Arama sonuçları: *

1. Bulkyapanobez

Öneri TurkNet'ten Kaçanlar | Öneri İSS: Comnet

Bu son 2 aydır lanet olasıca sürekli bağlantı kopuyor bağlanmıyor kaydedildi gözüküyor sonra WiFi gözükmüyor. Var mı bunun çözümü hocam Turknet kullanıyorum
  2. Bulkyapanobez

TürkNet aboneliğimi iptal etmeli miyim?

Türknet 1000 alırken comnet 100 veriyor sanırım?
  3. Bulkyapanobez

İnternet Sağlayıcısı Önerir Misiniz?

Türknet gigafiber kullanıcısıyım. Wifi beni deli ediyor bağlanıyorum kopuyor sonra tekrar tekrar devam
  4. Bulkyapanobez

TürkNet iyi mi kötü mü

2 yıldan fazladır gigafiber kullanıcısıyım. Saniyede 110mb indirmenin verdi hazzı başka hiçbir şey vermiyor. Tek sorun arkadaşlarınla oyun yüklemeye karar verdiğinizde "ben yükledim beyler" dediğinde çok küfür yiyorsun
  5. Bulkyapanobez

1000 mpbs Download problemi (Superonline)

Hocam SSD veya HDD de olabilir sorun
  6. Bulkyapanobez

Hocam download hızı mbps/8 olarak ölçülüyor 1000/8 saniyede 125/MB indimen gerekiyor Max. O da Steam epic gibi platformlarda tam verim alamıyorsun. Gigafiber 1000/1000 kullanıcısıyım saniyede Max 118 indirmiştim.
  7. Bulkyapanobez

1000 download saniyede 110 MB/s küsur falan yüklüyor
  8. Bulkyapanobez

İnternet Hizim Çok İyi̇ Deği̇l Mi̇

6 yıl 8/1 kullandım gördüğüm max indirme 942kb/s son 3 yıldır 1000/1000 kullanıyorum mağara adamlığından gökdelen tepesine çıkmış gibi
  9. Bulkyapanobez

Turknetlilere soru / Sorunlariniz oldumu?

Gigafiber kullanıcısıyım 2 yıl oldu nerdeyse başlarda ont cihazına sürekli tanımlama atılması gerekti. Servis 2 günde geliyor sorunun bende değil sistemde olduğunu görüyor arıyor ve gidiyordu. Sonra tekrar aynısı oldu yetkili servisi aradım dedim ki ont cihazına tanımlama atılması gerekiyor...
  10. Bulkyapanobez

[ BİLGİ ]Türknet 169₺ oldu H.O

Hocam 150+ gelmediği sürece sıkıntı yok zaten ekstra bir şey çıkarsa farkederim
  11. Bulkyapanobez

Anladım teşekkürler tam ücreti hatırlamıyordum
  12. Bulkyapanobez

1 gbps kullanıcıları zamdan etkilenmiyor mu 130 TL vermeye devam mı ediyorum?
  13. Bulkyapanobez

Evet hocam böyle düşününce gerçekten haklısınız. Benim için çok sorun değil gigafiber altyapı ile bana ucuz geliyor çünkü kimse bu ücrete bu hızı vermiyor fakat 50/8 kullanan için ücreti gereksiz olmuş
  14. Bulkyapanobez

İlk aldığımda 1000/1000 90 küsur ödüyordum şuan 130 veriyorum zam bence aşırı extreme ücret olmadı 1000/1000 verip de 169 TL almaları bence hâlâ iyi 2 yıldır gigafiber kullanıyorum her türlü ücretini hak ediyor bence (yağdan ucuz )
  15. Bulkyapanobez

1000 mbps indirme ve yükleme ile ne yapılır?

Şuan aylık 130 TL
  16. Bulkyapanobez

Ben 2 yıldır kullanıyorum 90 TL idi başta şuan 130 ödüyorum 1 yıldır
  17. Bulkyapanobez

6 Mbps kullanıyordum 6 yıl sonra 1000/1000 e geçtim başlarda ben de ayniydim da sonradan o kadar da enteresan gelmiyor bazen tatmin bile etmiyor
  18. Bulkyapanobez

2 yıldır 1000 mbps kullanıyorum hâlâ öyle çok şey olmadı alışıyorsun artık
  19. Bulkyapanobez

Yardım 500mgbt internet steamde 7-8 ile indiriyor

Steam indirme önbelleğini temizleyebikirsin ben de aynı sorundan muzdariptim böyle yapınca düzeliyor
  20. Bulkyapanobez

🔥 TürkTelekom'dan internet fiyatlarına %43'e varan zam !

Hayatımda aldığım en doğru karar türk telekom'dan turknet gigafiber'e geçmek oldu sanırım.
Top Bottom