunda teşekürler tavsiye için. Hafif bir başlangıç seçtim vücut ters tepki verirse bırakma amacıyla yavaş yavaş ilerliyoruz bakalım ne olur.
  10. Bulkyapanobez

Genetik bir rahatsızlıktan vefat eden yok. Ailemdeki genetik rahatsızlık fazla yağ ve kilo daha çok. Kalp sağlığında veya iç organ rahatsızlığından bildiğim kadarıyla hastaneye yatan olmadı. Bazı kadın akrabalarda meme kanseri vardı, jinekomasti vs de denk gelmedim.
  11. Bulkyapanobez

Bu gün kürün 5. Günü, öyle aman aman bir etkisi olmadığını söyleyebilirim. Farklı olarak sanırım aşırı susamak var ( Dianabol) O yüzden suyu biraz daha arttırdım. İdrar neredeyse tam anlamıyla beyazladı. Antrenman etkisine gelirsem öyle hafif bir etkisi var diyebilirim. Sanırım kür vücuda hafif...
  12. Bulkyapanobez

Aslında yaşla pek alakası yok kimseye tavsiye edilecek bir şey değil. Bağımlılık gibi sigara alkol tarzı kurtuluşu olmayan bir bataklık ama güzel, yorumların için teşekkürler
  13. Bulkyapanobez

Yaş 18 brom, dediğin şey 2 yılda ne yaptığına bağlı ve beslenmede herhangi bir problem yok 8 aydır bağlı kaldığım ve cheat meal dışında off vermediğim profesyonel destekli bir diyetim var 1694332063 Antrenmanların hepsinde tempo,set,rep,ınt,rır not aldığım dosyam var. Her antrenman önceki...
  14. Bulkyapanobez

Yani şahsen bu spor konularında işin eğitimini alan değil de tecrübesini alan kişilere danışmayı tercih ediyorum doğru yanlış kişiye göre değişir. Instagram'da muratcanyanaroz var dm'lere bakıyor ben bilmediğim şeyleri danistigim oluyordu kendisine. Sorabilirsin fikir verebilir bence
  15. Bulkyapanobez

Ek takviyeden kastın supplament ise kullanabilirsin gayet. Kasık fıtığı için bir şey diyemiyorum bizim salonda 3-4 kişi var aynı şekilde kasık fıtıklı, sorduğumda ben vücudumu tanıyorum ne zaman orayı kasacagimi az çok anlıyorum o yüzden dikkat ediyorum diyorlar. Ne kadar riskli veya doğrudur...
  16. Bulkyapanobez

2 aylık bir kür 3500 TL e geldi brom Dianabol günde 3 hap Winstrol 3 hap proviron 1 hap Dianabol ve winstrol sabah öğle ve akşam proviron da öğlen servisi içinde supplament soranlar da olacak Creatine amino Multivitamine b12 Ester C D3 OMEGA 3 glutamine
  17. Bulkyapanobez

Evet 2 yıllık aktif doğal spor geçmişinden sonra yarışma niyetiyle kur kullanmaya başlıyorum. İnkâr edeceğim bir şey yok bu gün itibariyle başladım kullanmaya,olan şeyleri sorunları gelişmeleri hepsini burda paylaşmayı planlıyorum. Sorusu olan merak ettiği bir şey olan sorabilir. Antrenör...
  18. Bulkyapanobez

Kas korurken yağ kaybetmek hakkında.

Bilmem canım isterse yerim profesyonel sporcu değilim veya değiliz
  19. Bulkyapanobez

Valla clean bulk döneminde totslde 8 Gr zeytinyağı kullanıyorum. Şahsen o hakkımı da tavukta harcıyorum. İçine sebze vs koyarken güzel oluyor pilavın lapa tadını alıyor
  20. Bulkyapanobez

Hacı sulandirmaya gerek yok ya pek. Günde 6-8 Gr zeytinyağı pirinç tavuk artık ne kadar yiyebilirsen vur geç. Yanına da sebze koydun mu tadından yenmez
Top Bottom