Neler Yeni

Turknetlilere soru / Sorunlariniz oldumu?

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,189
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Ne zamandan beri kullaniyorsunuz modem aldıysanız türkneten kaç günde geldi sorulariniz oldumu fiyatını düşünmeden fikirlerinizi soylermisiniz turknet hakkında

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,958
İsim
tümen dağ
4 5 senedir kullaniyorum
Modemi ayri kendim aldim
Sorunum olmadi
Yeni Pazartesi sorunum oldu sali saha ekibi geldi cozdu

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,189
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,977
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Gayet başarılı bir platform ancak fiyatını da düşünmek gerekiyor. Şu an daha ucuza benzer hizmeti veren başka sağlayıcılar da mevcut.
Modemi kendinizin almasını öneririm. Sorun genelde yaşamazsınız. Yaşasanız da maksimum 2 gün içerisinde çözülür.

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,057
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
Gigafiber kullanıcısıyım 2 yıl oldu nerdeyse başlarda ont cihazına sürekli tanımlama atılması gerekti. Servis 2 günde geliyor sorunun bende değil sistemde olduğunu görüyor arıyor ve gidiyordu. Sonra tekrar aynısı oldu yetkili servisi aradım dedim ki ont cihazına tanımlama atılması gerekiyor. Bana fiberoptik kabloyu çıkartıp ucuna tükürüp silip tekrar takmamı söylediler, tekrardan ısrarla dedim ont cihazına tanımlama atmanız lazım yok saha ekibi geldi ont cihazına sistemden tekrar tanımlama atıldı. Bu olay böyle 5-6 kere tekrarladı tabi her tekrarda 4-5 gün kesinti oldu. Ama son 1 yıldır hiç sorun yaşamıyorum

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,189
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Gayet başarılı bir platform ancak fiyatını da düşünmek gerekiyor. Şu an daha ucuza benzer hizmeti veren başka sağlayıcılar da mevcut.
Modemi kendinizin almasını öneririm. Sorun genelde yaşamazsınız. Yaşasanız da maksimum 2 gün içerisinde çözülür.
Türknet daha ucuza sağlıyor kendi modemini internete daha pahalı biraz ondan dolayı

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,958
İsim
tümen dağ

Jony Case

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,342
İsim
İsmet
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar konsollar oyunlar ekipmanlar
Gigafiber kullanıyorum modemi de kendileri verdi zaten güzel fakat gigafiber hizmetiniz yoksa biraz pahalıya kaçıyor.

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,189
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
1 sene kullandım ilk hafta iç hattımdan dolayı sıkıntı yaşadım onun dışında sorun yaşamadım, türknetin kendi modemine para vermek yerine omni dsl aldım. Şuan netspeeddeyim ping değeri 1-2ms daha düşük.

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,189
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Modem hakkında konu açtım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR