Neler Yeni

TürkNet aboneliğimi iptal etmeli miyim?

shaonly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Murat Yalçın
bende türknetten 6 gün önce abonelik aldım şimdiden fatura yansımış comnete geçersem bu faturayı ödeyip mi geçmem gerekir
Mesaj otomatik birleştirildi:

1. Comnet güvenilir. 15 tane yurt içi yurt dışıyla anlaşması olan bir operatör.
  2. Pişman olabilirsiniz, olmayabilirsiniz de kesin bir şey söyleyemem. Altyapınıza bağlı. Ki altyapınız da iyi yani. Sorun yaşama ihtimaliniz düşük.
  3. Comnet geçişi onaylamaz. BTK kuralı gereği en az 3 ay TurkNet'te kalmalısınız. Size demiştim Comnet'e geçin diye. Şimdi TurkNet'ten çıkmak istiyorsunuz.
geçiş yerine turknet aboneliğimizi iptal edemez miyiz 30 gün ücretsiz iptal vardı diye biliyordum

1. Comnet güvenilir. 15 tane yurt içi yurt dışıyla anlaşması olan bir operatör.
  2. Pişman olabilirsiniz, olmayabilirsiniz de kesin bir şey söyleyemem. Altyapınıza bağlı. Ki altyapınız da iyi yani. Sorun yaşama ihtimaliniz düşük.
  3. Comnet geçişi onaylamaz. BTK kuralı gereği en az 3 ay TurkNet'te kalmalısınız. Size demiştim Comnet'e geçin diye. Şimdi TurkNet'ten çıkmak istiyorsunuz.
TürkNet'e fiyat artışı geleceğini bilemezdim ki, neyse zaten 6 aylık indirim koduyla abone olmuştum, 3 ay indirimli kullanırım sonra Comnet'e geçerim o daha uygun olursa. Teşekkür ederim yardımlarınız için.

bende türknetten 6 gün önce abonelik aldım şimdiden fatura yansımış comnete geçersem bu faturayı ödeyip mi geçmem gerekir

geçiş yerine turknet aboneliğimizi iptal edemez miyiz 30 gün ücretsiz iptal vardı diye biliyordum
Evet 30 gün içinde memnun kalmazsanız ücretsiz iptal demişlerdi sanırım, iptal edebilirim ben de.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7

Edebilirsiniz. İptal edip sıfırdan başvuru yapabilirsiniz.

Battik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Batuhan BODUR
Instagram
instagram.com/battik

Battik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Batuhan BODUR
Instagram
instagram.com/battik
Edit: Yeni kullanıcı olduğum için 3 ay indirimli fiyat ödeyecekmişim, 3 ay sonra karar veririm ne yapacağıma.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,871
Üyeler
152,352
Son üye
CambazTurk
Top Bottom