Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 2 Li Kablosuz Gamepad 170 e stok yenilendi devam 🔥😄

Siene

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
490
İsim
Sinan İ.
Kollar geldi xbox360ce indirdim ayarladım steam da gözüküyor oradan da ayar yaptım nfs 2 oynayayım dedim steam e ekledim ama bir türlü oyunda gözükmüyor.
Zaten kolların elde duruşu falan baya kötü her halde evin bir köşesinde bir gün atılmayı bekleyecekler gibi duruyor.

GTA5 i denedim sorunsuz çalıştı nfs 2 baya uğraştıracak sanırım.

Son düzenleme:

Rindane48

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Gökhan Gümüş
Kollar geldi xbox360ce indirdim ayarladım steam da gözüküyor oradan da ayar yaptım nfs 2 oynayayım dedim steam e ekledim ama bir türlü oyunda gözükmüyor.
Zaten kolların elde duruşu falan baya kötü her halde evin bir köşesinde bir gün atılmayı bekleyecekler gibi duruyor.

GTA5 i denedim sorunsuz çalıştı nfs 2 baya uğraştıracak sanırım.
Xbox360ce de ayarlayıp kaydediyorum. Oyunu açınca gene tutmuyor

vladvlad

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
vladimiz putin
arkadaşlar windows 11 de çalşmıyor ne yapacağım bir sürü konu açtım yardım eden yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

X360 ve türevi uygulamaları kullanmadan böyle ucuz bir ürünü pcde direkt çalıştırmak imkansız dolandırıldık diyenlerin mesajlarını gülerek okudum sadece ucuz kablosuz gamepad bilgisayara nasıl bağlanır videosu izlemeleri yeterli
nasıl bağlayacağız peki video linki vs. atar mısınız?

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ayhan
Beyler ürün elime ulaştı bunun kurulumunu nasıl yapicam yardımcı olur musunuz pil taktım ışık vs yanmadı

chade

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
384
İsim
chade
beyler gamepadler geldi. takıp çalıştırdım. 1. kol ile normal pes 21 oynayabiliyorum steam üzerinden. fakat 2. kol da açık olmasına rağmen 2 kişi aramızda oynamak için ortaklaşa modunu açtığımızda sadece 1. kolu görüyor. diüer kolu görmüyor. steamde oyun dosyalarında settingsten 2 kolun da ayarlarını yaptım. 2. kolu oyun içine nasıl tanımlicam

Rindane48

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Gökhan Gümüş
Steam üzerinden açmayı dene oradan gamepad ayarları da yap.
hocam cevabınız için teşekkürler ama oradanda ayar yaptım tutmadı
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam cevabınız için teşekkürler ama oradanda ayar yaptım tutmadı
a yerine b x y çalışıyor bunların yerini değiştirsem yeterli olacak benim için

chade

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
384
İsim
chade
benim 2 kol da çalışıyor. harici program indirmeden steam kontrolcü ayarlarından yaptım. steamdan pes açıp oynayabiliyorum. başka oyunlarda denemedim ama çalışır herhalde

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ayhan
benim 2 kol da çalışıyor. harici program indirmeden steam kontrolcü ayarlarından yaptım. steamdan pes açıp oynayabiliyorum. başka oyunlarda denemedim ama çalışır herhalde
tak calıstır mı calsııyor hocam sizde nasıl bende calısmıyor

Rindane48

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Gökhan Gümüş
tak calıstır mı calsııyor hocam sizde nasıl bende calısmıyor
Hocam birde ben söyleyeyim FIFA, FC, WWE gibi çok komplike tüm tuşların kullanıldığı oyunlar için kesinlikle alınmaz ama böyle az kontrol ile oynanabilen oyunlar ile güzel.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ayhan
Hocam birde ben söyleyeyim FIFA, FC, WWE gibi çok komplike tüm tuşların kullanıldığı oyunlar için kesinlikle alınmaz ama böyle az kontrol ile oynanabilen oyunlar ile güzel.
yok ya carx drift için aldım da calıstıramadım bozuk mu ne anladım kı

Top Bottom