Neler Yeni

Megane 1.3 TCe joy paket manuelden, icon pakete geçilir mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Enes yağız
Full paket polo neden tercih edilmesin saçma olsun ki? 2022 yılında 112k polo satılmışken, megane sadece 37k satılmış. Sana göre belki en güzelidir ancak neden saçma sapan?

1 avuç bagajı olduğu için ve ona rağmen arkada otururken dizinin koltukla bitişikliği bırak içinde olması saçmalıktan kastımız

MonteCapz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
907
İsim
Asil
1 avuç bagajı olduğu için ve ona rağmen arkada otururken dizinin koltukla bitişikliği bırak içinde olması saçmalıktan kastımız
Büyük bagaj istediğinizi söylemediğiniz için ona göre düşünmedim. Bana çok acayipte dar gibi gelmiyo polo, kişiden kişiye göre değişir ancak tabii ki çokta ferah bir araç değil.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Enes yağız
Büyük bagaj istediğinizi söylemediğiniz için ona göre düşünmedim. Bana çok acayipte dar gibi gelmiyo polo, kişiden kişiye göre değişir ancak tabii ki çokta ferah bir araç değil.
ben araç istediğimi soylemedim ki

Alihanyilmaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
Alihan YILMAZ
Ben de üstüne bi o kadar daha ekleyip ikinci el Porsche almanı tavsiye ediyorum. Çok daha prestijli. Almak istiyorsan al tabi. Otomatik vites dışında çok da büyük bir fark his etmezsin. Gönül meselesi.

MonteCapz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
907
İsim
Asil
Ben de üstüne bi o kadar daha ekleyip ikinci el Porsche almanı tavsiye ediyorum. Çok daha prestijli. Almak istiyorsan al tabi. Otomatik vites dışında çok da büyük bir fark his etmezsin. Gönül meselesi.
Çok uçtun hocam :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Enes yağız
😅 Porsche kaldırmam hocam.

ghnn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Gökhan
Herhangi bir büyükşehir de yaşıyorsanız otomatik bile tek başına çok farkettirir. Megane dan memnunsanız üst pakete de geçilir. 1.6 milyon megane a verilir mi o kişiye göre değişir işte 😏
hocam ben izmirdeyim manuel kullanıyorum bir kere de keşke otomatik olsaymış demedim.

Alihanyilmaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
Alihan YILMAZ
İzmir'in trafiğinin İstanbul'dan geri kalacağını sanmíyorum.

yefri

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
koray canpolat
civic al elegance paketi bile dolu dolu,otomatiği ömürlük, arkalar bağımsız, daha güçlü motor.

Top Bottom