Arama sonuçları: *

1. S

🔥İndirim 🔥 HepsiBurada Premium | 4 Ay Bizden Kampanyası 🔥

Yıllık üyelikler kampanyaya dahil değildir. :confused:
  2. S

i5 12400f'ten sonra i5 12600k mı i9 12900k mı?

DDR4 den DDR5 e zaten anakart değişmiyecekmi ? Hazır anakart değişmişken amd geçsen daha iyi olur. Oyun için özellikle amd öneriyorlar.
  3. S

Yardım S21 FE için şarj adaptörü

Samsung orjinal almana gerek yok. Boseus Anker Spigen gibi markaların adaptörlerini alabilirsin hem daha uyguna geliyor hem süper hızlı şarj olarak kullanabilirsin. Anker Spigen Bu 2sini S20 FE de kullanıyorum typc den typc kablo alırsan süper hızlı şarj yapıyor. Usb den typc ye kablo alırsan...
  4. S

(Sahte) Logitech G304 KABLOSUZ 🚨720 TL🚨

Keşke yeni nesil telefonların bataryaları kolay çıksada 2 batarya kullansam. Kocaman powerbank yerine batarya taşımak daha iyi.
  5. S

❌İndirim Bitti! George Orwell - 1984 (Çeviren: Begüm Kovulmaz) 17,18₺

4 al 3 öde diye 4 farklı kitap aldım amazon sağ olsun hepsini ayrı ayrı paketleyip gönderiyor. Gel al noktasına bırak demiştim evde olmam diye 1 tanesi geldi 1i yola çıktı diğer 2 si de kargoya verilmek üzere. 4 kitap için 4 kere gel-al noktasına gidicem sağ ol amazon. 70 lira kitap parası...
  6. S

❌İndirim Bitti! 2 Li Kablosuz Gamepad 170 e stok yenilendi devam 🔥😄

Steam üzerinden açmayı dene oradan gamepad ayarları da yap.
  7. S

❌İndirim Bitti! 2 Li Kablosuz Gamepad 170 e stok yenilendi devam 🔥😄

Kollar geldi xbox360ce indirdim ayarladım steam da gözüküyor oradan da ayar yaptım nfs 2 oynayayım dedim steam e ekledim ama bir türlü oyunda gözükmüyor. Zaten kolların elde duruşu falan baya kötü her halde evin bir köşesinde bir gün atılmayı bekleyecekler gibi duruyor. GTA5 i denedim sorunsuz...
  8. S

Sağlam bir pil alarak da aynı şekilde kullanabilirsin. Sonuç olarak içine koydukları da şarj edilebilir pil değişen bir şey yok. 2 pil alıp şarj süresi beklemeden sadece pili değiştirerek kullanabilirsin. Pil değiştirmek dediğin de 10 15 saniye sürüyor. :) Ayrıca şarjlı pil takınca da pil...
  9. S

Şarjlı pil daha iyi dahili batarya da sonuçta şarjlı pil oluyor. Kendin değiştirebildiğin kalitesini ve kapasitesini kendin bildiğin pil takarsın daha garanti olur. Diğer türlü batarya ömrü bitince lehimle uğraşmak zorunda kalırsın.
  10. S

🚀🚀💻⚙️⚙️ 5000 serisi güçleri belli oldu, Güzel görünüyor

Anladığım kadarıyla elektrik faturaları şişecek. Soğutma içinde sıvı soğutma işine girilebilir.
  11. S

aynı adrese yurtdışından 6. kargoyu nasıl getirtirim?

Önemli olan kimlik numarasının farklı olması adres aynı olsa da sorun olmuyor bizzat ben kendim çok kez yaptım. Kimlik numarasına sahip kişinin o adres de yaşaması da sorun değil ama PTT kargo nadiren de olsa kargoyu isimde yazan kişiye vermekte ısrar edebiliyor o yüzden sallama kimlik numarası...
  12. S

Zalman Çift kule Cnps14x işlemci soğutucu 744 lira

Ortasında ki fan var yanlardaki çıkmadı kutudan kendin alıp takabiliyorsun ama bence çokta gerek yok. Zaten onları da taksan kasada nefes almaya yer kalmaz. Ramler soğutuculu ve anakartınız mini atx ise bundan uzak durun hele de kasanız küçük ise yaklaşmayın.
  13. S

Ben normalde telefondan okuyordum kitapları epub olarak da çok yoruyor gözleri. Bu fiyata alıp kağıttan okumak daha iyi. Ciltte olmayıversin koleksiyon yapmıyorum sonuçta.
  14. S

Zalman Çift kule Cnps14x işlemci soğutucu 744 lira

FX6300 işlemcimde kullanıyorum aşırı eski model yenileri desteklemeyebilir iyi araştırın. Destekliyorsa canavar gibi soğutuyor 8 yıl olmuştur kasada hala soğutması muhteşem ve hala sessiz çalışıyor.
  15. S

Olağanüstü Bir Gece: Modern Klasikler Serisi Zaman Makinesi: Modern Klasikler Dizisi - 107 Bir Buluş Hayvan Çiftliği 4 ünü 70 TL ye aldım tatile kadar gelirse tatilde okur kafa dağıtırım artık.
  16. S

Buzlu vantilator aldim sizce nasil olur

Sağa sola dönen fanlardan almanı tavsiye ederim bu şekilde sabit olması hiç iyi değil. Bana göre bu paralara büyük ayaklı fanlardan alsan daha iyiydi. Aliexpress de yarı fiyatına vardı bunlar. https://a.aliexpress.com/_omVQp6u https://a.aliexpress.com/_oEF7Jmo
  17. S

Temu'dan kaçırmamamız gereken fırsatlar nelerdir

Sayende google reklamlarımız ikizlere takkelerle dolacak...
  18. S

Aliexpres ChoiceDay indirimleri

100 TL para değil de gelen kargo sayısı 10 u geçti gelecek olan 6 tane falan var. Eş dost akraba tc si derken PTT kargo adresi iyice belledi artık direk telefon edip aşağı sepeti sarkıtın diyor. Evde yoksak ayakkabılıkta yer var anlaştık oraya bırakıyor iyice kanki olduk. Şu da var aldığım her...
  19. S

Aliexpres ChoiceDay indirimleri

Attığın her şey ve onları alırken gözüme çarpanların çoğu bir anda ihtiyaç oluyor. Beynim bağırıyor içeriden ' al al lazım olur al ' diye.
  20. S

❌İndirim Bitti! Hilda 18V Gravür Mini Matkap Ve Uç Takımı 132TL Aliexpress

Şarjlı ya göre daha güçlüdür heralde direk prizli olan da acaba çok ısınırmı uzun süreler iş yapılır mı? ?
Top Bottom