Neler Yeni

(Sahte) Logitech G304 KABLOSUZ 🚨720 TL🚨

mfahri

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mehmet Fahri
Dolum süresi önemli değil, şarjı/pili bittiğinde teklemeye başlayınca yeni pili takıp %100 pille devam etmem 10 saniyemi alıyor. Oyun ortasında kabloyla devam edip konforu düşürmek mantıksız geliyor bana
Sağlam bir pil alarak da aynı şekilde kullanabilirsin. Sonuç olarak içine koydukları da şarj edilebilir pil değişen bir şey yok.
2 pil alıp şarj süresi beklemeden sadece pili değiştirerek kullanabilirsin. Pil değiştirmek dediğin de 10 15 saniye sürüyor. :)
Ayrıca şarjlı pil takınca da pil azaldı uyarısı veriyor alet o yönden de sıkıntı olmaz.
Ben kendim yıllardır g305 i 2 şarjlı pille kullanıyorum. Çok iyi bir pil de değil duracell 1300 mah lık pil. 1 aydan fazla gidiyor diğeri de kenarda bekliyor bitince değiştirip şarja takıyorum kafam rahat.
Ben her zaman değiştirebilir parçadan yanayım yıllarca LG G3 kullandım bataryası değişen telefondu hep yedek batarya gezdiriyordum kafam rahattı. Şimdi hiç bir telefonda bu özellik yok koskoca powerbankleri taşımak zorunda bırakıyorlar.
Herhalde telefonuda çift batarya kullanıyorsunuz 🤣🤣 siz bildiğiniz şekil devam

mfahri

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mehmet Fahri
Keşke yeni nesil telefonların bataryaları kolay çıksada 2 batarya kullansam. Kocaman powerbank yerine batarya taşımak daha iyi.
Yeni telefonların bataryası bir günü çıkartıyor ama sen bilirsin yinede :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
273
İsim
Dax Saz
Dahası  
Reaksiyon skoru
273
İsim
Dax Saz
Top Bottom