Arama sonuçları: *

1. dexmete

GS-PAOK maçı kaç kaç biter?

Dinleyenler kazandı 8.79 oran
  2. dexmete

IOS 👉IOS EN İYİ TARAYICI UYGULAMASI👈

Android için opera dan güçlü yanları nelerdir ?
  3. dexmete

GS-PAOK maçı kaç kaç biter?

3-1 Gs
  4. dexmete

Megane 1.3 TCe joy paket manuelden, icon pakete geçilir mi?

İstanbul trafiğinde sürekli işe güce arabayla gidince anlıyor insan otomatiğin velinimetini
  5. dexmete

Evime internet bağlatamıyorum

Hocam aynı şeyi ben de yaşadım.Altyapı vardı boş port yoktu. Aradım müşteri hizmetlerini bana dedi ki 24 ay kanuni süreç var. Siz başvuru yapın port boşalınca sizi sıraya aldık sırayla bağlantı yapılacak. Yav dedim mahalleden birinin ölmesini mi bekleyim ya da taşınmasını. Gelin şu portu büyütün...
  6. dexmete

Megane 1.3 TCe joy paket manuelden, icon pakete geçilir mi?

Herhangi bir büyükşehir de yaşıyorsanız otomatik bile tek başına çok farkettirir. Megane dan memnunsanız üst pakete de geçilir. 1.6 milyon megane a verilir mi o kişiye göre değişir işte 😏
  7. dexmete

Hem Süper Lig Hem Avrupa Maçları İzleyebileceğim Tek Yer?

Öyle bi platform yok hocam . Yalnızca ip tv alırsanız oradan izleyebilirsiniz. Onda da internet veya sunucu kaynaklı donma ve kopmalar yaşanabiliyor. Ayrıca legal bir yol da değil
  8. dexmete

İphone 15 pro 256 gb alınır mı?

Yurtdışından iphone 15 pro alıp kayıt ettirmeden en uzun 16 ay kullanabiliyorsun. Mesela 2025 Nisanda 4. ayda alsan ; 4+4 ay 2025 ten 4+4 ay 2026 dan kullanıyorsun (Yılbaşında yenileniyor kullanım.) Bu konudaki merak edilen de şu. Kullandıktan sonra aldığım fiyatının ne kadar altına satabilirim...
  9. dexmete

Futbolda eskisi gibi olamıyorum lütfen tavsiye

Oturduğun yerde çalışabileceğin bir halısaha varsa bir top ve internetten alabileceğin duba ip vs gibi antrenman ürünleri var onlarla çalışabilirsin. Kuvvet antrenmanı şut antrenmanı kısa ve orta düzey düz koşu ile toplu ve topsuz koşuyle kondisyon çalışabilirsin. Futbolda önemli olan güç teknik...
  10. dexmete

Razer Barracuda X Mercury White (2022) 3171 TL

Kirlenme elbette var. 1 sene kullandım kirlenmişti. Beyaz değil ama gri pedleri. Yine de açık renk yani. Ben alırken siyahı indirimde değildi 2.4 k y bulunfa almıştım
  11. dexmete

Razer Barracuda X Mercury White (2022) 3171 TL

Beyazını kullanıyorum 1.5 sene oldu geçen hafta pedlerini çıkardım yıkadım tertemiz oldu. Kırılma çatırdama hiçbir şey yok taş gibi kullanıyorym
  12. dexmete

5G iptv çok iyi diyorlar. Nerden bulurum

Fiyatlar ne kadar oldu IP TV de
  13. dexmete

Yurtdışı İphone 13 IMEI kayıt

Sizin demenize göre Sim kart slotlarındaki kullanım yılbaşında yenilenmiyor mu hocam şimdi ? Ben de 15 yurt dışı alıp senede 8 ay kullanıp 4 ay başka cihazla idare edecektim
  14. dexmete

🔥İndirim 10 KİLO SUCUK 1420 TL ( Et olma ihtimali düşük ) ( KİLOSU 142 TL )

Demek ihtimali var ve düşük he
  15. dexmete

Bilgisayar kurulumu yardım?

rüfus programını ındırın usb içerisine aktarın windows dosyalarını . Sonrasında bıos u usb ile çalıştırın ve windows kurulumu gerçekleşsin.
  16. dexmete

sağlam lisans güvenilir mi?

Konuyu görünce yazdım açıldığı tarihe bakmamıştım. Sorun ?
  17. dexmete

sağlam lisans güvenilir mi?

Güvenilir
  18. dexmete

🔥İndirim Razer Barracuda X White 3590₺

Hocam ben aldığımdan beri keyifle kullanıyorum. Hem bluetooth hem de dongle ile kullanılıyor. Pc kulaklık arası mesafe fazla bile olsa kopmuyor. Muadillerinin fiyatları uçmuş durumda. Kablolu kulaklıktan geçtim. (Arctis 3 ) çok rahat çok ergonomik. Ped de değiştirilebiliyor zaten dediğinizi...
  19. dexmete

🔥İndirim Razer Barracuda X White 3590₺

Hocam ben satın aldığımda 10 dolardı sanırım satın almıştım. Crack olup olmadığıyla ilgili bir bilgim de yok açıkçası. Pedi yıkamayı denemedim. Silmeye çalıştım sildim ama çok bi farkı olmadı. Sıcak suyla güzelce temizlesem düzelir gibi bence.
Top Bottom