Neler Yeni

TürkNet iyi mi kötü mü

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Alper Mutlu

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,641
İsim
Oğuz Oğuz
ya 1000mbps çok güzel geliyor kulağa ama aniden kesiliyor diyenler de var napıcam bilmyiorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

hiç kesildiği, hızın azaldığı oldu mu

ya binamız biraz eski bir tek ondan korkuyorum ama altyapı var

bu 0'a inme olayı çok mu oluyor

evet 950tllik modemi bedavaya kuruyorlar, cayma bedelin olursa 1000tlye kadar ödüyorlar, 7/24 müşteri hizmetleri var
1 yılda 3 kere falan kesildi. 1 saat sonra geldi.

Talha Celik

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
624
İsim
Talha Çelik
benimde taahütüm bitiyor dünde konu açmıştım türkneti önerir misiniz yoksa millenicoma mı geçmeliyim kararsızım

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,589
İsim
Oğuzhan Şahin
Binaya kadar kablo geldiyse binadakileri niye ilgilendiriyor ki kablo? Nerede oturuyorsun?
Neyse sonuç olarak ben kullanıyorum 10 aydır ilk aylar mobilde sıkıntı yaşadım ama düzeldi sonradan şu an sıkıntısız. Speedtestte de 850 altı değer görmüyorum normalde

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,189
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
1000mbps gigafiber ise kesinlikle geç değilsede geçebilirsin bence güzel firma ama yani altyapıdan altyapıya değişiklik gösterirde yani 1000mbps azda değil.

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Alper Mutlu
Binaya kadar kablo geldiyse binadakileri niye ilgilendiriyor ki kablo? Nerede oturuyorsun?
Neyse sonuç olarak ben kullanıyorum 10 aydır ilk aylar mobilde sıkıntı yaşadım ama düzeldi sonradan şu an sıkıntısız. Speedtestte de 850 altı değer görmüyorum normalde
bilmiyorum kutuyu koymaları için izin gerekiyormuş

ozemheri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,302
İsim
Selçuk Aslan
millenicom öneririm 3yıldır kullanıyorum hiçbir sorun yaşamadım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Alper Mutlu

Yasinn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,365
İsim
.
Hocam gigafiber varsa direk geç hiç tereddüt etme. Vdsl falan olsa önermezdim aam gigafiber farklı bir şey. Bende kullanıyorum efsane.

NespaY

80+ Silver
1000mbps alabilirim ama binadakilerin izin vermesi gerek kablo çekilmesi için. Binadakiler de çekmiyor kötü gibi şeyler demişler. Kullananlara veya bu konuda bilgisi olanlar cevaplayabilir mi? Kopmalar, bağlantı sorunları, hız düşüşleri gibi şeyler oluyor mu? TürkNet gerçekten kötü mü?
Bence Türknet Türkiye'nin en iyi internet sağlayıcısı.

Fatih Sultan Terim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,327
İsim
Oozdmrsm
1000mbps alabilirim ama binadakilerin izin vermesi gerek kablo çekilmesi için. Binadakiler de çekmiyor kötü gibi şeyler demişler. Kullananlara veya bu konuda bilgisi olanlar cevaplayabilir mi? Kopmalar, bağlantı sorunları, hız düşüşleri gibi şeyler oluyor mu? TürkNet gerçekten kötü mü?
Ben suan turknet gigafiber kullanıyorum. Oyunlarda ping yok. En dusuk 890 mbps aldım

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,057
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
2 yıldan fazladır gigafiber kullanıcısıyım. Saniyede 110mb indirmenin verdi hazzı başka hiçbir şey vermiyor. Tek sorun arkadaşlarınla oyun yüklemeye karar verdiğinizde "ben yükledim beyler" dediğinde çok küfür yiyorsun

Top Bottom